Similar lots by type
-
#690Een reeks van drie notenhouten armstoelen in Lodewijk XVI-stijl.
Suite de trois fauteuils en noyer de style Louis XVI.No longer availableDim. H: 98cmEstimate: € 80 / 120 -
#695Een gesculpteerde Chinees hardhouten piedestal met marmeren blad.
Un piédestal en bois dur chinois sculpté avec dessus en marbre.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 100 / 120 -
#689Een paar witgepatineerde bijzetstoeltjes in Lodewijk XVI-stijl.
Paire de fauteuils d'appoint de style Louis XVI à patine blanche.No longer availableDim. H: 83cmEstimate: € 40 / 50 -
#340“Bathtime for teddy”. Een houten lavabomeubeltje met handgeschilderde decors. Op de zijkant gedateerd 1927, het spoelbakje recenter uit 1952.
"L'heure du bain pour Teddy". Un meuble lavabo en bois aux décors peints à la main. Daté 1927 sur le côté, le lavabo plus récent de 1952.No longer availableDim. 90 x 55 x 52 cmEstimate: € 60 / 80 -
#595Een gefineerde ronde tafel met vier laden in de gordel en met gevacheteerd blad.
Table ronde en placage à quatre tiroirs en ceinture et platetabclette recouverte de vachette.No longer availableDim. Ø: 100 cmEstimate: € 80 / 100 -
#326Een eikenhouten stoel in neogotische stijl, versierd met gesculpteerde leeuwtjes met schild op de rug.
Chaise en chêne de style néo-gothique, à décor de lions sculptés avec un écusson sur le dos.No longer availableDim. h: 124 cmEstimate: € 50 / 80 -
#286Een gebeeldhouwd eikenhouten getorste zuil met Ionisch kapiteel.
Colonne torsadée en chêne sculpté à chapiteau ionique.No longer availableDim. h: 122 cmEstimate: € 120 / 200 -
#580Een tweezits canapé met gecapitoneerde stoffen bekleding.
Un canapé deux places avec un revêtement en tissu capitonné.No longer availableDim. 90 x 155 x 85 cmEstimate: € 60 / 100 -
#266Een naaitafeltje van wortelnootfineer en zwartgelakt hout op voluutpoten en met spiegel aan de binnenkant van het blad.
Table d’ouvrage en placage de ronce de noyer et bois laqué noir sur pieds volutes et avec miroir à l'intérieur du plateau.No longer availableDim. 72 x 39 x 56 cmEstimate: € 80 / 120 -
#694Een gesculpteerde Chinees hardhouten piedestal met marmeren blad.
Un piédestal en bois dur chinois sculpté avec dessus en marbre.No longer availableDim. h: 46 cm Ø: 40 cmEstimate: € 100 / 120 -
#698Een achthoekig mahoniehouten naaitafeltje op drie poten.
Une table à couture octogonale en acajou sur trois pieds.No longer availableEstimate: € 85 / 100 -
#699Een kleine eikenhouten bijzettafeltje met klapblaadjes.
Petite table d'appoint en chêne à abattants.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 50 / 70 -
#355Drie gesculpteerde gigognetafeltjes in Régencestijl met gecanneerd blad onder glas.
Trois tables gigognes sculptées de style Régence à tablette cannée sous verre.No longer availableDim. 37 x 55; 33 x 44 & 29 x 33 cmEstimate: € 40 / 45 -
#336Drie witgepatineerd houten tafeltjes met drie poten en met handgeschilderde bloemendecors.
Trois tables en bois patiné blanc à trois pieds et à décors floraux peints à la main.No longer availableDim. Ø: 38 - 55 cmEstimate: € 35 / 50 -
#226Een vitrine met deurtjes aan de zijkanten op hoge voet, versierd met gesculpteerde barokke motieven en op leeuwenpoten.
Vitrine à portes latérales sur pied haut, décorée de motifs baroques sculptés et sur pattes de lion.No longer availableDim. h: 182 cmEstimate: € 120 / 200 -
#296Een gebeeldhouwd eikenhouten kinderstoel in barokke stijl.
Chaise d'enfant en chêne sculpté de style baroque.No longer availableDim. 109 x 40 cmEstimate: € 30 / 40 -
#186Een Brienzer bijzetstoeltje van gebeeldhouwd en ingelegd notenhout. Geïnspireerd op de Lodewijk XV-stijl met voluutpoten, een opbergvak onder de zitting (een muziekdoos ontbreekt) en een uitgewerkte rugleuning versierd met gebeeldhouwde edelweiss en bladmotieven en gepyrografieerde medaillons met pastorale en jachtscènes. Zwitserland, XIXde eeuw.
Une chaise d'appoint de Brienz en noyer sculpté et marqueté. Inspiré du style Louis XV avec des pieds en volute, une cachette sous l'assise (il manque la boîte à musique) et un dossier élaboré orné de motifs sculptés d'edelweiss et de feuilles et de médaillons pyrogravés représentant des scènes pastorales et de chasse. Suisse, XIXe siècle.No longer availableDim. H. 92 cmEstimate: € 200 / 300 -
#395Een gefineerd houten scribaan met inlegwerk van verschillende houtsoorten, het blad vooraan met stermotief. Engeland, vroeg XVIIIe eeuw.
Un scribe en bois plaqué avec des incrustations de différents types de bois, le dessus avant avec un motif en étoile. Angleterre, début du XVIIIe siècle.No longer availableDim. 24 x 53 x 48 cmEstimate: € 80 / 120 -
#346Een niervormig bijzettafeltje van gefineerd hout met ingelegd bloemendecor van verschillende houtsoorten en met een lade in de gordel. Bronzen monturen, handvatten en trekker. XIXe eeuw.
Guéridon rognon en bois de placage à décor floral incrusté de différents bois et comportant un tiroir en ceinture. Armatures, poignées et gâchette en bronze. XIXème siècle.No longer availableDim. 72 x 56 x 36 cmEstimate: € 80 / 100 -
#354Drie gesculpteerde gigognetafeltjes in Régencestijl met gecanneerd blad onder glas.
Trois tables gigognes sculptées de style Régence à tablette cannée sous verre.No longer availableDim. 42 x 65 cmEstimate: € 40 / 50 -
#625Een Chinese gebeeldhouwd hardhouten piedestal met marmeren blad en entretoise.
Guéridon chinois en bois dur sculpté avec plateau et entretoise en marbre.No longer availableDim. h: 80 cm Ø: 46 cmØEstimate: € 100 / 120 -
#435Een gesculpteerde houten salontafel met gecanneerd blad onder glas.
Table basse en bois sculpté à plateau à pans sous verre.No longer availableDim. 50 x 61 x 110 cmEstimate: € 35 / 45 -
#575Een verguld houten canapé in Louis XVI stijl. Te bekleden.
Canapé en bois doré de style Louis XVI. A recouvrir.No longer availableDim. 188 x 88 cmEstimate: € 65 / 75 -
#696Drie messingen gigognetafeltjes met zwart spiegelblad.
Trois tables gigognes en laiton avec dessus en miroir noir.No longer availableDim. 50 x 38 x 58 cmEstimate: € 25 / 40
Other lots in this auction
-
#529Rodriguez Isla“Dansend koppel onder paraplu”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Couple dansant sous parapluie". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 120 cm x 120 cmEstimate: € 120 / 200 -
#658“Twee duiven” en “Een kus”. Twee groepen van meerkleurig Italiaans kunststof. Gemerkt Florence en met gekroonde N.
"Deux Colombes" et "Un Baiser". Deux groupes de plastique italien multicolore. Marqué Florence et du N couronné.No longer availableDim. h: 16 - 25 cmEstimate: € 35 / 45 -
#679Een uitgebreid eetservies van Limogesporselein, versierd met meerkleurig en vergulde decors van vogels en bloemen. Gemerkt.
Un vaste service de table en porcelaine de Limoges, orné de décors multicolores et dorés d'oiseaux et de fleurs. Marqué.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#400Een 24 K geelgouden ring bezet met jade steen.
Une bague en or jaune 24 carats sertie d'une pierre de jade.No longer availableDim. 7,76 gEstimate: € 700 / 800 -
#306Een intarsia bijzetmeubeltje met twee lades.
Un meuble d'appoint en marqueterie à deux tiroirs.No longer availableDim. 66 x 36 x 86 cmEstimate: € 40 / 50 -
#627Een verzilverd metalen dienblad met krokodillen als handvatten.
Un plateau en métal argenté avec anses en forme de crocodile.No longer availableDim. 60 x 40 cmEstimate: € 85 / 100 -
#385Drie vintage bijzettafeltjes in oplopende groottes met geglazuurde tegeltjes. Eén tegeltje manco. Jaren ‘60.
Trois tables d'appoint vintage de tailles croissantes avec carreaux émaillés. Une tuile manquante. années 60.No longer availableDim. H: 40-48cmEstimate: € 40 / 50 -
#470Een 18 K roze gouden ketting met hanger bezet met één diamant baguet van +- 0,22 ct.
Un collier avec pendentif en or rose 18 kt serti d'une baguette de +- 0,22 ct.No longer availableDim. 1,45 gEstimate: € 480 / 550 -
#147Val Saint LambertEen grote schaal van geslepen en rood gedubbeld kristal. Gemerkt. Gaaf.
Une grande coupe en cristal taillé et doublé rouge. marqué. Intacte.No longer availableDim. Ø 31 cmEstimate: € 120 / 200 -
#376Een handgeknoopt bidkleedje/ wandkleedje van fijn geknoopt zijde. Gesigneerd.
Un tapis de prière ou murale en soie finement nouée. Signé.No longer availableDim. 90 x 63 cmEstimate: € 100 / 120 -
#13Een paar glazen kaarsenpotjes met gouden decor van bomen en herten.
Une paire de photophores en verre à décor doré d'arbres et de cerfs.No longer availableDim. h: 12 cm Ø: 9,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#466Een handgeknoopt Perzisch tapijtje van zijde.
Un tapis persan en soie noué à la main.No longer availableDim. 255 x 155 cmEstimate: € 200 / 300

