#576Een Chinees wollen tapijt met een decor van draken. Te reinigen.
#270Een paar 9 karaats wit en geel gouden oorbellen bezet met een diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en druppelvormige robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc et jaune 9 carats serties de diamants d'un poids combiné de ± 1 ct. Et de rubis en forme de larme d'un poids combiné de ± 1 ct.No longer availableDim. 5,78 gEstimate: € 600 / 700 -
#688Een Murano vaas.
Un vase de Murano.No longer availableDim. H. 29 cmEstimate: € 80 / 100 -
#150“Liberty Head 1904”. Een gouden munt van 900‰.
#644“Stilleven”. Olieverf op board. Gesigneerd ‘Tavé’.
Nature morte . Huile sur panneau. Signée Tavé .No longer availableDim. 36 x 19 cmEstimate: € 220 / 240 -
#425Een een met notenhoutfineer bekleed oval toiletkistje met flesjes en gereedschapjes allerhande met monturen van zilver en ivoor. Frankrijk, XIXe eeuw. Enkele manco’s. Kistje in slechte staat en zonder sleutel.
Une boîte de toilette ovale doublée de placage de noyer avec des bouteilles et des outils de toutes sortes avec des cadres en argent et en ivoire. France, XIXe siècle. Quelques défauts. Boîte en mauvais état et sans clé.No longer availableDim. 10 x 23 x 14 cmEstimate: € 200 / 300 -
#319Jean PonsPeriod: 1913 - 2005“Composities”. Twee lithografieën. Beide gesigneerd, genummerd 57/99 en respectievelijk gedateerd ‘50 & ‘51.