#402“Monochroom abstract in raster.” Een paar werken inkt, gemengde techniek op papier. Draagt monogram.
#582Theo Van de Vyver“Orthodoxe man”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
#366Een goudkleurige jardinièrestaander met lila vlechtwerk.
A gold-coloured jardinière stand with lilac-coloured wickerwork.No longer availableDim. h 93, Ø 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#398MuranoEen lot van drie gekleurde glazen clowns.
#595Een ovaal Louis XVI stijl tafeltje, 2 laden, met vergulde elementen.
#439Jan Helen“A la Recherche” Gemengde techniek op paneel. Gemonogrammeerd. Gedateerd 1968.
“A la Recherche” Mixed media on panel. Monogrammed. Dated 1968.No longer availableDim. 60 x 78 cmEstimate: € 50 / 70 -
#610Must de CartierEen bruinlederen portefeuille in originele doos, met stofdoos en certificaat.
A brown leather wallet in original box, with dust box and certificate.No longer availableDim. 10 x 10 cmEstimate: € 100 / 150 -
#436Een rondvormig Art Deco tafeltje uit gefineerd walnoten hout.
#328Houten klokje.
Wooden clock.No longer availableDim. h35cm b23cmEstimate: € 35 / 45 -
#390Een lange parelhalssnoer bezet met één cognackleurige diamant princess cut in zilver gezet met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct.
#547Een Duitse wandklok met gedreven messingen versiering rond de wijzerplaat.
A German wall clock with hammered brass decoration around the dial.No longer availableDim. H:70cmEstimate: € 60 / 100 -
#663Een houten paard op wielen als doosje bezet met rood en geel koper.
A wooden horse on wheels as a box set with red and yellow copper.No longer availableDim. 18 x 25 cmEstimate: € 80 / 100