Similar lots by type
-
#269Een plaasteren heilige familie onder glazen stolp.
A plaster Holy Family under glass dome. -
#275Een Perzisch handgeknoopt tapijt met geometrisch decor. Kleine kale plek aan de rand (midden).
A Persian hand-knotted carpet with geometric design. Small bald spot at the edge (middle). -
#302Een set lichte/zeer fijne mondgeblazen glazen, holle voet en goudrand.
A set of light/very fine mouth-blown glasses, hollow foot with a gold rim. -
#268Een antieke verstelbare boekenhouder met vilten blad. Fineerschade. Toegevoegd een Nederlandse bijbel uit 1948.
An antique adjustable book holder with felt leaf. Veneer damage. Includes a Dutch Bible from 1948. -
#283Een Oosterse Kelim van wol.
An Oriental wool Kilim. -
#293Een handgeknoopte oosterse bidmat.
A hand-knotted oriental prayer rug. -
#297‘Pick-nick’, een wandtapijt naar 18e eeuws voorbeeld.
'Pick-nick', a tapestry inspired by an 18th-century design. -
#286Een handgeknoopt wollen tapijt.
A hand-knotted wool carpet. -
#291Een oosters wandtapijtje.
An oriental tapestry. -
#295Een handgeknoopt oosters tapijtje.
A hand-knotted Oriental rug. -
#279Een handgeknoopt oosters tapijt.
A hand-knotted Oriental carpet. -
#277Twee verschillende karpetten.
Deux carpettes différentes. -
#267Een tinnen samovar met 2 bekers, totaalgewicht 2.8 kg.
A tin samovar with 2 cups, total weight 2.8 kg. -
#264Een lot van 2 tabakspotten, den ene in Vlaams aardewerk, de andere Delfts.
A lot of 2 tobacco jars, one in Flemish earthenware, the other Delft. -
#288Een handgeknoopt oosters bidmat.
A hand-knotted Eastern prayer rug. -
#289Een handgeknoopt Kelim tapijt, met veel schade.
A hand-knotted Kilim carpet, with extensive damage. -
#258René De ConinckPeriod: 1907-1978“Haan”, een schilderij, olieverf op paneel, toegeschreven aan R. De Coninck.
"Rooster", a painting, oil on panel, attributed to R. De Coninck. -
#265Een obus uit de eerste wereldoorlog, trench-art, gemerkt A R-S 9 - 17, Remanie.
A shell from the First World War, trench art, marked A R-S 9 - 17, Remanie. -
#294Een handgeknoopt oosters tapijtje.
A hand-knotted Oriental rug. -
#287Een handgeknoopt wollen tapijtje, aan de rand versierd met kwasten en kralen.
A hand-knotted wool carpet, adorned with tassels and beads along the edge. -
#278Een Oosters handgeknoopte loper.
An oriental hand-knotted runner. -
#292Een machinaal geknoopt oosters tapijt.
A machine-woven oriental rug. -
#296Een machinaal geknoopt oosters tapijt.
A machine-knotted oriental rug. -
#266De ‘Rondo’ karaf, A.D. Copier voor Leerdam.
The 'Rondo' decanter, A.D. Copier for Leerdam.
Other lots in this auction
-
#130Twee landschapjes, aquarel op papier. Onleesbaar getekend.
Two landscapes, watercolor on paper. Unreadable signature. -
#70Twee vazen en één kruik van Vlaams aardewerk. Toegevoegd een Duitse gres vaas met bladmotieven.
Two vases and one pitcher of Flemish earthenware. Added a German stoneware vase with leaf motifs. -
#306Diane BijlDrie landschapsschilderijen, getekend D. Bijl. Olieverf op doek.
Three landscape paintings, signed D. Bijl. Oil on canvas. -
#124Een partij van vier kaders, twee aquarellen en twee offset prints.
A lot of four frames, two watercolors, and two offset prints. -
#98Een tinnen post-it houder met bijhorende (onvolledige) pen.
A pewter post-it holder with a matching (incomplete) pen. -
#35Een lot van 2 Delfts blauw aardewerken dekselvazen.
A lot of 2 Delft blue earthenware covered vases. -
#184Staande lamp model Biconi van Tronconi. Wit gelakt.
Floor lamp model Biconi by Tronconi. White lacquered. -
#252‘Koeien aan het water’. Verdoekt olieverfschilderij. Vermoedelijk 19e eeuw. Linksonder onleesbaar getekend.
‘Cows by the Water’. Verdoekt oil painting. Presumably 19th century. Indecipherable signature in the bottom left corner. -
#315Een set van twee decoratieve bloemstillevens. Draagt handtekening, Verhees en onleesbaar.
A set of two decorative floral still lifes. Signed by Verhees and unreadable. -
#53Een Chinees schaaltje in spinazie-jade. Toegevoegd een onyx schaaltje.
A Chinese bowl in spinach jade. Included is an onyx bowl. -
#138OnkyoEen speaker set met subwoofer en bluetooth ontvanger, Onkyo LS3100(B). Compleet met originele verpakking.
A speaker set with subwoofer and bluetooth receiver, Onkyo LS3100(B). Complete with original packaging. -
#161Een gietijzeren vleesmolen, gemerkt ALEXANDERWERK.
A cast iron meat grinder, marked ALEXANDERWERK.

