#369Maurits Bilcke“Tuinen”. Een inkttekening. Gesigneerd en gedateerd 2-2-1944.
#347Een paar tafelstukjes van biscuit in de vorm van een jongen en een meisje op priëlen. Omstreeks 1900. Beide genummerd.
A pair of biscuit table pieces in the shape of a boy and a girl on arbours. Circa 1900. Both numbered.No longer availableDim. H. 21,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#272Opdebeeck“Bloemenstilleven.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#367Art Deco coupe in glaspasta versierd met vogels.
Art Deco coupe in glass paste decorated with birds.No longer availableDim. H 17 cm x B 20 cmEstimate: € 85 / 90 -
#509Salvador Dali“Aanbidding van Maria” en “Hemelvaart. Twee litho’s. Gesigneerd buiten de plaat.
“Adoration of Mary” and “Ascension. Two lithographs. Signed outside the plate.No longer availableDim. 22,5 x 17,5 cmEstimate: € 200 / 220 -
#534Een butlerspiegel, met bolle vorm in vergulde kader.
#643Lot van 4 geglazuurd aardewerken kruiken en potjes, vermoedelijk 16e eeuws bodemvondsten.
#64Frans BoeyePeriod: 1888 - 1968“Heidelandschap.” Pastel op papier. Gesigneerd.
“Heathland.” Pastel on paper. Signed.No longer availableDim. 27,5 x 39 cmEstimate: € 80 / 120 -
#411lot van 2 aardewerken vazen met craquelure.
A lot of 2 earthenware vases with craquelure.No longer availableDim. h35cm x Ø14cmEstimate: € 60 / 80 -
#2Maurits Bilcke“Haan”. Een Inkttekening. Gesigneerd en gedateerd 1942.
"Rooster". An Ink Drawing. Signed and dated 1942.No longer availableDim. 32 x 24 cmEstimate: € 20 / 30