#231Sheffield
Een art deco bestek met messen met benen heften en in ménagère.
#141
Een schouwpendule van verguld zamak en albast, versierd met een dame met vogeltje bij een siervaas. Op houten voetstuk.
#410
Een koperen Indische Shiva.
Un Shiva indien en cuivre.No longer availableDim. h: 83 cmEstimate: € 80/120 -
#326
Een rond en roterende boekenmeubeltje.
#173Emile PicaultPeriod: 1833 - 1915
Escholier 14me siècle . Une image de bronze patiné. Signé.No longer availableDim. h: 83 cmEstimate: € 2200/2400 -
#542
Een eikenhouten tafel met poten in H-verbinding.
#614
Drie strombusschelpen, waarbij één gemonteerd als lampje.
#229Leon LommaertPeriod: 1904 - 1978
“De Achterkoer.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een luchter van kristal en koper met pendeloques in Régencestijl.
#31Val St. Lambert
Een vaas van rood gedubbeld en geslepen kristal. Onderaan gemerkt. Enkele randschilfers onderaan.
Un vase de cristal rouge doublé et taillé. Marqué en bas. Quelques éclats de bord en bas.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 80/120 -
#574René MelsPeriod: 1909 - 1977
“Rouge et Noir.” Litho, gesigneerd buiten de plaat, E.A.
#123
Lot de Delheid en argent belge comprenant une corbeille à pain 800 ‰, une tasse de baptême et une cuillère 800 ‰. Nous ajoutons un bol de sauce avec manche en bois 835 ‰.No longer availableDim. 507,80 gEstimate: € 200/260