Une icône Russe représentant la Sainte Trinité. XIXième siècle.No longer availableDim. 22 x 18 cmEstimate: € 120 / 200 -
#523Een Russisch icoon met vier heiligen. In kader met plexiglas. Omstreeks 1800.
Une icône de Russie et quatre Saints. Dans un cadre.No longer availableDim. 35 x 30 cmEstimate: € 320 / 400
#656Een paar fauteuils in Régencestijl.
Deux fauteuils, style Régence.No longer availableDim. h: 105 cmEstimate: € 200 / 240 -
#781Een gevarieerd lot Imariporselein, bestaande uit een kopje met bordje, een kom, twee kleine en een groot bord en vier ruitvormige schaaltjes.
#709“Leurder”. Olieverf op paneel. Onduidelijk gesigneerd. Medio XIXe eeuw.
”Le colporteur”. Huile sur panneau. Signature vague. Mi XIXième siècle.No longer availableDim. 64 x 39 cmEstimate: € 80 / 120 -
#512Een oude Indische tangka op zijde.
Tanka ancienne d’Inde sur soie.No longer availableDim. 116 x 82 cmEstimate: € 120 / 200 -
#547“Stier”. Een beeld van brons op arduinen voetstuk. In de sokkel gesigneerd ‘B.C. Zheng”.
Un lot d’objets en cristal incolore, comprenant trois petits vases, une coupelle, deux verres, un grand plat sur pied, une verseuse et une coupe.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#622“Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur le port”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 100 / 120 -
#584“Compositie”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Lam en de vermelding Parijs September.
”Composition”. Huile sur toile. Porte la signature: Lam et une mention: Paris Septembre.No longer availableDim. 61 x 45 cmEstimate: € 400 / 500 -
#10Een slavenarmband en twee hoofden als hanger van ivoor.
#457Een Chinese inktpot van ivoor, versierd met een gegraveerd decor van een draak. Evenals een XIXe eeuws rond doosje van papier-maché met een handgeschilderde afbeelding van een man.
#590Een 18 karaats geel gouden broche in de vorm van slangen bezet met fantasiestenen.
Une broche en or jaune 18 ct en forme de serpent sertie de pierres de fantaisie.No longer availableDim. 8,46 gEstimate: € 200 / 300