#898
Een Japans bordenrekje van gelakt hout. Op sokkel.
#815
Un lot d’accessoires de cavalier, comprenant une paire d’étriers à lanières en cuir, un étrier en fer, trois en métal et deux en cuir et un mors.No longer availableEstimate: € 40/70 -
#472
“Walt Disney”. Een documentatie boek uitgegeven in 1985.
”Walt Disney”. Un livre documentaire de 1985.No longer availableEstimate: € 35/45 -
#492
Drie Indische gouachetekeningen op zijde, waarbij een Indo-Perzische voorstelling van een civiele rechtszaak, een Mysoreaanse voorstelling van een respectbetuiging aan een hoogwaardigheidsbekleder en een kleine Zuid-Indische scène aan de poorten van een paleis.
Trois dessins de gouache sur soie indiens, dont une représentation indo-persane de procès civil, une représentation mysoréenne de respect et une scène sud-indienne aux portes d’un palais.No longer availableDim. 31 x 21, 30 x 19 & 20 x 14 cmEstimate: € 50/80 -
#338
Een paar kleurloos kristallen apothekerspotten op voet.
Une paire de pots de pharmacie en cristal incolore sur pied.No longer availableDim. H. 38 cmEstimate: € 100/150 -
#398Val St. Lambert
#471Val Saint-Lambert
Driedelig toiletstel van geslepen kristal, groen gekleurd in de massa.
Une garniture de toilette en cristal taillé, vert dans la masse.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 40/50 -
#788
Twee Afrikaans ivoren voorwerpen en eentje van been.
#681
#819
#168Delvaux
Een lederen handtas met met meerkleurig geweven motief.
Un sac à main en cuir tissé polychrome.No longer availableEstimate: € 250/300 -
#694Kunichika Toyohara
“Kabuki-acteur”. Houtsnede. Gesigneerd.
”Acteur Kabuki”. Une gravure sur bois. Signée.No longer availableDim. 36 x 24 cmEstimate: € 60/100