#484Heins
“Compositie”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
”Composition”. Techniques mixtes sur papier. Signé.No longer availableDim. 48 x 56 cmEstimate: € 100 / 150 -
#722L. Colderes
“Nature morte au vase de roses”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 35 x 47 cmEstimate: € 80 / 100 -
#730
“La Toulonnaise 1823”. Maquette.
#541
Een balustervaas van Chinees porselein met een sang-de-boeufglazuur.
Un vase balustre en porcelaine de Chine, glaçure sang-de-boeuf.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 160 / 180 -
#500
“Vlakkencompositie”. Gemengde techniek op papier (?). Niet gesigneerd.
#179Paul Permeke
“Winterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage hivernal”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 59x 79 cmEstimate: € 400 / 600 -
#507
“Twee vogels met kers.” Beeld uit jade met sokkel.
#493
Een zittende Boeddha van gebeeldhouwd hout op een voetstukje, versierd met ingelegde tekens van parelmoer.
Un Bouddha assis en bois sculpté sur un socle, décorations incrustées en jade.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 120 / 200 -
#110Degel Swiss
Een 18 karaats geel gouden dameshorloge met 18 karaats geel gouden polsband.
#737
Een meerschuimen pijp met gebeeldhouwde houten kop. In etui.
Une pipe en écume avec une tête en bois sculpté. Dans un étui.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#465
Een Chinese piëdestal van gesculpteerd hardhout en met een roze marmeren blad.
Un piédestal chinois en bois dur sculpté et tablette en marbre rose.No longer availableDim. h: 50 cm Ø 40 cmEstimate: € 180 / 240 -
#126
Een metaal en lederen chaise longue naar het ontwerp van Le Corbusier.
Une chaise-longue d’après Le Corbusier en métal et cuir.No longer availableDim. L 167 cmEstimate: € 300 / 400