Similar lots by type
-
#98Hans MüllerPeriod: 1873 - 1937Een bronzen buste van een pijprokende man op marmeren sokkel.
A bronze bust of a pipe-smoking man on a marble pedestal. -
#171Een driedelig schouwstel van zwart marmer met gravures in het decor, bestaande uit een pendule en twee cassolettes in de vorm van platte schalen. Eind 19e eeuw.
A three-piece set of black marble with engravings in the decor, consisting of a clock and two cassolettes in the shape of flat dishes. Late 19th century. -
#571Een comptoise klok gemerkt op de émaille wijzerplaat: Léon Véron, à St. Hilaire-de-Harcouét, Dinanderie omranding en slinger met pauwen in het decor. Schade aan het émail. Met wandhouder.
A Comtoise clock marked on the enamel dial: Léon Véron, à St. Hilaire-de-Harcouët, Dinanderie frame and pendulum with peacocks in the decoration. Damage to the enamel. With wall bracket. -
#133Auguste BijaPeriod: 1872 - 1957Een bronzen buste van een jongedame op groen marmeren sokkel.
A bronze bust of a young lady on a green marble base. -
#114Een bronzen beeld van een voluptueuze dansende vrouw op een bal, met marmeren sokkel, gesigneerd Milo.
A bronze statue of a voluptuous dancing woman on a ball, with marble base, signed Milo. -
#17Een bronzen beeldje van een cartooneske haan op wit marmeren sokkeltje.
A bronze statuette of a cartoonish rooster on a white marble pedestal. -
#248Een klokstel van zwart en groen marmer, met bijbehorende ornamenten. Het uurwerk is te herstellen.
A clock set of black and green marble, with corresponding ornaments. The clock is in need of restoration. -
#291Een bronzen scheepsbel.
A bronze ship's bell.
Other lots in this auction
-
#354Germaine BrusPeriod: °1915“Staand naakt” potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘79.
"Reclining nude" pencil on paper. Signed. Dated '79. -
#221Een lot van 13,8 kg oude tinnen kannen, een samovar en een kandelaar.
A lot of 13.8 kg of old pewter jugs, a samovar, and a candlestick. -
#153Een paar polychrome beeldjes van porselein en biscuit. Voorstelling van een vrouw met een bloemenmand en een man met een grote lege mand. Onderaan gemerkt, mogelijk Kiyelka, eerste kwart van de XXste eeuw. Minuscule herstelling aan een bloem.
A pair of polychrome porcelain and biscuit figurines. Depicting a woman with a basket of flowers and a man with a large empty basket. Marked at the bottom, possibly Kiyelka, first quarter of the 20th century. Tiny repair on a flower. -
#323Een set van 2 Chinese porseleinen schalen.
A set of 2 Chinese porcelain bowls. -
#6Een houten consoletafeltje met één lade in Louis XV-stijl.
A wooden console table with one drawer in the Louis XV style. -
#113Drie etuis met telkens een stuk van 5 en één van 2.50 Zaire uit 1975. Ag 925/1000, resp. 35 g en 28.28 g. Ed. Royal Mint voor de Banque du Zaire.
Three cases each containing a coin of 5 and one of 2.50 Zaire from 1975. Ag 925/1000, weighing 35 g and 28.28 g respectively. Ed. Royal Mint for the Banque du Zaire. -
#267Een set van twee messingen wandlampen in Louis XVI stijl.
A set of two brass wall lamps in Louis XVI style. -
#258CanonEen analoog fototoestel, Canon A-1 met handleiding, lenskapjes, aankoopbewijs (1982) en toegevoegd 2 tafel tripods.
An analog camera, Canon A-1 with manual, lens caps, purchase receipt (1982), and 2 small tripods included. -
#287Een partij van vier boeken over Antwerpen. Bouwen door de eeuwen heen in Vlaanderen, Stad Antwerpen 3na. Historiek der straten en openbare plaatsen van Antwerpen, Augustin Thys. Bouwstoffen voor de geschiedenis van Antwerpen in de XIXde eeuw. Antwerpen, beeld van een stad, Marijke Seresia & Jef Vanreusel.
A set of four books on Antwerp. Building through the ages in Flanders, City of Antwerp 3rd edition. History of the streets and public places of Antwerp by Augustin Thys. Building materials for the history of Antwerp in the 19th century. Antwerp, an image of a city by Marijke Seresia & Jef Vanreusel. -
#578Een set van twee spekstenen vaasjes met twee en drie niveaus.
A set of two soapstone vases with two and three levels. -
#37Een lot van 2 honden, de grootste uit geglazuurd keramiek gemerkt Jema Holland, de kleine uit porselein Beswick England. Kleine met schade aan het oor.
A lot of 2 dogs, the larger one from glazed ceramic marked Jema Holland, the smaller one from porcelain Beswick England. Small one with damage to the ear. -
#94Henri Joseph F. PiéronPeriod: 1856 - 1912“Koeien aan het water”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd. Scheur in het doek. Gedateerd 1877.
"Cows by the water", a painting, oil on canvas in gilded frame, signed. Tear in the canvas. Dated 1877.




