#334Een danseresje van biscuit en porselein. Duits merk onderaan.
A dancer made of biscuit and porcelain. German brand at the bottom.No longer availableDim. H. 21,5 cmEstimate: € 35 / 40 -
#422Een klein bronzen kanon met houten vervoer met twee wielen. Draagt datum ‘1651’ en restanten van een wapenschild.
#188Hergé“Kuifje in Amerika”. Hard cover. Ed. Casterman 1951 (A51). Zeer goede staat, naamstempeltje, zeldzaam.
"Tintin in America". hardcover. Ed. Casterman 1951 (A51). Very good condition, name stamp, rare.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#697Vijf karaffen van mondgeblazen glas.
Five decanters of mouth-blown glass.No longer availableDim. H: 24-31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#89Jan Kennis“De Sacristie.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#77Een paar kleine zilveren kandelaars op vierkante voet.
#261“De ambachten.” Een lot van 12 tinnen beeldjes. Gemerkt en gedateerd 1984.
“The crafts.” A lot of 12 pewter figurines. Marked and dated 1984.No longer availableDim. h + - 10 cmEstimate: € 40 / 50 -
#284Henri H.D.V.De Vooght“Lezende oma”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd en gedateerd 1913.Klein scheurtje links/midden van het doek.
"Reading Grandma". Oil on canvas. Monogrammed and dated 1913. Small tear at left/centre of canvas.No longer availableDim. 53 x39 cmEstimate: € 120 / 200 -
#680Een handgeknoopte wollen kelim.
#355Een armstoel in notenhout met bekleding van rode bloemen.
An armchair in walnut with red floral upholstery.No longer availableEstimate: € 40 / 60