#408
“St. Rochus.” Beeldje van Andenne porselein.
#3Royal Doulton
“Town crier”. Een beeldje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
”Town crier”. Une statue en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 25 / 35 -
#634
#83
“Muzikant”. Kleine brons naar Rousseau. Op grijs marmeren sokkeltje.
”Musicien”. Un petit groupe en bronze d’après Rousseau. Sur socle en marbre gris.No longer availableDim. H. 18 cmEstimate: € 60 / 100 -
#450L. D’Aoust
Een kinderkopje van gips. Gesigneerd.
Une tête d’enfant en plâtre. Signée.No longer availableDim. H. 27 cmEstimate: € 30 / 50 -
#687
#771
Een Madonna en Kind van monochroom porselein, gemerkt M.I. Hummel en twee kleine beeldjes met een apocrief Meissen merk onderaan.
Une Vierge à l’Enfant en porcelaine monochrome, marqué M.I. Hummel et deux petites statues avec une marque apocryphe Meissen sous la base.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#203
Een bronzen barometer van vuurverguld brons met een beeltenis van Chronos en een cherubijn.
Un baromètre en bronze doré au feu , décor de Chronos et un chérubin.No longer availableDim. l: 85 cmEstimate: € 3000 / 3400 -
#574
“Keizerlijke familie”. Gouache op zijde.
”Famille Impériale”. Gouache sur soie.No longer availableDim. 90 x 63 cmEstimate: € 220 / 240 -
#268
“Moeder met kinderen”. Een bronzen groep.
#635
#395
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Un bracelet à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 7,47 gEstimate: € 160 / 200