#32
Een ovale spiegel in ijzeren kader, versierd met bloemen.
#652
Een mahoniehouten spiegel, versierd met sfinxen in empirestijl.
#331
Een kleine butlerspiegel in goudgepatineerde lijst.
#710
Een Louis Philippe schouwspiegel met resten van verguldsel.
#4
Een eikenhouten spiegel.
Un miroir en chêne.No longer availableDim. 65 x 41 cmEstimate: € 20 / 30 -
#719
Een spiegel met mahoniehouten lijst, versierd met een fruithouten biesje.
#186
#397
#404Floris JespersPeriod: 1889 - 1965
“Kalfje”. Gemengde techniek. Gesigneerd en gedateerd 1943.
#182Dekker
“Zicht op de Zuiderzee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#348
Un lot d’étain, comprenant trois théières, un plat oval, deux sous-verres et un cendrier.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#301
Een handtas van het merk Lancel met bijpassende stofhoes.
#386
Een houten piëdestal met twee entretoises. Begin XXe eeuw.
Un piédestal en bois à deux entretoises. Début XXème siècle.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 40 / 50 -
#183
“Le croquet” . Bronzen beeld, getekend Adolphe- Jean Lavergne.
”Le croquet”. Une statue en bronze, signé Adolphe-Jean Lavergne.No longer availableDim. H: 44 cmEstimate: € 550 / 600 -
#375
#100
#458
Een houten Afrikaans vruchtbaarheidsbeeld.
#153
Un pique-fleurs vieux Paris représentant un homme chinois et éventail. +- 1880. (Période Jacob Petit).No longer availableDim. H: 32 cmEstimate: € 160 / 180 -
#484Hans Van Gistelgem
”Hommes”. Une lithographie. Signée et numérotée 396/600 hors planche.No longer availableDim. 56 x 70 cmEstimate: € 80 / 120 -
#415