#516ChamsehPerzisch tapijt van wol met een gestileerd medaillon. Handgeknoopt.
#396Een sobere zuil van gedraaid hout.
#58Een gelakt houten doosje met een meerkleurig decor van een goudvis.
Une boite en bois laquée avec un décor polychrome d’un poisson rouge.No longer availableDim. h: 7 cmEstimate: € 20 / 25 -
#288JVCEen draagbaar televisietoestelletje. Model 3020GM. Begin jaren ‘70.
#746Een geborduurde loper.
Couloir brodé.No longer availableDim. 235 x 73 cmEstimate: € 40 / 60 -
#26Een zuil van gesculpteerd hout met een rond marmeren blad.
#735Een lage eikenhouten tafelvitrine, binnenin goudgepatineerd.
Une vitrine de table en chêne avec patine dorée.No longer availableDim. 41 x 108 x 58 cmEstimate: € 120 / 180 -
#541Een zittende Boeddha en een Indische olifant van respectievelijk Aziatisch ebbenhout en zwartgelakt hout.
#716Een antieke Kelim met centraal medaillon.
#593Een staande Guanyin van gepolychromeerd hout. Handen in vitarkamudra. China, vermoedelijk XIXe eeuw.
Guanyin debout en bois sculpté polychrome, mains en vitarka mudra. Travail chinois, probablement XIXe siècle.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 400 / 500 -
#221Een engelenhoofdje van gepatineerd hout. Eind XVIIIe eeuw.
Une tête d’ange en bois patiné. Fin XVIIIième siècle.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 20°0 / 220 -
#147Potteau“Staand naakt”. Een houten beeldhouwwerk. Gesigneerd.
“Nu debout”. Une sculpture en bois. Signée.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 80 / 120
#459Jef Vaes“4 ogen”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 3/10 buiten de plaat.
“4 yeux”. Une eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 3/10 hors planche.No longer availableDim. 15,5 x 15,5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#126Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#732Jean-Pol“Annie”. Tekening met opdracht, gesigneerd en gedateerd 1987.
“Annie”. Dessin dédicacé, signé et daté 1987.No longer availableDim. 30 x 21 cmEstimate: € 20 / 30 -
#31Twee verschillende tafelklokjes in de vorm van een ridder en een grot met engeltjes.
#107Een barometer in mahoniehouten kast.
Un baromètre en acajou.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#476Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#416Een paar nachtkastjes van wortelhoutfineer met een gebogen paneeldeur, een lade en een groen marmeren blad.
Deux tables de nuit en placage de ronce, tablette en marbre vert, tiroir et une porte.No longer availableEstimate: € 25 / 50 -
#400Een halssnoer van verschillende kleuren parels met zilveren slot.
#481MärklinEen lot van zeven wagons, spoortype HO. Modellen 3128, 4042, 4046, 4077, 4082, 4083 & 4159. We voegen er een wagon model 3128 van Primex aan toe. Allen in originele doos.
Un lot de sept wagons, rail HO. Modèles 3128,4042,4046,4077,4082,4083 & 4159. Nous ajoutons un wagon modèle 3128 Primex. Le tout dans son emballage original.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#398Een paar bronzen kandelaars. Tijdperk Napoleon III. Eén met manco’s.
#145Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een solitair van ± 0,50 ct.
#734“Vrouw in profiel”. Een ets. Gesigneerd binnen de plaat: ‘Henri De Braekeleer’ en gedateerd 1876.
“Femme de profil”. Une eau-forte. Signée dans la planche: ‘Henri De Braekeleer’ et datée 1876.No longer availableDim. 12 x 8 cmEstimate: € 20 / 30