Similar lots by type
-
#347
Een groot lot verzilverd metaal, bestaande uit negen (zware) dienbladen, twee pollepels, servethouders, theekannen, suikerpotjes en melkkannetjes, een ijsemmertje, enz.
Un lot important en métal argenté, composé de neuf plateaux (lourds), deux louches, des porte-serviettes, des théières, des sucriers et des pots à lait, un seau à glace, etc.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#691
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een grote Spaanse schenkkan, een ijsemmertje met grijper, een vleesbestek, een suikertangetje, twee strooiers, twee schepjes, twee schoteltjes, enz.
Lot en métal argenté, composé d'un grand pichet espagnol, d'un seau à glace avec pince, d'un couvert à viande, d'une pince à sucre, de deux saupoudroirs, de deux pelles, de deux soucoupes, etc.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#627
Een verzilverd metalen dienblad met krokodillen als handvatten.
Un plateau en métal argenté avec anses en forme de crocodile.No longer availableDim. 60 x 40 cmEstimate: € 85/100 -
#273Wiskemann, Bruxelles
Een uitgebreid verzilverd metalen bestek voor twaalf personen met o.a. dessert- en visbestek.
Couverts élaborés en métal argenté pour douze personnes, comprenant des couverts à dessert et à poisson.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#405
Een verzilverd metalen bestek met Lodewijk XV-motieven. In ménagère.
Couverts en métal argenté aux motifs Louis XV. En ménagere.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#693
Een uitgebreid lot verzilverd metaal, bestaande uit schalen, sauskommen, een cocktailshaker, een pepermolen, enz.
Lot en métal argenté, composé de plats, de saucières, d'un shaker, d'un moulin à poivre, etc.No longer availableEstimate: € 100/150
Other lots in this auction
-
#552Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983
“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue de la ferme". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 67 cm x 80 cmEstimate: € 60/100 -
#134Ton NederhoffPeriod: °1947
“Eenden in het riet”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
« Canards dans les roseaux ». Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 420/480 -
#440
Een 18 K roze gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en een pink tourmalijn van +- 0,83 ct.
Une bague en or rose 18 ct sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,20 ct et d'une tourmaline rose de +- 0,83 ct.No longer availableDim. 3,52 gEstimate: € 850/950 -
#626Saga de Serge Lesage
Een hedendaags wollen tapijt, tekening ‘Sevres’ abrikoos - groen.
Un tapis contemporain en laine, dessin 'Sèvres' abricot - vert.No longer availableDim. 240 x 170 cmEstimate: € 100/120 -
#100
Een parelhalssnoer met aventurijn en een 14 K witgouden slot bezet met drie briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct.
Un collier de perles avec aventurine et un fermoir en or blanc 14 kt serti de trois diamants d'un poids combiné de +- 0,10 ct.No longer availableEstimate: € 200/250 -
#601
Een gekleurd Italiaans glazen designvaas.
Un vase design en verre italien coloré.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 40/60 -
#285rfH Czechoslovakia
Een lot porselein bestaande uit zes grote dekselpotten, zes kleine dekselpotten, een olie en een azijn kruikje. Onderaan gemerkt.
Lot de porcelaine composé de six grands pots à couvercle, de six petits pots à couvercle, d'un pot à huile et d'un pichet à vinaigre. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 11 -Estimate: € 40/60 -
#266
Een naaitafeltje van wortelnootfineer en zwartgelakt hout op voluutpoten en met spiegel aan de binnenkant van het blad.
Table d’ouvrage en placage de ronce de noyer et bois laqué noir sur pieds volutes et avec miroir à l'intérieur du plateau.No longer availableDim. 72 x 39 x 56 cmEstimate: € 80/120 -
#107Val Saint Lambert
Een vaas van blauw gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.
Vase en cristal doublé bleu et taillé. Marqué.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 120/140 -
#648
Een designvaas van wit en grijs Italiaans glas.
Un vase design en verre italien blanc et gris.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 45/50 -
#289
Een paar verguld bronzen kandelaars, gemonteerd als lampenvoeten.
Une paire de bougeoirs en bronze doré, servant de pieds de lampe.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 35/45 -
#77Val Saint-Lambert
Een ronde slakom van geslepen kristal, in de massa deels blauw gekleurd. Onderaan gemerkt en genummerd.
Un saladier rond en cristal taillé, en partie coloré bleu dans la masse. Marqué et numéroté sous la base.No longer availableDim. Ø 22 cmEstimate: € 80/120