#671LufftEen paar “Original-Bézard-Kompaß” van het merk “Lufft”, made in Germany. Betreffen een Modell UBK en Modell II, beide in originele doos en lederen pochette.
A pair of “Original-Bézard-Kompaß” from the brand “Lufft”, made in Germany. Concerns a Modell UBK and Modell II, both in original box and leather pouch.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#35Een Reservisten pijpenkop van porselein met opschrift Res. Fellersmann. Achteraan een namenlijst van 1906/1908, vooraan vierende mensen rond een ton, regiment 77 en met eikenloof in reliëf. Metalen deksel in de vorm van een helm.
A Reservist porcelain pipe bowl with the inscription Res. Fellersmann. At the back a list of names from 1906/1908, people celebrating around a barrel in front, regiment 77 and with oak leaves in relief. Metal lid in the shape of a helmet.No longer availableDim. L: 17 cmEstimate: € 80 / 100 -
#493Een paar Chinees porseleinen dekselpotten met fohonden bovenaan, blauw wit.
#267Lot postzegels uit België, Burundi, Duitsland. Eerstedaguitgaven Zwitserland (2 albums), België (1 album, jaren ‘70 en ‘90). 4 lege albums en een zakje met af te weken zegels.
Lot stamps from Belgium, Burundi, Germany. First day releases Switzerland (2 albums), Belgium (1 album, 1970s and 1990s). 4 empty albums and a bag with stamps to be soaked.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#662Een handgeknoopte wollen Kelim.
A hand-knotted wool Kilim.No longer availableDim. 200 x 145 cmEstimate: € 50 / 80 -
#362Joz. De SwertsEen lot van vier gravures in negatief. “Karnaval.”, “Hoofd met kruis op achtergrond.” & “Twee gezichten.” Gesigneerd binnen de plaat.
A lot of four engravings in negative. “Carnival.”, “Head with cross in background.” & "Two faces." Signed inside the plate.No longer availableDim. 24 x 18 cmEstimate: € 30 / 40 -
#420Een 18 karaats witgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,51 ct. FSI1. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,12 ct. FVVS1.
An 18 ct white gold ring set with a central brillant of ca 0,51 ct FSI1 and brillants with a common weight of ca 0,12 ct FVVS1.No longer availableDim. 4,40 gEstimate: € 1500 / 1800 -
#137Een paar rococo vuurbokken van verguld en donker gepatineerd brons. In de vorm van engeltjes gezeten op een basis gedeeltelijk leeuw, gedeeltelijk rocaille. XIXde eeuw.
A pair of rococo fire andirons in gilt and dark patinated bronze. In the shape of cherubs seated on a base partly lion, partly rocaille. XIXth century.No longer availableDim. H. 42 cmEstimate: € 600 / 800 -
#258“Baardmankruik” Geglazuurd aardewerken kruik, vermoedelijk 16e eeuw.
“Bartman jug” Glazed earthenware jug, presumably 16th century.No longer availableDim. 24cm x Ø14cmEstimate: € 200 / 260 -
#358Een lot van twee zagemannetjes, 19de eeuws, met één staander (recenter).
Lot of two saw men, 19th century, with one upright (more recent).No longer availableDim. h 29 & h 42 cmEstimate: € 25 / 40 -
#87DelheidEen lot van 3 stuks zilveren kelkjes, peper & zout en mosterd. Gemerkt.
A lot of 3 silver chalices pepper & salt and mustard. Marked.No longer availableDim. h14cm 300gEstimate: € 100 / 150