Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een XIXe eeuwse globe op recent houten statief.
Een XIXe eeuwse globe op recent houten statief.
A. N. Lebegue & Co., Bruxelles

Een XIXe eeuwse globe op recent houten statief.

Un globe du XIXème siècle sur un support en bois récent.
Dim. h: 61 cm
SKU: 2004210258.
Category: Uncategorized.
Auction day: 20 April 2021 19:00
Catalogue #258
Estimate: € 150 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #527

    Een vaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van diverse vogels in bloeiende struiken en met handvatten in de vorm van Fo-honden. Letsel aan de kraag.

    Un vase en porcelaine de Chine avec un décor multicolore de divers oiseaux dans des arbustes à fleurs et avec des poignées en forme de chiens Fo. Dégât au col.
    No longer available
    Dim. h: 91 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #447

    Een sierschotel van Chinees porselein met meerkleurig decor van bloemen. Onderaan gemerkt.

    Un plat décoratif en porcelaine chinoise à décor floral multicolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. Ø: 34 cm
    Estimate: € 90 / 130
  • #390

    Twee antieke fotoalbums met lederen kaften. Begin XXe eeuw.

    Deux albums photo anciens avec des couvertures en cuir. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 70

Other lots in this auction

  • #625
    Swarovski

    “Harlekijn”. Een kristallen object uit de reeks “Maskerade” naar een ontwerp van Anton Hirzinger. Jaarlijkse uitgave 2001. In originele doos, met display en kristallen plaquette.

    “Arlequin”. Objet en cristal de la série “Mascarade” d’après un modèle d’Anton Hirzinger. Edition annuelle 2001. Dan la boîte d’origine avec display et plaquette en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #637

    Een maanvis van meerkleurig geglazuur Italiaans aardewerk. Beschadigingen aan de vinnen.

    Un poisson-ange en terre cuite italienne émaillée multicolore. Ailettes endommagées.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #204
    Jan Van Puijenbroeck
    Period: 1887 - 1972

    “Portret van Hortense, de dochter van de kunstenaar”. Olieverf op paneel. Voorstudie op de verso.

    Portrait d'Hortense, fille de l’artiste. Huile sur panneau. Un croquis au verso.
    No longer available
    Dim. 35 x 29 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #541

    Een zittende Thaise Boeddha van brons op houten sokkel.

    Un Bouddha thaï en bronze assis sur un socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #588

    Een messingen samovar en een theepotje met filter.

    Un samovar en laiton et une théière avec filtre.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #355
    Val St. Lambert

    Een vaasje van blauw glas, bekleed met opengewerkt koperen montuur met voorstellingen van vogels en bloemen. Gemerkt. Haarscheur in het glas binnenin.

    Un petit vase en verre bleu, recouvert de montures en cuivre ajourées représentant des oiseaux et des fleurs. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #71

    Een bronzen kinderbuste naar een werk van Jean-Baptiste Carpeaux.

    Buste d'enfant en bronze d'après une œuvre de Jean-Baptiste Carpeaux.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #279

    Een paar voorlader percussiegeweren. Slijtage en manco’s.

    Une paire de fusil à percussion à chargeur frontal. Usure et défauts.
    No longer available
    Dim. l: 106 & 118 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #27

    Een art nouveau vaas van glaspasta.

    Un vase en pâte de verre Art Nouveau.
    No longer available
    Dim. h: 23,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #77
    G. F. A. Forberger

    Een tafelklok van messing onder glazen stolp. Met sleuteltje en in werkende staat.

    Une horloge de table en laiton sous une cloche en verre. Avec clé et en état de fonctionnement.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #617

    Een zittende Boeddha op lotusbloem. Japan. Kleine beschadiging aan de bevestiging achteraan.

    Un Bouddha assis sur une fleur de lotus. Japon. Dommages mineurs au support arrière.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #692
    Lladro & Nao

    “Torero”; “Flamencodanseres” & “Vrouw met kruik bij paellapan”. Drie beeldjes van meerkleurig Spaans porselein. Allen gemerkt onderaan.

    Torero ; Danseuse de flamenco & Femme avec pichet et poêle à paella . Trois figurines multicolores en porcelaine espagnole. Toutes marquées en bas.
    No longer available
    Dim. h: 22, 23 & 24 cm
    Estimate: € 50 / 70
View all auction items ›

Veiling van 20 & 21 April 2021

700 loten in veiling. Tentoonstelling 16 & 17 april - Enkel op afspraak!
Download beschikbaar in .pdf

20 April 2021 19:00
21 April 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 20 April 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More