Similar lots by type
-
#74Een spiegel van Duits porselein. Uitbundieg versierd met engelen en bloemen.
Un miroir en porcelaine allemande. Décor exubérant d'anges et de fleurs.No longer availableDim. 72 x 50 cmEstimate: € 360 / 380 -
#514Een spiegel van verguld hout in Lodewijk XV-stijl bovenaan versierd met een lauwerkrans.
Un miroir en bois doré de style Louis XV décoré en partie haute d'une couronne de laurier.No longer availableDim. 178 x 100 cmEstimate: € 220 / 240 -
#504Een spiegel van verguld hout in Louis-Philippe-stijl.
Miroir en bois doré de style Louis Philippe.No longer availableDim. 137 x 87 mEstimate: € 160 / 180
Other lots in this auction
-
#195Val Saint LambertEen lampenvoet van geslepen kristal. Gemerkt. Met kap: 60 cm.
Un pied de lampe en cristal taillé. Marqué. Avec Abat-jour : 60 cm.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 50 / 80 -
#367Een bloeiende plant met bloemen en blaadjes van jadeiet en in pot van celadonkleurig porselein.
Une plante fleurie avec des fleurs et des feuilles en jadéite et dans un pot en porcelaine de couleur céladon.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 50 / 60 -
#578Goebel, West-Germany“Signs of spring”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 203/1. Laatste uitgave 1990.
"Signs of spring". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 203/1. Dernière édition 1990.No longer availableDim. h: 13,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#427Porcelaine de ParisEen porseleinen dekselvaas met meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt. Gemonteerd als lampenvoet met messingen monturen.
Vase à couvercle en porcelaine à décor floral multicolore. Marqué en bas. Monté en pied de lampe avec des montures en laiton.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 120 / 200 -
#609“Zeilboten op het water”. Olieverf op board. Gesigneerd.
"Voiliers sur l'eau". Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#6Een houten poppenkinderstoeltje.
Chaise de poupée en bois.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 40 / 50 -
#424Een collectie diverse vlinders en insecten in een lijst met glas.
Une collection de divers papillons et insectes dans un cadre en verre.No longer availableDim. 40x60cmEstimate: € 45 / 60 -
#165Een paar glazen Louis-Philippe vazen met een wit en verguld overlay decor van guirlandes. Einde XIXde eeuw.
Paire de vases Louis-Philippe en verre à décor de guirlandes en overlay blanc et or. Fin du XIXème siècle.No longer availableDim. H. 38 cmEstimate: € 400 / 450 -
#142“Panoramisch rivierlandschap”. Olieverf op paneel. XVIIIde eeuw.
« Paysage fluvial panoramique ». Peinture à l'huile sur panneau. XVIIIème siècle.No longer availableDim. 29 x 35 cmEstimate: € 200 / 260 -
#649Kurt PeiserPeriod: 1887 - 1962“Chercheuse d’escarbilles”. Een kleurenets. Artiestenproef. Gesigneerd.
"Chercheuse d'escarbilles". Une gravure en couleurs. Essai d'artiste. Signeé.No longer availableDim. 34 cm x 26 cmEstimate: € 80 / 120 -
#567Een vaas van polychroom glas in de stijl van Murano.
Vase en verre polychrome de style Murano.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 50 / 80 -
#562Een paar XIXe eeuwse Japanse houtsneden met verhalen. Gesigneerd.
Une paire de gravures sur bois japonaises du XIXe siècle avec des histoires. Signées.No longer availableDim. 37 x 26 cmEstimate: € 100 / 160

