Other lots in this auction
-
#712
Een lachende Boeddha met kinderen in hout. Symbool van gezinsgeluk.
Un Bouddha riant et enfants en bois. Symbole du bonheur familial.No longer availableDim. H: 21 cmEstimate: € 85 / 90 -
#524Harry
“Clown en vrouwen”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 11-95.
”Clowns et femmes”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 11-95.No longer availableDim. 45 x 34 cmEstimate: € 60 / 80 -
#634
Een houten tafelklok, versierd met inlegwerk van meerdere houtsoorten en koper. Met slinger en sleutel.
Une pendule de table en bois, décoration d’incrustations de différentes sortes de bois et cuivre. Avec balançoire et clé.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 80 / 120 -
#120Schaffhausen Swiss
Een 18 karaats geel gouden herenhorloge met 18 karaats geel gouden polsband.
Une montre pour homme en or jaune 18 ct avec un bracelet en or jaune 18 ct.No longer availableDim. bruto: 58,67 gEstimate: € 700 / 900 -
#510Isfahan
Een Perzisch wollen karpet met een decor van ruiters.
Une carpette persane en laine, décor de cavaliers.No longer availableDim. 116 x 113 cmEstimate: € 200 / 240 -
#318Rémy Martin
“Le passe temps”. Een vier-op-een-rij-spel in houten kistje.
”Le passe-temps”. Un jeu ‘puissance 4’ dans un coffret en bois.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#741
Een kokervaas van Imariporselein. Barst bovenaan.
Un vase cylindrique en porcelaine Imari. Fissure au dessus.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 40 / 50 -
#298
Een Bretoens houten miniatuurkastje.
Une petite armoire miniature bretonne.No longer availableDim. H: 46 cm; B: 28 cmEstimate: € 60 / 100 -
#294Raoul DelBove
“Hoeve aan de stroom.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Fermette auprès de l’eau”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 48 x 65 cmEstimate: € 60 / 100 -
#427
Drie Chinese waterkommetjes, waarbij twee van aardewerk, respectievelijk groen en blauw geglazuurd en één van porselein met een bloemendecor.
Trois petits bols à eau chinois, dont deux en faïence glaçure verte et bleue et un bol en porcelaine, décor fleuri.No longer availableDim. Ø: 11 cmEstimate: € 40 / 50 -
#37
Twee porseleinen vazen met een meerkleurig en deels verguld porselein van bloemen en vogels. Onderaan gemerkt.
Deux vases en porcelaine partiellement polychrome et dorée, décoration d’oiseaux et de fleurs.No longer availableDim. h: 27,5 & 33,5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#53Val St. Lambert
Een reeks van zes onderzetters van kleurloos kristal met geslepen leeuwen in het decor. Allen gemerkt en in origineel etui.
Une série de six sous-verres en cristal incolore, décors de lions engravés. Avec marques et dans étui d’origine.No longer availableDim. Ø: 9 cmEstimate: € 50 / 60