Similar lots by type
-
#146Een mooi gesculpteerde eikenhouten halmeubel met marmeren blad en drie laden.
Un meuble d'entrée en chêne magnifiquement sculpté avec dessus en marbre et trois tiroirs.No longer availableDim. 148 x 65 x 96 cmEstimate: € 250 / 400 -
#684Brown & Beres Designs Inc.Een licht gepatineerd houten bijzettafel met leeuwenpoten en -kopjes.
Une table d'appoint en bois légèrement patiné avec des pattes de lion et des tasses.No longer availableDim. 60 x 68 x 58 cmEstimate: € 40 / 60 -
#266Een eikenhouten klapsecretaire. XIXe eeuw.
Un secrétaire à abattant en chêne. XIXème siècle.No longer availableDim. 89x83x45cmEstimate: € 80 / 120 -
#690Twee hoekstoelen met gedraaide poten en rieten zit.
Deux chaises d'angle avec pieds tournés et assise en osier.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#536Een ronde tafel met bronzen versiering en wit marmeren blad.
Une table ronde à tablette en marbre blanc et décorations en bronze.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 120 / 140 -
#136Een rijkelljk gesculpteerd eikenhouten eetkamer, bestaande uit een tafel met geparketteerd blad, zes stoelen en twee armstoelen met lederen bekleding, een ééndeurskastje, een groot buffet met drie paneeldeuren onder drie laden en met drie deurtjes in het opzet en een kleiner buffet met twee paneeldeurtjes onder twee laden en met één deurtje in het opzet.
Une salle à manger en chêne richement sculptée, composée d'une table avec plateau en parquet, de six chaises et deux fauteuils gainés de cuir, d'un meuble à une porte, d'un grand buffet à trois portes à panneaux sous trois tiroirs et à trois portes dans le dessin et d'un plus petit Buffet avec deux portes à panneaux en bas, deux tiroirs et avec une porte dans le design.No longer availableDim. 190x212x56cm165x160x51cm180x110cmEstimate: € 350 / 500 -
#698Een eikenhouten eendeurs hangvitrine.
Vitrine à suspendre à une porte en chêne.No longer availableDim. H:91cmEstimate: € 40 / 60 -
#523Een grote rechthoekige salontafel.
Une grande table basse rectangulaire.No longer availableDim. 100 x 160 cmEstimate: € 35 / 45 -
#176Een grote eikenhouten tweedeurs garderobe.
Une grande armoire à deux portes en chêne.No longer availableDim. 246x202x75cmEstimate: € 150 / 250 -
#216Een Lodewijk XVI-stoel. Opnieuw bekleed.
Une chaise Louis XVI. Recouverte.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#116Een gefineerd mahoniehouten divan, versierd met uitgestoken guirlandes. Omstreeks 1900.
Un divan en placage d'acajou, décoré de guirlandes sculptées. Vers 1900.No longer availableDim. 70x105x200cmEstimate: € 150 / 250 -
#256Een oude grammofoonspeler met oude platen. Zwengel en naald ontbreken.
Un vieux joueur de phonographe avec de vieux disques. La manivelle et l'aiguille manquent.No longer availableDim. 105 x 60 x 53 cmEstimate: € 60 / 80 -
#226Een eikenhouten kloostertafel.
Une table de réfectoire en chêne.No longer availableDim. 220 x 85 cmEstimate: € 100 / 150 -
#478Een vintage designstoel van wit kunststof en leder. Bekleding te vervangen.
Une chaise design vintage en plastique blanc et cuir. Couverture à remplacer.No longer availableDim. Ø: 80 cm h:68 cmEstimate: € 120 / 180 -
#526Een eikenhouten klapsecretaire met een lade onder het blad.
Un secrétaire pliant en chêne avec un tiroir sous la tablette.No longer availableDim. 100 x 82 x 52 cmEstimate: € 120 / 180 -
#516Een eikenhouten bureau met twee paneeldeurtjes en drie centrale laden. Met acht kleine schuifjes binnenin onder het klapblad. Van oorsprong XVIIIe eeuw.
Bureau en chêne ouvrant à deux portes aux panneaux et à trois tiroirs centraux. Huit petits tiroirs derrière l’abattant. Base du XVIIIe siècle.No longer availableDim. 82 x 150 x 61 cmEstimate: € 100 / 120 -
#560Brown & Beres Designs Inc.Een licht gepatineerd houten salontafel met leeuwenpoten en -kopjes.
Une table basse en bois légèrement patiné avec des pattes de lion et des tasses.No longer availableDim. 44 x 106 x 106 cmEstimate: € 40 / 60 -
#156Een grote notenhouten tweedeurskast.
Une grande armoire à deux portes en noyer.No longer availableDim. 231x165x66cmEstimate: € 120 / 200 -
#699Een notenhouten wandvitrine.
Une vitrine murale en noyer.No longer availableDim. 85 x 42,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#345Een zeshoekig gebeeldhouwd theetafeltje.
Une table à thé hexagonale sculptée.No longer availableDim. 18 x 18 x 66 cmEstimate: € 50 / 80 -
#696Een reeks van zes stoomgebogen en zwartgelakte stoelen met gecanneerde zit en rug. Pools fabricaat.
Suite de six chaises pliées à la vapeur et laquées noires avec assise et dossier cannés. Fabrication polonaise.No longer availableDim. h: 84 cmEstimate: € 50 / 80 -
#518Een paar witgepatineerde bijzetstoeltjes in Lodewijk XVI-stijl.
Paire de fauteuils d'appoint de style Louis XVI à patine blanche.No longer availableDim. H: 83cmEstimate: € 40 / 50 -
#246Een reeks van 8 eikenhouten stoelen en twee armstoelen met groen fluwelen bekleding.
Ensemble de 8 chaises en chêne et deux fauteuils recouverts de velours vert.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#166Een gefineerde Hollandse tweedeurskast, versierd met marquetterie van bloemen en siervazen.
Une armoire hollandaise à deux portes en placage, décorée de marqueterie de fleurs et de vases décoratifs.No longer availableDim. 140 x 160 x 60 cmEstimate: € 500 / 600
Other lots in this auction
-
#514Een houten stuurwiel als wandverlichting met acht lichtpunten.
Un volant en bois comme éclairage mural avec huit points lumineux.No longer availableDim. Ø 120 cmEstimate: € 90 / 110 -
#102Mourdonck“Schepen op zee”. Een paar marines, olieverf op doek. Beide gesigneerd. Belgische school.
"Navires en mer". Une paire de marines, huile sur toile. Tous deux signées. Ecole belge.No longer availableDim. 19 x 24 cmEstimate: € 120 / 200 -
#447Een paar schotels van Japans porselein met een koraalrood decor van een bloemenvaas.
Paire de plats en porcelaine du Japon à décor rouge corail d'un vase fleuri.No longer availableDim. Ø 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#364“De voordracht”. Een modern bronzen beeldje op een marmeren voet.
"La présentation". Une statuette moderne en bronze sur un socle en marbre.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 35 / 45 -
#120Een paar 18 K geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,66 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 kt serties de diamants d'un poids combiné de +- 1,66 ct.No longer availableDim. 6,50 gEstimate: € 1250 / 1350 -
#148Buescher, USAEen altsaxofoon met gegraveerd decor. In instrumentenkist. Met origineel en met nieuw mondstuk.
Un saxophone alto au décor gravé. Dans la boîte à instruments. Avec embouchure d'origine et neuve.No longer availableDim. H:169cmEstimate: € 400 / 600 -
#647Een art- deco schotel en een sierkan van aardewerk.
Un plat Art Déco et un pot décoratif en faïence.No longer availableDim. Ø 36 cm & h: 24 cmEstimate: € 30 / 35 -
#41Apothekersset in kastje met vier laden, gevuld met talrijke kruiden in tubes. Omstreeks 1930.
Ensemble de pharmacie dans un meuble à quatre tiroirs, rempli de nombreuses herbes en tubes. Vers 1930No longer availableDim. 26x30x38cmEstimate: € 100 / 120 -
#659Amédée-Ernest LynenPeriod: 1852-1938“Dame”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 1918.
"Dame". Technique mixte sur papier. Signé et daté 1918.No longer availableDim. 31 x 11 cmEstimate: € 40 / 60 -
#212Hagenaers“Boerentafereel aan pomp.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Scène de ferme à la pompe." Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 34 x 25 cmEstimate: € 120 / 200 -
#451Een bronzen zittende Tibetaanse Boeddha.
Un Bouddha tibétain assis en bronze.No longer availableDim. h: 16,5 cmEstimate: € 150 / 200 -
#689Een eikenhouten brievenkoffertje met messingen handvaten.
Porte-lettres en chêne avec poignées en laiton.No longer availableDim. 21 x 46 x 28 cmEstimate: € 50 / 60

