#635Twee mannenfiguren van gebeeldhouwd hout. Zuidoost Azië.
#576BidjarEen handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#407Een messingen inktpot in Lodewijk XV-stijl met porseleinen recipiënt.
#166Een eikenhouten buffetkast met opzet, gedragen door twee gebeeldhouwde figuren. In het opzet een spiegel tussen twee wielen en bovenaan een galerijtje. Onderaan twee deuren en twee laden en een marmeren blad.
Un buffet à deux corps, portés par deux figures sculptées. Sur la partie supérieure se trouve un miroir entre deux roues et une petite galerie. Le dessous à deux portes et deux tiroirs, et une tablette en marbre.No longer availableDim. 190 x 126 cmEstimate: € 100 / 180 -
#683MuranoEen vaas van meerkleurig Italiaans glas. Omstreeks 1960.
#87ChloéEen beige lederen handtas met stofhoes.
#656Een oude reiskoffer met lederen handgrepen.
#566HerizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#13Een lot verzilverd metaal bestaande uit een mandje, een theeschaaltje met schoteltje, een lepeltje en vorkje en een tasje met maliën (beschadigd).
#344Roger Somville“Personage”. Litho. Gesigneerd en genummerd 12 buiten de plaat.
”Personnage”. Une lithographie. Signée et numérotée 12 hors planche.No longer availableDim. 73 x 52 cmEstimate: € 100 / 120