Similar lots by type
-
#837Manzi, Joyant & Cie, Paris“Le Théâtre, Revue Bimensuelle Illustrée”. Een reeks gebundelde jaaruitgaven: 1898 deel I; 1900 deel II; 1903, 1906, 1907, 1908, 1909, 1912, 1913 delen I & II; 1914-’20 deel II. 17 stuks.
”Le Théâtre, Revue Bimensuelle illustrée”; Une série d’annuaires: 1898 partie I; 1900 partie II; 1903,1906,1907,1908,1909,1912 et 1913 parties I et II; 1914 à 1920 parties II. 17 pièces.No longer availableEstimate: € 500 / 700 -
#224John LinnellPeriod: 1792 - 1882“Engels heuvellandschap met figuren”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd. Volgens bijgevoegd expertiserapport dateerd het werk van 1839.
”Paysage de collines et figures”. Huile sur toile marouflée. Signée. Datée 1839 d’après le rapport d’expertise joint.No longer availableDim. 30 x 50 cmEstimate: € 300 / 500 -
#217Théodore FourmoisPeriod: 1814 - 1871“De watermolen”. Olieverf op doek. Gesigneerd links onderaan.
”Le moulin à eau”. Huile sur toile. Signature à gauche en bas.No longer availableDim. 33 x 51 cmEstimate: € 400 / 600 -
#832“Schapen en geiten”’. Olieverf op paneel. Vlaamse school, XIXe eeuw. Niet gesigneerd.
”Moutons et chèvres”. Huile sur panneau. Ecole flamande, XIXième siècle. Pas de signature.No longer availableDim. 26 x 29 cmEstimate: € 100 / 150 -
#758Een juwelendoos van verschillende houtsoorten met op het deksel een kussen voor hoedenspelden. Mooi versierd met marqueterie. Tijdperk Napoleon III. Met sleuteltje.
Coffret à bijoux en divers bois précieux, surmonté d’un coussinet pique aiguilles à chapeaux. Belle travaille de marqueterie. Epoque Napoléon III. avec sa clef.No longer availableDim. 35 x 25 cmEstimate: € 80 / 100 -
#830“L’Illustration”. Een lot van tien gebundelde jaaruitgaven van 1890 tot en met 1899, telkens in twee delen. 1893 deel I & 1894 deel II ontbreken. 18 stuks.
”L’Illustration”. Un lot de dix annuaires de 1890 à 1899, chaque fois en deux parties. Il manque les suivants: 1893 partie I et 1894 partie 88. 18 pièces.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 400 / 600 -
#611Een eikenhouten tweedeursbuffet in regencestijl. Omstreeks 1800.
Un buffet en chêne à deux portes, style Régence. +- 1800.No longer availableDim. 85 x 125 x 55 cmEstimate: € 300 / 500 -
#631Een ronde Chinese dekselpot van meerkleurig porselein met een decor van draken en een vlammende parel. Onderaan met Qianlong-merk.
Un pot à couvercle chinois en porcelaine polychrome, décor de dragons et perle enflammée. Marque Qianlong sous la base.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 60 / 80 -
#822Een lot Duitstalige lectuur:- Gebundelde uitgaves van het ‘Deutsche Medizinische Wochenschrift’ uit 1953 - Gebundelde uitgaves van tijdschrift ‘Jugend’ uit 1914- “Kunst und Geschichte” 1910.- Een uitgave met houtsnedes naar Albrecht Dürer- Twee uitgaves van het tijdschrift ‘Innen-Dekoration’ uit 1921 en 1931.- “Reise um die Erde”. Twintig uitgaves.- “Bilder - Lexikon Literatur und Kunst. 1929.We voegen er twee uitgaven van het Franse tijdschrift ‘Art et décoration’ uit 1932 aan toe.(..)
Een lot de lecture Allemander:- Edition ‘Deutsche Medizinische Wochenschrift’, 1953- Editions du magazine ‘Jugend’ , 1914- “Kunst und Geschichte” 1910.- Une édition de gravures sur bois par Albrecht Dürer- Deux éditions du magazine ‘Innen-Dekoration’ , 1921 et 1931.- “Reise um die Erde”. Vingt éditions.- “Bilder - Lexikon Literatur und Kunst. 1929.Nous ajoutons ‘Art et décoration’ de 1932.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#564Toyohara ChikanobuPeriod: 1838 - 1912“Singing songs for primary education”. Een oude handgekleurde houtsnede. Gesigneerd en gedateerd 1887. Als linkerpaneel van een triptiek.
”Singing songs for primary education”. Une gravure sur bois ancienne. Signée et datée 1887. Panneau de gauche d’un triptyque.No longer availableDim. 35 x 24 cmEstimate: € 200 / 260 -
#197Otto EerelmanPeriod: 1839 - 1926“Twee paardenhoofden”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Als studie voor een groter werk. Gemonogrameerd
”Deux têtes de chevaux”. Huile sur toile marouflé. Etude pour un travail plus important. Porte un monogramme.No longer availableDim. 20 x 25 cmEstimate: € 1200 / 1400 -
#840“Journal des voyages et des aventures de terre et de mer”. Zeven gebundelde jaaruitgaven uit de tweede serie: 1897; 1900; 1903; 1907; 1910; 1912 & 1914. Sommige ruggen gelost.
”Journal des voyages et des aventures de terre et de mer”. Sept annuaires de la deuxième série: 1897;1900;1903; 1907; 1910;1912 & 1914. Quelques couvertures sont détachées.No longer availableEstimate: € 350 / 500 -
#111Een oude wereldbol van H. Kiepert op bronzen voet.
Un ancien globe sur pied en bronze. H. Kiepert.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 100 / 120 -
#843Elisée Reclus“Nouvelle géographique universelle”. Elisée Reclus. Ed. Hachette et Cie. Paris, 1876 - 1894. Deel XIV & XX ontbreken.
”L’Illustration”. Ed. Le Chevalier et Cie. Paris, 1876-1894. Partie XIV et XX sont manquants.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 450 / 650 -
#763Drie missalen, waarbij één uit 1880 met kaft van gesculpteerd ivoor, één uit 1856 met leder en een zilveren sluiting en een derde uit 1896 in leder.
Trois XXXX, dont une de 1880 avec couverture en ivoire sculptée, une de 1856 avec couverture en cuir et fermeture en argent et une troisième de 1896 avec couverture en cuir.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#560Een bronzen luchtertje in rococostijl met vier lichtarmen in vegetale vorm met glazen bloemvormige kapjes. (Eéntje beschadigd). XIXe eeuw.
Un petit lustre en bronze, style rococo, à quatre bras lumineux, de forme végétale et abat-jour en forme de fleur en verre. (un abat-jour est endommagée). XIXième siècle.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 120 / 180 -
#638Een paar balustervormige dekselvazen met een famille-jaunedecor van bloemen en mythische vogels. Omstreeks 1900.
Une paire de vases couvert en porcelaine, de forme balustre à décor floral et d’oiseaux mythiques, famille jaune. Vers 1900.No longer availableDim. h: 29,5 cmEstimate: € 180 / 240 -
#187Conrad HoffPeriod: 1816 - 1883“Nachtelijke marine”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Marine nocturne”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 17 x 34 cmEstimate: € 360 / 400 -
#379Een geribde karaf van geblazen glas met een eendenbekmontuur van verzilverd metaal in art nouveaustijl. Binnenin met stop. XIXe eeuw.
Une carafe en verre soufflé avec monture de col canard dans le style art nouveau. Avec bouchon intérieur. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#282P. Kielsing“Bijbels tafereel”. Een potloodstudie op papier. Gesigneerd en gedateerd 1864.
”Scène biblique”. Une étude au crayon sur papier. Signé et daté 1864.No longer availableDim. 23 x 31 cmEstimate: € 80 / 120 -
#598Een eikenhouten tweedeursgarderobe met gemoulureerde deuren. XIXe eeuw.
Une garde-robe en chêne à deux portes avec moulures. XIXième siècle.No longer availableDim. b: 146 cmEstimate: € 100 / 160 -
#794Een gefineerde Engelse tweedeursvitrine met twee laden onderaan. Enkele losse onderdelen. XIXe eeuw.
Une vitrine anglaise à deux portes en bois de placage à deux tiroirs en dessous. XIXième siècle. Quelques pièces détachées.No longer availableDim. 193 x 132 x 98 cmEstimate: € 120 / 200 -
#828“St. Joris en de draak”. Olieverf op doek. Kleine perforatie. Achteraan gedateerd 1848.
”St. Georges et le dragon”. Huile sur toile. Petite perforation. Datée à l’arrière 1848.No longer availableDim. 53 x 42 cmEstimate: € 80 / 120 -
#151Een klokstel van verguld brons in empirestijl, bestaande uit een pendule en twee vijfarmige kandelaars, versierd met florale motieven in cloisonné. XIXe eeuw. Op drie verguld houten sokkels.
Une garniture de cheminée , style Empire, comprenant une pendule et deux chandeliers à cinq bras, motifs florales en cloisonné.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 300 / 500
Other lots in this auction
-
#555Een paar vazen van cloisonné op geel koper met decor van pioenen. Chinees werk. Met hun houten sokkeltjes.
Une paire de vases en cloisonné sur cuivre jaune, décoration de pivoines. Travail chinois. Sur socles en bois.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 300 / 500 -
#263Een Italiaans glazen lotelingenstok met rode lijnen binnenin. Omstreeks 1900.
Une canne de conscrit en verre italien avec des lignes rouges à l’intérieur. Vers 1900.No longer availableDim. l: 92 cmEstimate: € 35 / 45 -
#173Coustou“Les chevaux de Marly”. Twee bronzen groepjes op groen marmeren voetstuk. Gesigneerd.
”Les chevaux de Marly”. Deux groupes en bronze sur socles en marbre vert. Signés.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 380 / 400 -
#450Een klein metalen luchtertje met vijf lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.
Un petit lustre en métal à cinq points lumineux, décoration de pendeloques en cristal.No longer availableDim. H. 80 cmEstimate: € 30 / 50 -
#793Een gedeeltelijk glasservies, bestaande uit wijnglazen, aperitiefglazen en borrelglaasjes in verschillende modellen. 21 stuks.
Partie de service à verres comprenant des verres à vin, des verres à apéritif, des gouttes. Différents modèles, 21 pièces.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#135Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,48 ct. en een centrale toermalijn van ± 5 ct.
Une bague en or jaune 18 ct. sertie de diamants ayant un poids total de +- 0,48 ct. et une tourmaline centrale de +- 5 ct.No longer availableDim. 5,50 gEstimate: € 850 / 950 -
#162Een spiegel van verguld hout in barokke stijl.
Un miroir en bois doré, style Baroque.No longer availableDim. 119 x 77 cmEstimate: € 200 / 240 -
#789Een Engelse staande klok met een gebeeldhouwde kap. Met rood marmeren wijzerplaat en gewichten.
Une horloge de vestibule avec une cape sculptée. Cadran en marbre rouge et poids.No longer availableDim. h: 212 cmEstimate: € 200 / 280 -
#227Een vijfdelige metalen tuinset bestaande uit vier stoelen en een tafel.
Un ensemble de jardin en métal comprenant quatre chaises et une table”.No longer availableEstimate: € 240 / 260 -
#802Een witgelakt bureau in Lodewijk XV-stijl met drie laden en verchroomd bronzen monturen.
Bureau laqué blanc ouvrant à trois tiroirs en ceinture et aux montures chromées. Style Louis XV.No longer availableDim. 80 x 140 cmEstimate: € 650 / 750 -
#70Gigandet SwissEen 18 karaats geel gouden dameshorloge met 18 karaats geel gouden polsband.
Une montre pour femme en or jaune 18 ct.No longer availableDim. bruto: 31,30 gEstimate: € 600 / 800 -
#790Een antiek handgeknoopt wollen karpetje.
Une carpette antique en laine faite main.No longer availableDim. 119 x 84 cmEstimate: € 30 / 40


