Similar lots by type
-
#608Een Louis-Philippe buffetkast met opzet. Onderaan twee laden en twee paneeldeuren en een étagère in twee niveaus in het opzet, versierd met gebeeldhouwde vruchten.
Un buffet Louis Philippe à deux corps. Le dessous comporte deux tiroirs et deux portes pleines, la partie du dessus une étagère en deux niveaux, décorée de fruits sculptés.No longer availableDim. 205 x 130 x 54 cmEstimate: € 200 / 250 -
#693Een paar XIXde eeuwse olielampen uit aardewerk en geel koper.
Une paire de lampes à huile du XIXème siècle en faïence et cuivre jaune.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 180 / 220 -
#785Vijf verschillende vaasjes en een theepotje van Imari porselein, waarbij twee vaasjes met bronzen montuur (onvolledig). Het dekseltje van het theepotje niet origineel. XIXe eeuw.
Cinq petits vases différents et une théière en porcelaine Imari, dont deux vases montures en bronze (incomplet). Le couvercle de la théière n’est pas d’origine. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 6 - 19 cmEstimate: € 50 / 80 -
#600Een tweeledige buffetkast van eikenhout met bovenaan twee gevitreerde deuren en onderaan twee paneeldeuren onder twee laden. XIXe eeuw.
Vitrine à deux corps en chêne, le dessus à deux portes vitrées, le bas à deux portes pleines en dessous de deux tiroirs. Début du XIXe siècle.No longer availableDim. 197 x 124 x 52 cmEstimate: € 300 / 500 -
#677Twee siervazen en een hoornvaas van Brussels porselein met vergulde accenten en handgeschilderde meerkleurige. XIXe eeuw. Hoornvaas beschadigd aan de rand.
Deux vases et un vase cornet en porcelaine de Bruxelles aux accents dorés et polychromes peints à la main. Le vase cornet a quelques dégâts.No longer availableDim. h: 35 & 38 cmEstimate: € 300 / 400 -
#765Een lot Brussels porselein, bestaande uit een paar hoornvaasjes, twee bekers met oor, twee balustervaasjes, een kannetje en een tulpenvaasje. XIXe en XXe eeuw.
Un lot de porcelaine de Bruxelles, comprenant une paire de cornets, deux gobelets à anse, deux vases balustre, une petite verseuse et un vase tulipe. XIXème et XXème siècle.No longer availableDim. h: 11,5 - 14,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#471Een paar processielantaarns van geel en rood koper op getorste stokken.
Une paire de lanternes de procession en cuivre rouge et jaune sur des bâtons torsadés.No longer availableDim. l: 258 cmEstimate: € 200 / 240 -
#592J. DepréEen staande klok in eikenhouten kast, het werk van messing en tin. XIXe eeuw.
Horloge de vestibule en chêne. Mouvement en laiton et étain. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 246 cmEstimate: € 200 / 300 -
#414Een lot van twee koffiepotten en een koperen lamp.
Un lot de deux moulins à café et une lampe en cuivre.No longer availableDim. h : 39 cmEstimate: € 30 / 40 -
#624Een commode van mahoniehoutfineer met vier laden en een wit marmeren blad. XIXe eeuw.
Une commode en bois de placage d’acajou à quatre tiroirs et une tablette en marbre blanc. XIXième siècle.No longer availableDim. 86 x 106 x 52 cmEstimate: € 120 / 200 -
#409Vier kopjes en drie schoteltjes van capucineporselein, versierd met famille rose bloemendecors. XVIIIe eeuw. Eén kopje met haarscheur.
Quatre tasses et trois sous-tasses en porcelaine Capucine, décoration fleurie. XVIIIème siècle.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#366Een rood koperen luchtertje met vier lichtpunten.
Un petit lustre en cuivre rouge à quatre points lumineux.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 40 / 50 -
#667Een schotel van Chinees porselein met een blauw op wit decor van planten en bloemen. Randschilfers.
Un plat en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de plantes et de fleurs. Eclats.No longer availableDim. 41 x 32 cmEstimate: € 150 / 200 -
#420Zes verschillende kopjes en zes schoteltjes van Japans porselein. Grotendeels Imari. XIXe eeuw.
Six tasses et six sous-tasses en porcelaine japonaise, la plupart en porcelaine Imari. XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 7 - 14 cmEstimate: € 60 / 100 -
#106Een eikenhouten meubeltje met een lade en een deur. XIXe eeuw.
Un petit meuble en chêne à un tiroir et une porte. XIXème siècle.No longer availableDim. 112 x 84 x 61 cmEstimate: € 50 / 70 -
#752Een lot van acht verschillende kandelaars, waarbij vijf van rood koper en drie van messing.
Un lot de huit candélabres différents, dont cinq en cuivre rouge et trois en laiton.No longer availableDim. h: 17 - 28 cmEstimate: € 40 / 50 -
#750Zes klepkannen van meerkleurig Brussels aardewerk, waarbij vier met mankerend deksel. XVIII en XIXe eeuw.
Six pichets couverts en faïence de Bruxelles, dont quatre sans couvercle. XVIIIème et XIXème siecle.No longer availableDim. h: 16 - 21 cmEstimate: € 60 / 70 -
#657Twee borden van Delfts aardewerk, waarbij één pauwstaartbord met gele rand. XVIIIe en XIXe eeuw. Het eerste met randschade en gerestaureerd.
Deux assiettes en faïence de Delft, dont une à décor de queue de paon et bord jaune. Dégâts mais restaurée.No longer availableDim. Ø: 23 & 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#6Een paar barokke kerkkandelaars van messing.
Une paire de candélabres d’église en laiton. Style Baroque.No longer availableDim. h: 87 cmEstimate: € 60 / 100 -
#376Een messingen luchtertje met vijf lichtpunten, versierd met kristallen pendeloques.
Un petit lustre en laiton à cinq points lumineux et pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#186Een eikenhouten tweedeurskast. XIXe eeuw.
Une armoire à deux portes en chêne. XIXème siècle.No longer availableDim. 158 x 150 x 43 cmEstimate: € 50 / 100 -
#445Een lot vazen: drie dekselvaasjes (zonder deksels), zeven buikvaasjes en een hoornvaasje van Delfts aardewerk met blauw op witte decors. XVIIIe en XIXe eeuw. Verscheidene met randschade.
Un lot de vases: trois vases à couvercle mais sans couvercles, sept vases à panse et un vase cornet en faïence de Delft bleue et blanche. XVIIIème siècle et XIXème siècle.No longer availableDim. h: 12 - 20 cmEstimate: € 120 / 200 -
#645Een staande klok met eikenhouten kast en een koperen werk. Kap beschadigd.
Une horloge de vestibule à armoire en chêne et travail en cuivre. La coiffe est endommagée.No longer availableDim. h: 256 cmEstimate: € 80 / 120 -
#804Een reeks van zes eikenhouten stoelen met rug en zit van gedreven leder. Lichte slijtage, één grondig te restaureren.
Une série de six chaises en chêne avec assises et dos en cuir repoussé. Quelques usures, une chaise à restaurer.No longer availableEstimate: € 90 / 120
Other lots in this auction
-
#68Een paar Vlaams aardewerken vazen, zwart met beige. Genummerd 2224 ‘Belgium’. Art Nouveau periode.
Une paire de vases en faïence flamande, noir et beige. Numérotés 2224, ‘Belgium’. Période Art Nouveau.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 80 / 100 -
#619Een Louis Philippe secretaire van mahoniehoutfineer met twee paneeldeuren onder het klapblad en bovenaan een lade en doucine onder het marmeren blad.
Un secrétaire à abattant Louis Philippe en bois de placage acajou à deux portes pleines sous la tablette et un tiroir et une doucine sous la tablette.No longer availableDim. 153 x 105 cmEstimate: € 200 / 240 -
#615Een eikenhouten buffetkast met onderaan twee deuren en vier laden. Bovenaan een deurtje en twee glazen schuifdeurtjes. Eerste helft XXe eeuw.
Un buffet à deux corps en chêne. le dessous comporte deux portes et quatre tiroirs, le dessus une porte et deux portes coulissantes en verre. Première partie du XXième siècle.No longer availableDim. 185 x 158 x 52 cmEstimate: € 140 / 180 -
#269Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983“Winters Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Scène de fermette hivernale”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 89 cmEstimate: € 60 / 100 -
#747Twee kandelaars van gegoten blauw glas, gedragen door barokke dolfijnen.
Deux candélabres en verre moulé bleu, portés par deux dauphins baroques.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 65 / 75 -
#213Een lederen tweezitscanapé met een bijpassende fauteuil.
Un canapé à deux places en cuir et fauteuil assorti.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#749Meyer“De Arcanist.” Pentekening op papier. Gesigneerd. Gedateerd ‘77.
”L’Arcaniste”. Dessin sur papier. Signé et daté ‘77.No longer availableDim. 14 x 12 cmEstimate: € 20 / 30 -
#739Mario BrunettiPeriod: 1907 - 1995“Aliante”. Een zeefdruk. Gesigneerd en genummerd 50/150 buiten de plaat.
”Aliante”. Une sérigraphie. Signée et numérotée 50/150 hors planche.No longer availableDim. 28 x 57 cmEstimate: € 30 / 50 -
#500“Vlakkencompositie”. Gemengde techniek op papier (?). Niet gesigneerd.
”Composition, surfaces”. Techniques mixtes sur papier. Pas de signature.No longer availableDim. 30 x 45 cmEstimate: € 200 / 240 -
#30Een 18 karaats geel gouden schakelarmband (slot los).
Un bracelet à maillons en or jaune 18 ct (fermoir détaché).No longer availableDim. 6;69 gEstimate: € 140 / 180 -
#660Een pendule van blauw en wit aardewerk met koperen monturen.
Une pendule en faïence bleue et blanche aux montures en cuivre.No longer availableDim. H. 59 cmEstimate: € 40 / 60 -
#527Een bronzen wierookkommetje met een reliëfdecor van bloemenstruiken. Onderaan gemerkt.
Un encensoir, décor en relief d'arbustes fleuris. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 12 cmEstimate: € 100 / 120

