Similar lots by type
-
#767Ideal
“Vibro-Massor”. Een wellnessmachine. Jaren ‘50.
“Vibro-Massor”. Machine de massage des années 50.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#744
Een antieke Kelim met centraal medaillon.
Kilim ancien au médaillon central.No longer availableDim. 157 x 116 cmEstimate: € 100/120 -
#466
Een Kelim met horizontale banen.
Kilim aux pans horizontaux.No longer availableDim. 285 x 152 cmEstimate: € 120/200 -
#507
Een lot van vijf gelakte metalen kandelaars. Peru.
Lot de cinq candélabres en métal laqué. Pérou.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#692
Een lange Kelim (één pand) met getrapt gülmotief.
Long kilim (un pan) au motif Gül en gradins.No longer availableDim. 369 x 86 cmEstimate: € 100/120 -
#127
Drie gebeeldhouwde houten devotiekruisen met iconen. Ethiopië. We voegen er twee perkamenten geïllustreerde tekstbladen bij.
Trois crucifix de dévotion en bois sculpté avec des icônes. Ethiopie. Nous ajoutons deux feuilles de texte sur parchemin.No longer availableDim. H. 17 cmEstimate: € 40/60 -
#764
Een geborduurde loper.
Couloir brodé.No longer availableDim. 235 x 73 cmEstimate: € 40/60 -
#571
Een Afrikaanse houten sculptuur in de vorm van een olifantstand. Grasslands, Kameroen.
Une sculpture en bois africain en forme de défense d’éléphant. Grasslands, Cameroun.No longer availableDim. l: 143 cmEstimate: € 200/300 -
#716
Een mooie grote Kelim met horizontale banen.
Beau et grand kilim aux pans horizontaux.No longer availableDim. 323 x 166 cmEstimate: € 120/200 -
#726Beloutj
Een grote Kelim met horizontale banen.
Grand kilim aux pans horizontaux.No longer availableDim. 307 x 200 cmEstimate: € 120/200 -
#476Beloutj
Twee dubbele en een enkele kameeltas.
Deux doubles et un simple sac de chameau.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#774
Een grote wollen Kelim.
grand kilim en laine.No longer availableDim. 432 x 160 cmEstimate: € 100/120 -
#448
Een maanvormige spiegel in een kader van gesculpteerd eikenhout in de vorm van een arend. Punt van het glas beschadigd.
Miroir en forme de lune dans un cadre en chêne sculpté en forme d’aigle. Le bout du verre accidenté.No longer availableDim. b: 38 cmEstimate: € 120/200 -
#709
Een antieke Kelim met centraal medaillon.
Kilim ancien au médaillon central.No longer availableDim. 190 x 171 cmEstimate: € 100/120 -
#494
“Compositie met kleurkrijt en collage”. Gemonogrammeerd CB en gedateerd 1993.
“Composition”. Pastel et collage. Monogrammé CB et daté 1993.No longer availableDim. 97 x 69 cmEstimate: € 100/120 -
#413
Twee verschillende handschoenkastjes van gefineerd en zwartgelakt hout, het deksel telkens versierd met messingen inlegwerk.
Deux boîtes à gants en bois de placage et noirci, le couvercle décoré de laiton incrusté.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#267
Een wassen Madonna met Kind getooid in diverse gewaden. Slijtage.
Vierge à l’Enfant en cire, vêtue en soie dorée. Usures.No longer availableDim. H 31 cmEstimate: € 80/120 -
#526
Een staande Boeddha van gepolychromeerd hout op een voetstuk van groen marmer. Omstreeks 1800.
Bouddha debout en bois polychrome sur base en marbre vert. Vers 1800.No longer availableDim. h: 188 cmEstimate: € 1000/1400 -
#411
Een doosje en een handschoenkastje van zwartgelakt hout. Het deksel telkens met schildpad en messingen inlegwerk.
Petite boîte et boîte à gants en bois noirci. Les couvercles incrustés d’écaille et de laiton.No longer availableDim. h: 9 cm (corpus)Estimate: € 50/60 -
#558
Een achthoekige Chinese dekseldoos van gepolychromeerd hout, het deksel versierd met een draak.
Une boîte à couvercle en forme octogonal en bois polychrome avec le couvercle décor dragon.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 120/160 -
#486
vier diverse wollen tapijtjes uit Afrika, Zuid-Amerika e.a.
Quatre petits tapis divers en laine de l’Afrique, Amérique du Sud e.a.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#733
Een grote Kelim.
Grand kilim.No longer availableDim. 280 x 172 cmEstimate: € 120/200 -
#762
Een antieke Kelim (één pand) met ruitmotief.
Kilim ancien (un pan) au motif de losanges.No longer availableDim. 310 x 82 cmEstimate: € 100/120 -
#772Shirvan
Een grote wollen Kelim (één pand).
Grand kilim en laine (un pan).No longer availableDim. 191 x 91 cmEstimate: € 100/120
Other lots in this auction
-
#668
Een paar runderhoorns op verguld bronzen voet in de vorm van draken. XIXe eeuw.
Deux cornes de vache sur pieds en bronze en forme de dragons. XIXième siècle.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#153
Een geslepen fluitvaasje op een voet van arduin en verguld messing.
Vase flûté en verre gravé sur base en laiton doré et pierre de taille.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 80/120 -
#178André Vincent BecquerelPeriod: 1893 - 1981
“Les noces d’or”. Een groep van meerkleurig aardewerk. Onderaan gesigneerd.
“Les noces d’or”. Groupe en faïence polychrome. Signé en dessous.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 320/400 -
#21
Een gevarieerd lot geel en rood koper, bestaande uit een oude koffiemolen, twee koffiepotten, een gedreven schaal, twee poffertjespannen, een puddingvorm, twee kleine pannetjes, een olielamp, enz.
Lot de cuivres rouges et jaunes comprenant un ancien moulin à café, deux cafetières, un plat repoussé, deux poêlons, une moule au pudding, deux petits poêlons, une lampe à huile etc.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#559
Een opgezette hertenkop op houten paneel.
Une tête de cerf empaillé sur panneau en bois.No longer availableEstimate: € 120/160 -
#521
Een dekselvaas van blauw en wit Chinees porselein met vogels in het decor.
Une potiche en porcelaine chinoise blanche et bleue, décor d’oiseaux.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 100/150 -
#798Val St. Lambert
Een bolle art deco vaas van geslepen kristal, kleurloos en roestbruin. Onderaan gemerkt
Un vase art déco rond en cristal taillé incolore et brun rouille. Marque à la base.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 100/120 -
#465
“Parfums de France”. Een collectie miniatuurflacons met diverse parfums. In oorspronkele dozen.
“Parfums de France”. Collection de flacons miniatures contenant des parfums différents. Dans les boîtes d’origine.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#293
Een heiligenbeeldje van notenhout (H. 21 cm). We voegen er een kleine console aan toe met een gesculpteerde bloementuil. XVIIIde en laat XIXde eeuw.
Sculpture représentant une sainte en noyer ( 21 cm h). Nous ajoutons une petite console avec des fleurs sculptées. XVIIIe - XIXième.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#139
“Bomen”. Olieverf op doek. Zonder signatuur. XIXe eeuw.
“Arbres”. Huile sur toile. Pas de signature. XIXième siècle.No longer availableDim. 35 x 27 cmEstimate: € 120/180 -
#131Val St. Lambert
Een coupe van geslepen kristal, blauw gekleurd in de massa. Onderaan gemerkt.
Une coupe en cristal taillé coloré bleu dans la masse. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 180/220 -
#804Chantal
Een gramofoonmeubel. Werkende staat, maar slinger manco.
Un phonographe en état de fonctionnement. Le balancier est manquant.No longer availableDim. h: 110 cmEstimate: € 100/180