#256Een klein buffet met twee dubbelgebogen deuren. Engeland, tijdperk Edward VII. Een deurpaneel met barst.
#677Twee geisha’s van veelkleurig Japans porselein.
#277Koperen doofpot, eind 17e eeuw.
#169A Edmonson“Zeezicht van op duinen”, schilderij olieverf op doek, onderaan gesigneerd “Edmonson”.
"Sea view from the dunes", painting oil on canvas, signed at the bottom "Edmonson".No longer availableDim. 68 x 98cmEstimate: € 80 / 120 -
#95Een reservistenpijp met kop van handbeschilderd porselein, steel van diverse houtsoorten en hoorn. Gedateerd 1900-1902 en met opschrift “Hoch lebe der Reservemann”.
A reservist pipe with head of hand-painted porcelain, stem of various types of wood and horn. Dated 1900-1902 and with the inscription “Hoch lebe der Reservemann”.No longer availableDim. L: 95 cmEstimate: € 120 / 160 -
#265Bestek gemerkt International Sterling Pat’d: 12 grote en 6 kleine vorken, verder losse messen, lepeltjes en vorkjes. Evenals Christofle, Paris: 12 oestervorkjes (in doosje), een slabestek en een sauslepel. Verder twee reeksen kreeftenhaken.
Cutlery marked International Sterling Pat'd: 12 large and 6 small forks, further loose knives, spoons and forks. As well as Christofle, Paris: 12 oyster forks (in a box), a salad cutlery and a sauce ladle. Furthermore, two sets of lobster hooks.No longer availableEstimate: € 220 / 360 -
#433Een serie van vijf porseleinen borden met een blauw en wit bladmotief in reliëf. Chinees werk, onderaan gemerkt.
#218Vijf diverse schaaltjes van gegoten messing en een messingen spoor.
Five different dishes of cast brass and a brass spur.No longer availableDim. L: 11-17 cmEstimate: € 30 / 45 -
#46Een lot van 6 eikenhouten stoelen met detail snijwerk, rieten zit-en rugvlak en gedraaide poten.
#241Een bronzen beeldje in de vorm van een kinderhoofd.
A bronze figurine in the shape of a child's head.No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 40 / 60