#219J.M.C.“Vissersfamilies op het strand bij een woelige zee”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd en gedateerd 1868.
#140Een 18 karaats witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,29 ct.
#386Indo-BidjarEen wollen karpet. Handgeknoopt.
A wool rug. Hand-knotted.No longer availableDim. 143 x 67 cmEstimate: € 25 / 35 -
#249F. Vermeylen“Bloemenstilleven met blauwe vaas.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Flower still life with blue vase.” Oil paint on panel. Signed.No longer availableDim. 48 x 39 cmEstimate: € 80 / 120 -
#622Eller“Parijs straatzicht.” Acryl op doek. Gesigneerd.
#500Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,86 ct.
An 18 carat white gold ring set with diamonds with a combined weight of +- 1.86 ct.No longer availableDim. 5,70 gEstimate: € 1700 / 1800 -
#492Andreas VanpouckePeriod: °1959“Portretstudie van Vriend Eric Colpaert”. Olieverf op doek. Achteraan met gesigneerde opdracht d.d. Pulderbos 1986.
“Portrait Study of Friend Eric Colpaert”. Oil on canvas. At the back with signed dedication dated Pulderbos 1986.No longer availableDim. 33 x 50 cmEstimate: € 120 / 200 -
#561NotephoneEen grammofoon met interne klankkast.
#27Een deksel vaas van geslepen Boheems kristal, met decor van herten en hoenderen, rood in de massa. Minieme schilfer aan de binnenrand van het deksel.
A lidded vase of cut Bohemian crystal, decorated with deer and fowl, red in the mass. Minimal flake on the inner edge of the lid.No longer availableDim. h 42 cmEstimate: € 50 / 80