Other lots in this auction
-
#307Val St-Lambert
Een grote rode vaas. Onderaan gemerkt.
Un grand vase rouge. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 200/300 -
#170
Een 18 karaats geel gouden zegelring met initialen.
Une bague cachet en or jaune 18 ct, initiales.No longer availableDim. 6,18 gEstimate: € 130/180 -
#341
Een lot van drie kristallen vazen en een coupe voornamelijk rood in de massa.
Un lot de trois vases et une coupe en cristal, rouge dans la masse.No longer availableDim. h ± 30 cmEstimate: € 40/60 -
#153Lladro
Een moeder en kind van polychroom steengoed. Gemerkt en gesigneerd Vatalà en Juana Devis en n° 284.
Une statue en faïence polychrome représentant une femme et son enfant. Marque et signée Vatalà et Juana Devis, numérotée n° 284.No longer availableDim. H. 36 cmEstimate: € 160/220 -
#295
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct. en 9 robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 4,50 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 2 ct et de neuf rubis ayant un poids total de ± 4,50 ct.No longer availableDim. 12,44 gEstimate: € 2700/2800 -
#645
Een staande klok met eikenhouten kast en een koperen werk. Kap beschadigd.
Une horloge de vestibule à armoire en chêne et travail en cuivre. La coiffe est endommagée.No longer availableDim. h: 256 cmEstimate: € 80/120 -
#794
‘Pinocchio”. Een chromo-album van De Beukelaer. Drie plaatjes ontbreken.
”Pinocchio”. Un album chromo De Beukelaer. trois images manquantes.No longer availableEstimate: € 15/20 -
#429
“Compositie” & “Straatzicht”. Twee grafische werken.
”Composition” & “Scène de rue”. Deux oeuvres graphiques.No longer availableDim. 45 x 40 en 22 x 20 cmEstimate: € 25/40 -
#181
“Christophe Plantin - Imprimeur Anversois”. Max Rooses. Ed. Van Dieren. Antwerpen, 1883. In met goud afgewerkte lederen band.
”Christophe Plantin - Imprimeur Anversois”. Max Rooses. Ed. Van Dieren. Anvers, 1883. Reliure en cuir doré.No longer availableEstimate: € 300/400 -
#726
Een eikenhouten gatelegtafel met getorste poten.
Une table Gateleg, pieds torsadés.No longer availableDim. 108 x 148 cmEstimate: € 40/80 -
#143
Een paar achthoekige dekselvazen van blauw en wit aardewerk, versierd met een leeuw op het deksel. Delft.
Paire de vases couverts octogonaux en faïence bleue et blanche. Couvercles surmontés d’un lion.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 250/400 -
#335
Een 18 karaats geel gouden ring versierd met filigraan en bezet met een barnsteen.
Une bague en or jaune 18 ct, décoration filigranée et sertie d’une ambre.No longer availableDim. 6,30 gEstimate: € 400/500