Other lots in this auction
-
#165
“Moeder met kind”. Een groengepatineerd gipsen beeld. Achteraan gesigneerd. Kleine barst in de basis.
Mère à l'enfant. Une statue en plâtre patiné vert. Signée au dos.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 80/120 -
#660
Een eikenhouten kerkdeur, afkomstig uit de Sint Sulpitiuskerk te Diest.
Une porte d'église en chêne, de l’Eglise St-Sulpice à Diest.No longer availableDim. 188 x 54 cmEstimate: € 60/80 -
#592Carol Eytinge
“Cranes in flight”. Een kleurenlithografie. Gesigneerd en genummerd 132/500.
Grues en vol. Lithographie en couleurs. Signée et numérotée 132/500.No longer availableDim. 90 x 60 cmEstimate: € 40/60 -
#591
Drie West-Afrikaanse beeldjes, waarvan één van brons (H. 46 cm), twee van hout (32 en 29 cm), waarvan een Ashanti vruchtbaarheidsbeeldje.
Trois figurines ouest-africaines, une en bronze (H. 46 cm), deux en bois (32 et 29 cm), dont une figurine de fertilité Ashanti.No longer availableDim. H:29-46cmEstimate: € 60/100 -
#197
Een paar vintage Engelse syfonflessen.
Une paire de bouteilles de siphon anglais anciennes.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 50/80 -
#641
Twee kelkvormige Italiaans glazen vazen, waarbij een kleine kleurloze en een grote roze.
Deux vases en verre italien de forme calice, un petit incolore et un grand rose.No longer availableDim. h: 25 & 40 cmEstimate: € 35/45 -
#478
Een vintage designstoel van wit kunststof en leder. Bekleding te vervangen.
Une chaise design vintage en plastique blanc et cuir. Couverture à remplacer.No longer availableDim. Ø: 80 cm h:68 cmEstimate: € 120/180 -
#540J. Francois & Cie Bruxelles
Een cape van Kashmir en de binnenvoering met fluweel te herstellen. Eind 19de eeuw.
Une cape du Cachemire et la doublure intérieure en velours à restaurer. Fin 19ème siècle.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#401
Een kleine bronzen zittende Tibetaanse Boeddha.
Un petit Bouddha tibétain assis en bronze.No longer availableDim. h: 10,5 cmEstimate: € 150/200 -
#334Dirk BaksteenPeriod: Rotterdam 1886 - Antwerpen 1971
“Na de regen”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 37/75 buiten de plaat.
"Après la pluie". Une gravure. Signé et numéroté 37/75 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 29,5 x 23 cmEstimate: € 40/45 -
#58
Een zilveren kandelaar met drie lichtpunten 835‰.
Un bougeoir en argent à trois points lumineux 835‰.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 80/120 -
#228
“Vrouwenbuste met oester als halsketting”. Een beeldje van brons.
« Buste de femme avec huître en collier ». Une statuette de bronze.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 60/100