Similar lots by type
-
#745
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Une carpette persane en laine noué main.No longer availableDim. 208 x 170 cmEstimate: € 80 / 120 -
#46
Een paar handgeknoopte Perzische karpetjes van wol.
Une paire de carpettes persanes en laine faites mains.No longer availableDim. 149 x 94 & 82 x 118 cmEstimate: € 40 / 60 -
#246
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine noué main.No longer availableDim. 345 x 250 cmEstimate: € 200 / 240 -
#515Enrine
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’orient en laine noué main.No longer availableDim. 276 x 180 cmEstimate: € 80 / 100 -
#740
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Une carpette d’orient en laine faite main.No longer availableDim. 147 x 105 cmEstimate: € 40 / 50 -
#575
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Slijtage en perforatie.
Un tapis persan en laine fait main. Usures et perforation.No longer availableDim. 359 x 283 cmEstimate: € 80 / 120 -
#415Goum
Een Perzisch kleedje van zijde.
Une carpette persane en soie.No longer availableDim. 115 x 73 cmEstimate: € 300 / 500 -
#386
Twee handgeknoopte Morikarpetjes van wol.
Deux carpettes Mori en laine faites mains.No longer availableDim. 118 x 77 & 120 x 78 cmEstimate: € 40 / 60 -
#555
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’orient en laine fait main.No longer availableDim. 286 x 167 cmEstimate: € 100 / 150 -
#425Kayseri
Een Turks kleedje met vijf Mirabs.
Une carpette turque à cinq mirhabs.No longer availableDim. 140 x 71 cmEstimate: € 200 / 300 -
#705
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Une carpette d’orient en laine noué main.No longer availableDim. 204 x 138 cmEstimate: € 80 / 100 -
#675Goum
Een handgeknoopt zijden kleedje.
Une carpette en soie nouée main.No longer availableDim. 144 x 83 cmEstimate: € 300 / 500 -
#525Tabriz
Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
Un tapis persan noué main.No longer availableDim. 366 x 250 cmEstimate: € 300 / 500 -
#505Jaldar
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’orient en laine fait main.No longer availableDim. 219 x 302 cmEstimate: € 100 / 180 -
#690Goum
Een handgeknoopt Perzisch kleedje van zijde.
Une carpette persane en soie faite main.No longer availableDim. 110 x 66 cmEstimate: € 400 / 600 -
#535Purmatan
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
Un tapis du Pakistan en laine fait main.No longer availableDim. 182 x 123 cmEstimate: € 80 / 120 -
#585
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Slijtage.
Un tapis persan en laine noué main. Usures.No longer availableDim. 375 x 285 cmEstimate: € 180 / 200 -
#735
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Une carpette persane en laine noué main.No longer availableDim. 207 x 167 cmEstimate: € 80 / 120 -
#685Mori
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Une carpette persane en laine faite main.No longer availableDim. 185 x 126 cmEstimate: € 40 / 60 -
#755
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Une carpette persane en laine nouée main.No longer availableDim. 147 x 112 cmEstimate: € 80 / 120 -
#266
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met centraal medaillon.
Un tapis persan en laine avec médaillon central noué main.No longer availableDim. 289 x 192 cmEstimate: € 100 / 120 -
#545
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’orient en laine noué main.No longer availableDim. 350 x 252 cmEstimate: € 300 / 500 -
#665
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’orient en laine noué main.No longer availableDim. 300 x 195 cmEstimate: € 120 / 200 -
#765
Een handgeknoopt Perzisch bidkleed.
Un tapis de prière persan noué main.No longer availableDim. 140 x 84 cmEstimate: € 100 / 120
Other lots in this auction
-
#522Tumarkin
“Identiteit”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 16/18 buiten de plaat. Zonder glas.
“Identité”. Une lithographie. Signée et numérotée 16/18 hors planche. Verre manquant.No longer availableDim. 41 x 65 cmEstimate: € 80 / 120 -
#274Jules VerstrekenPeriod: 1882 - 1961
“Straatzicht”. Olieverf op doek. Achter glas. Gesigneerd.
“Scène de rue”. Huile sur toile. Sous verre. Signée.No longer availableDim. 39 x 44 cmEstimate: € 80 / 120 -
#343
Kleine Delftse dekselvaas. XIXde eeuw.
Un petit vase à couvercle de Delft. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 70 / 100 -
#116
Een staande klok van notenhoutfineer met zwartgelakte details. XIXe eeuw. Werkende staat. Compleet met slinger en gewichten.
Horloge de vestibule en placage de noyer aux détails noircis. XIXe siècle. En état de marche, avec balancier et poids.No longer availableDim. 220 x 50 cmEstimate: € 180 / 240 -
#517
Een reeks van drie verschillende Chinese ceremoniële plaquettes van steen.
Une série de trois plaquettes de cérémonie chinoises en pierre de cérémonie.No longer availableDim. h: 12, 16 & 20 cmEstimate: € 100 / 150 -
#144Raoul PharasynPeriod: 1908 - 1991
“Kerkinterieur”. Olieverf op doek. Achter glas. Gesigneerd.
”Intérieur d’église”. Huile sur toile. Sous verre. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 100 / 180 -
#597
Een bronzen voorstelling van de God Ganesha.
Une représentation en bronze du Dieu Ganesh.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 700 / 800 -
#382Manufacture Imperial
Een theepotje met komfoor van meerkleurig en verguld porselein. Onderaan gemerkt.
Une théière en porcelaine polychrome et dorée sur réchaud. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#498
Een paar balustervazen van cloisonné op koper. Chinees werk. Enkele letsels.
Paire de vases balustres en cloisonné sur cuivre. Travail chinois. Quelques petits dégâts.No longer availableDim. H. 31,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#534
“Compositie”. Acryl op doek. Klein deukje in de rechter bovenhoek.
“Composition”. Acrylique sur toile. Petite bosse au coin droit supérieur.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#595
Een Louis-Philippe commode van mahoniehoutfineer met drie grote en een kleine lade onder het roze marmeren blad.
Commode en placage d’acajou ouvrant à trois grands et un petit tiroir. Tablette en marbre rose. France, époque rose.No longer availableDim. 104 x 120 x 53 cmEstimate: € 200 / 240 -
#551
“Het baden”. Een groep van monochroom wit porselein naar het Blanc-de-Chine.
”La baignade”. Un groupe en porcelaine blanche monochrome d’après le Blanc-de-Chine.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 220 / 260