#247Hergé“De Zwarte Rotsen”. Oude spelling. Titel uitgelijnd. Houtvrij papier. Ed. Casterman 1946. Zeer goede staat, blauwe rug ietwat verschenen.
“The Black Rocks”. Old spelling. Title aligned. Wood-free paper. Ed. Casterman 1946. Very good condition, blue spine slightly worn.No longer availableEstimate: € 150 / 180 -
#175Een korte pijp of stummel met een grote porseleinen kop met voorstelling van een diligence in een landschap, metalen deksel, gedraaid houten vochtsluis en steel, deels bekleed met leder. Gedraaid houten mondstuk.
A short pipe or stummel with a large porcelain cup depicting a diligence in a landscape, metal lid, turned wooden moisture lock and stem, partly covered with leather. Turned wooden mouthpiece.No longer availableDim. L: 25 cmEstimate: € 45 / 65 -
#361Een lot van 4 religieuze beeldjes uit porselein en biscuit.
#271Grote Naamse koffiekan, vroeg 19e eeuws, lichte herstelschade aan bovenrand deksel.
Large Namur coffee pot, early 19th century, slight repair damage to the top edge of the lid.No longer availableDim. h30cmEstimate: € 70 / 90 -
#282Polbrechts“Bloemstilleven met blauwwit bord.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Flower still life with blue and white plate.” Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 39 x 49 cmEstimate: € 120 / 200 -
#493Een paar Chinees porseleinen dekselpotten met fohonden bovenaan, blauw wit.
#415Een rechthoekige salontafel van zwart hout, versierd naar Chinees voorbeeld. Met witmarmeren blad.
A rectangular coffee table in black wood, decorated after a Chinese example. With white marble top.No longer availableDim. 47 x 119 x 70 cmEstimate: € 120 / 200 -
#112Remi Lenslot van 3, “Hoc Est” Houtskooltekening op papier, onderaan in het midden gesign, rechts, ingelijst in alu.-Bijgevoegd “Aanbidding van de herders”. Lithografie, simili Japon, genummerd 8/25 en gesigneerd onderaan rechts.-Bijgevoegd “Vlucht naar Egypte” “Landschap met hooimijten”. geaquareleerde tekening op papier, recto verso, niet gesigneerd.
#155Een grote figuratieve pijp met steel en kop van gebeeldhouwd meerschuim. Benen mondstuk.
A large figurative pipe with stem and head of sculpted meerschaum. Bone mouthpiece.No longer availableDim. L. 41 cmEstimate: € 50 / 80 -
#638Een metaal, gepatineerde tulpen vaas met 5 bloemenhouders.
A metal, patinated tulip vase with 5 flower holders.No longer availableDim. h 33cmEstimate: € 75 / 100