Similar lots by type
-
#208
“Mercurius”. Een bronzen beeld naar een werk van Jean de Bologne. Op het marmeren voetstuk een bronzen fries met putti die kunsten bedrijven in reliëf.
“Mercure”. Sculpture en bronze d’après un oeuvre de Jean de Bologne. Base en marbre à la frise aux putti représentant les arts.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 500 / 550 -
#708
Staande Guanyin van brons. Op lotusvoetstuk.
Guanyin debout en bronze. Sur base en forme de lotus.No longer availableDim. H. 63 cmEstimate: € 80 / 100 -
#227
“Hand”. Een beeld van groengepatineerd brons naar een werk van Rodin.
“Main”. Sculpture en bronze à patine verte d’après un oeuvre de Rodin.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 160 / 200 -
#171Batenburg
“Kleine antilope”. Een bronzen beeld. Gesigneerd.
“Petit antilope”. Statuette en bronze. Signée.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 150 / 180 -
#217
Een lopende panter van zwartgepatineerd brons.
Panthère courant en bronze à patine noire.No longer availableDim. l: 46 cmEstimate: € 550 / 600 -
#697
Danseres van verguld en gepatineerd brons. Thailand, medio XXste eeuw.
Danseuse en bronze patiné et doré. Thaïlande, milieu du XXe siècle.No longer availableDim. H. 52 cmEstimate: € 60 / 100 -
#243
“De eeuwige denker”. Een beeld van donker gepatineerd brons op arduinen voetstuk in de geest van Rodin.
“L’éternel penseur”. Statuette en bronze à patine foncée sur socle en pierre de taille inspirée sur l’oeuvre de Rodin.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 160 / 200 -
#203
Een paar bronzen balustervazen met een decor van vogels en bloemen in reliëf. Japans werk.
Paire de vase balustres en bronze à décor de fleurs et d’oiseaux en relief. Travail japonais.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 260 / 300 -
#178
Een liggende beer van donkergepatineerd brons.
Ours couché en bronze à patine foncée.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 140 / 150 -
#571
Een paar vazen van cloisonné op brons met een decor van personages in een tuin. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.
Paire de vases en cloisonné sur bronze. Décor de personnages dans un jardin. Marque sous la base. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 220 / 240 -
#247
Een sluipende jaguar van groengepatineerd brons.
Jaguar glissant en bronze à patine verte.No longer availableDim. l: 65 cmEstimate: € 160 / 180 -
#233
“Le général Napoleon”. Een bronzen plaquette.
“Le général Napoléon”. Plaquette en bronze.No longer availableDim. Ø: 15 cmEstimate: € 65 / 75 -
#688
Een bronzen presse-papier in de vorm van een olifant op een voetstuk van zwart marmer.
Presse-papier en bronze en forme d’éléphant sur base en marbre noir.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 55 / 65 -
#241
“Maraboes”. Een groep van donkergepatineerd brons op zwart marmeren voetstuk.
“Marabouts”. Groupe en bronze à patine foncée sur socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 180 / 220 -
#658
Een zittende Guanyin met scepter van brons.
Guanyin assise au sceptre en bronze.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 160 / 180 -
#342
Spiegeltje met twee luikjes, een lijst en een bekroning van met de hand beschilderd hout, versierd met bloemenmotieven. Oost-Europa.
Petit miroir à deux vantaux. Cadre et dessus en bois peint à la main à décor de fleurs. Europe orientale.No longer availableDim. H. 50 cmEstimate: € 30 / 40 -
#557
Een bronzen kruikje met deksel, bovenaan getooid met een vogel. Benin.
Petite cruche en bronze, couvercle surmonté d’un oiseau. Bénin.No longer availableEstimate: € 65 / 75 -
#583
Een coupe van Cantonporselein in een verguld bronzen montuur. XIXe eeuw.
Coupe en porcelaine de Canton à monture en bronze doré. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 27 Ø: 18 cmEstimate: € 320 / 360 -
#181
“Naakt in wasmand”. Een beeld van donkergepatineerd brons.
“Nu dans un panier à linge”. Sculpture en bronze à patine foncée.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 220 / 240 -
#332
“De druivenoogst”. Een bronzen beeldje op zwart marmeren voetstuk.
“Les vendanges”. Statuette en bronze sur base en marbre noir.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 80 / 100 -
#223
“De slangenbezweerder”. Een beeld van bruingepatineerd brons op zwart marmeren voetstuk. Naar een werk van Charles Arthur Bourgeois.
“Le charmeur de serpent”. Statuette en bronze à patine brune sur socle en marbre noir. D’après un oeuvre de Charles Arthur Bourgeois.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 160 / 180 -
#727
Een grote messingen wandkandelaar met negen lichtpunten in gotische stijl.
Grand candélabre mural en laiton à neuf lumières de style gothique.No longer availableDim. L. 95 cmEstimate: € 120 / 200 -
#213
Een beer van donkergepatineerd brons.
Ours en bronze à patine foncée.No longer availableDim. l: 80 cmEstimate: € 900 / 1000 -
#411
Een bronzen beeld met de voorstelling van een fluitspelende Krishna.
Statuette en bronze représentant Krishna jouant la flûte.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 50 / 80
Other lots in this auction
-
#441
Een houten doosje met schuivend deksel, versierd met ingelegde motieven van ivoor en paarlemoer.
Petite boîte en bois à couvercle glissant, décoré d’incrustations en ivoire et nacre.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#316Tabriz
Oosters tapijt van wol. Handgeknoopt. Centraal medaillon met een lichtblauwe fond.
Tapis d’Orient en laine. Noué main. Médaillon central sur fond bleu clair.No longer availableDim. 307 x 201 cmEstimate: € 300 / 500 -
#733
Pijlenkoker van hout en dierenhuid met daarin 5 pijlen met ijzeren puntjes. Papoea-NIeuw-Guinea.
Fourreau aux flèches en bois et peau. Contenant cinq flèches aux pointes en fer. Nouvelle Guinée.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#110
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de baguettes de diamant ayant un poids total de ± 0,80 ct.No longer availableDim. 6,10 gEstimate: € 1700 / 1900 -
#144
“Zicht op een meer”. Olieverf op doek. Zonder signatuur.
“Vue de lac”. Huile sur toile. Non signée.No longer availableDim. 48 x 68 cmEstimate: € 80 / 120 -
#4Roger Hebbelinck
“Zijbeuk van de kathedraal”. Kleurenlitho. Gesigneerd en genummerd 97/350 buiten de plaat.
“Nef de la Cathédrale, côté Place Verte”. Litho en couleurs. Signée et numérotée 97/350 hors planche.No longer availableDim. 33 x 25 cmEstimate: € 50 / 80 -
#327
Een rode en een blauwe karaf van geslepen kristal, waarvan de eerste gemerkt van Val St. Lambert en de andere met verzilverde montuur.
Une carafe bleue et une rouge en cristal taillé dont une à la marque de Val Saint-Lambert, l’autre à monture en métal argenté.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#605Ecuador
Een kleurrijke schort bezet met kralen en fantasieparels.
Tablier très riche en couleurs orné de perles de fantaisie.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#472
Rugzak van gevlochten riet. Arunachal Pradesh.
Sac à dos en osier. Arunachal Pradesh.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#263
“Boerin met geit”. Een beeld van gesculpteerd albast op grijs marmeren sokkel.
“Fermière et chèvre”. Statuette en albâtre sculpté sur socle en marbre gris.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#172Pieter De MetsPeriod: 1880-1965.
“Hoevezicht” Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1935.
“Vue de ferme”. Huile sur toile. Signée et datée 1935.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 180 / 240 -
#116
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Carpette persane en laine. Nouée main.No longer availableDim. 210 x 135 cmEstimate: € 50 / 80