Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een XIXe eeuwse Russische icoon. Pleisterwerk en beschildering in slechte staat.

Een XIXe eeuwse Russische icoon. Pleisterwerk en beschildering in slechte staat.

Une icône russe du XIXième siècle. La peinture et l’encadrement en plâtre sont en mauvais état.
Dim. 42,5 x 33,5 cm
SKU: 0603180704.
Category: Icoon.
Auction day: 7 March 2018 19:00
Catalogue #704
Estimate: € 120 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #694

    Een Russische icoon met Drie-Heiligenvoorstelling. XIXe eeuw.

    Une icône Russe représentant la Sainte Trinité. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 22 x 18 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #523

    Een Russisch icoon met vier heiligen. In kader met plexiglas. Omstreeks 1800.

    Une icône de Russie et quatre Saints. Dans un cadre.
    No longer available
    Dim. 35 x 30 cm
    Estimate: € 320 / 400

Other lots in this auction

  • #656

    Een paar fauteuils in Régencestijl.

    Deux fauteuils, style Régence.
    No longer available
    Dim. h: 105 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #781

    Een gevarieerd lot Imariporselein, bestaande uit een kopje met bordje, een kom, twee kleine en een groot bord en vier ruitvormige schaaltjes.

    Un lot d’objets en porcelaine Imari, comprenant une tasse et sous-tasse, un plat, deux petites assiettes, une grande assiette et quatre coupelles en forme de losange.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #709

    “Leurder”. Olieverf op paneel. Onduidelijk gesigneerd. Medio XIXe eeuw.

    ”Le colporteur”. Huile sur panneau. Signature vague. Mi XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 64 x 39 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #512

    Een oude Indische tangka op zijde.

    Tanka ancienne d’Inde sur soie.
    No longer available
    Dim. 116 x 82 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #547

    “Stier”. Een beeld van brons op arduinen voetstuk. In de sokkel gesigneerd ‘B.C. Zheng”.

    ”Taureau”. Une statue en bronze sur un socle en pierre de taille. signature au socle: ‘B.C.Zheng’.
    No longer available
    Dim. l: 50 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #402

    Een lot kleurloos kristal, bestaande uit drie vaasjes, een schaaltje, twee glazen, een grote schaal op voet, een kannetje en een coupe.

    Un lot d’objets en cristal incolore, comprenant trois petits vases, une coupelle, deux verres, un grand plat sur pied, une verseuse et une coupe.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #622

    “Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Vue sur le port”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 90 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #584

    “Compositie”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Lam en de vermelding Parijs September.

    ”Composition”. Huile sur toile. Porte la signature: Lam et une mention: Paris Septembre.
    No longer available
    Dim. 61 x 45 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #618

    Een stenen wandfontein op voet met een putto met kruik op een schelpvormig bassin.

    Fontaine murale en pierre sur piédouche au putto tenant une cruche sur bassin en forme de coquille.
    No longer available
    Dim. h: 148 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #10

    Een slavenarmband en twee hoofden als hanger van ivoor.

    Un bracelet d’esclave en ivoire et deux pendentifs en forme de tête.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #457

    Een Chinese inktpot van ivoor, versierd met een gegraveerd decor van een draak. Evenals een XIXe eeuws rond doosje van papier-maché met een handgeschilderde afbeelding van een man.

    Un encrier chinois en ivoire avec une décoration de dragons. Une petite boîte ronde en papier-mâché avec un décor peint à la main représentant un vieil homme.
    No longer available
    Dim. Ø: 6 - 8 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #590

    Een 18 karaats geel gouden broche in de vorm van slangen bezet met fantasiestenen.

    Une broche en or jaune 18 ct en forme de serpent sertie de pierres de fantaisie.
    No longer available
    Dim. 8,46 g
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Veiling van 6 & 7 Maart 2018

De veiling is volledig - 835 loten online. .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

6 March 2018 19:00
7 March 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 7 March 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More