#463Een bronzen beeld van een slangenbezweerder.
#606Handgeknoopt Afghaans tapijt.
#670FeraghanEen handgeknoopt Indisch wollen kleedje.
#405Een Pembroke bijzettafel van notenhout met twee klapbladen.
A Pembroke side table made of walnut wood with two folding leaves.No longer availableDim. 99x91x72 cmEstimate: € 100 / 12 -
#118Hergé“Het Zwarte Goud.”. Hard cover. Ed. Casterman 1950. Eerste druk (A50). Zeer goede staat.
#265Bestek gemerkt International Sterling Pat’d: 12 grote en 6 kleine vorken, verder losse messen, lepeltjes en vorkjes. Evenals Christofle, Paris: 12 oestervorkjes (in doosje), een slabestek en een sauslepel. Verder twee reeksen kreeftenhaken.
Cutlery marked International Sterling Pat'd: 12 large and 6 small forks, further loose knives, spoons and forks. As well as Christofle, Paris: 12 oyster forks (in a box), a salad cutlery and a sauce ladle. Furthermore, two sets of lobster hooks.No longer availableEstimate: € 220 / 360 -
#259“Bloemen in vaas”. olie op paneel, ongesigneerd.
“Flowers in vase”. Oil on panel, unsigned.No longer availableDim. 53 x 43cmEstimate: € 150 / 200 -
A brown-glazed earthenware jug, green inside. Marked at the bottom W. Germany Bay.No longer availableDim. H.26 cmEstimate: € 35 / 40 -
#346Een eikenhouten piëdestal met roterend blad.
#45Een pijpenstaander in de vorm van een mannetje van gebeeldhouwd buxushout op gedraaid voetstuk van berkenhout. Het hoofd met hoed is de pijpenkop. In zijn hand een sigarettenpijpje. Kop gebarsten.
A pipe stand in the shape of a man made of carved boxwood on a turned base of birch wood. The head with hat is the pipe bowl. A cigarette holder in his hand. Head cracked.No longer availableDim. H: 16 cmEstimate: € 50 / 60 -
#161GuérinEen aardewerken bolle vaas met bruin en blauw glazuur.
#365Een smeedijzeren haardscherm versierd met koperen bollen.
A wrought iron hearth screen decorated with copper balls.No longer availableDim. 77 x 77 x 38 cmEstimate: € 120 / 200