Similar lots by type
-
#596Indo-BidjarEen handgeknoopt Indisch wollen tapijt met een geometrisch motief.
Un tapis indien en laine nouée main, motif géométrique.No longer availableDim. 345 x 250 cmEstimate: € 200 / 300 -
#536Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine nouée main.No longer availableDim. 275 x 177 cmEstimate: € 160 / 240 -
#756Een handgeknoopte wollen loper.
Un couloir en laine noué main.No longer availableDim. 345 x 77 cmEstimate: € 60 / 100 -
#496Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Un couloir oriental en laine nouée main.No longer availableDim. 345 x 92 cmEstimate: € 80 / 100 -
#736Een handgeknoopt wollen Yomud karpetje.
Une carpette Yomud en laine nouée main.No longer availableDim. 155 x 96 cmEstimate: € 40 / 50 -
#556Kerman LavarEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine nouée main.No longer availableDim. 472 x 350 cmEstimate: € 200 / 260 -
#656HerizEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine nouée main.No longer availableDim. 290 x 210 cmEstimate: € 100 / 160 -
#696Een handgeknoopt wollen Kaukazetapijt.
Un tapis Caucase en laine nouée main.No longer availableDim. 326 x 148 cmEstimate: € 100 / 160 -
#676Een handgeknoopte wollen Hamadanloper.
Un couloir Hamadam en laine nouée main.No longer availableDim. 390 x 107 cmEstimate: € 80 / 120 -
#466Een handgeknoopt Oosters wollen karpet met bloemendecor.
Une carpette oriental en laine nouée main, décor de fleurs.No longer availableDim. 194 x 121 cmEstimate: € 80 / 120 -
#690Een handgeknoopt Perzisch wollen bidkleedje.
Un petit tapis de prière de Perse en laine noué main.No longer availableDim. 150 x 94 cmEstimate: € 40 / 60 -
#636WissEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 210 x 330 cmEstimate: € 220 / 280 -
#616KirmanEen handgeknoopt wollen tapijt.
Tapis en laine. Noué main.No longer availableDim. 327 x 200Estimate: € 160 / 200 -
#566Mori BocharaEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine nouée main.No longer availableDim. 360 x 280 cmEstimate: € 100 / 180 -
#546Een handgeknoopt wollen Kaukazetapijt.
Un tapis Caucase en laine nouée main.No longer availableDim. 310 x 238 cmEstimate: € 180 / 240 -
#456Een handgeknoopt Perzisch karpet met een decor van vogels en bloemen. Slijtage.
Un tapis persan nouée main, décor de fleurs et d’oiseaux. Usures.No longer availableDim. 180 x 120 cmEstimate: € 50 / 80 -
#746Een handgeknoopt Perzisch bidkleed met mirab.
Un tapis de prière persan noué main, avec mirab.No longer availableDim. 183 x 119 cmEstimate: € 120 / 200 -
#716Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Une carpette orientale en laine nouée main.No longer availableDim. 196 x 126 cmEstimate: € 80 / 120 -
#586Een handgeknoopt wollen Bocharatapijt.
Un tapis Bouchara en laine nouée main.No longer availableDim. 240 x 333 cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#164S. Heinz“Personages aan een meer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Personnages au bord d’un lac”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 150 / 200 -
#51“De denker”. Een beeld van grijsgepatineerd plaaster naar een werk van Rodin.
”Le penseur”. Une statue en plâtre à patine grise, d’après une oeuvre par Rodin.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 60 / 100 -
#289F. Vautrin“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 42 x 52 cmEstimate: € 200 / 240 -
#353Een Chinese porseleinen schotel met een roestrood decor.
Un plat en porcelaine de Chine, décor rouille rouge.No longer availableDim. Ø 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#749Meyer“De Arcanist.” Pentekening op papier. Gesigneerd. Gedateerd ‘77.
”L’Arcaniste”. Dessin sur papier. Signé et daté ‘77.No longer availableDim. 14 x 12 cmEstimate: € 20 / 30 -
#735ThouneTwee kleine vaasjes en twee grote kruiken van polychroom steengoed. Onderaan gemerkt (kleine randschade).
Deux petits vases et deux grandes cruches en faïence polychrome. Marque sous la base. Petit dégât au col.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#722L. Colderes“Stilleven met vaas en rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte au vase de roses”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 35 x 47 cmEstimate: € 80 / 100 -
#516Handgeknoopt Kashmir tapijt van wol en zijde, met dierentaferelen.
Un tapis Kashmir en laine et soie, scènes d’animaux.No longer availableDim. 276 x 186 cmEstimate: € 200 / 300 -
#31Een antieke karnton.
Une baratte ancienne.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#478Twee verschillende Afrikaanse scepters van gebeeldhouwd hout.
Deux sceptres africains différents en bois dur sculpté.No longer availableDim. l: 44 & 63 cmEstimate: € 50 / 80 -
#815Egyptisch beeldje van kunststof. In glazen presenteervitrine.
Une statue d’Egypte. Dans une vitrine de présentation.No longer availableDim. H. 39 cmEstimate: € 200 / 240 -
#803Een kerkstoel van zwartgepatineerd hout met gedraaide poten en spijlen en bekleed met rood fluweel.
Une chaise d’église en bois noir avec pieds torsadés et lattes, revêtement en velours rouge.No longer availableEstimate: € 40 / 60

