#228Léon VogelaarEen paar ronde bronzen plaquettes met voorstelling van Albert I en Elisabeth. Vergulde omlijsting. Ten gunste van de Foyer des Orphelins, Bruxelles.
#446MoriEen bidkleedje met een Beloutsjmotief.
A prayer rug with a Beloutsh motif.No longer availableDim. 141 x 85 cmEstimate: € 40 / 60 -
#337Een lot van vier houten schoenpasvormen.
#18Goebel“Gretel”. Een beeldje van meerkleurig biscuit, ontworpen door Maria Innocentia Hummel. Onderaan gemerkt en genummerd 96.
Gretel. A figurine of multi-coloured biscuit, designed by Maria Innocentia Hummel. Marked and numbered 96 on the bottom.No longer availableDim. H. 12 cmEstimate: € 40 / 50 -
#31Een paar drageoirs van kleurloos geslepen kristal.
A pair of clear cut crystal drageoirs.No longer availableDim. H. 27,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#209Paul SchoutenPeriod: 1860 - 1922“Stilleven met fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Still life with fruit”. Oil paint on canvas. Signed.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 150 / 200 -
#426HamadanEen dozar tapijtje van wol. Handgeknoopt. Slijtage.
A dozar carpet of wool. Hand-knotted. Wear.No longer availableDim. 190 x 127 cmEstimate: € 40 / 50