#351Een set van twee vergulde kemphanen, ca 1970.
#198“De Arabische Ruiter’. Een brons gepatineerd beeld op marmeren sokkel. Naar Antoine Louis Barye.
#547Een bronzen beeld van een panter.
#211Guglielmo PugiPeriod: 1850-1915Een vrouwenbuste van gesculpteerd albast. Verso gesigneerd. Medio 1900. Gemonteerd op een ovaal spiegeltje.
#542Een bronzen beeld op marmeren voet, naar L’Âge d’Airain van Rodin.
#165‘Le Cheval De Marly’. Een bronzen groep naar Guillaume Coustou.
#670Een Chinees uit speksteen gesculpteerd beeldje van een oude wijze.
#585Auguste Henri CarliPeriod: 1868-1930“Vrouw met hoofddoek”. Een uit albast gesculpteerde buste op marmeren voet. Verso gesigneerd.
#208Een Napoleon III figuraal, gepatineerd en verguld bronzen brule-parfum. Replica, naar een werk van J. Dasté. Gegoten als een met bladeren versierde urn met twee handvaten en deksel, ondersteund door een putto, op rechthoekige basis met Apollo en groteske maskers. Staande op vier C-rollen poten.
A Napoleon III figurative patinated and gilded bronze incense burner. Replica, after a work by J. Dasté. Cast as a leaf-adorned urn with two handles and lid, supported by a putto, on a rectangular base with Apollo and grotesque masks. Standing on four C-scroll legs.No longer availableDim. 110cmEstimate: € 600 / 800 -
#699Een meerkleurig porseleinen beeld van een zittende Boeddha.
#652‘Kerkinterieur’, olieverf op doek, draagt handtekening.
#639Een gedecoreerde koperen kruitfles en een dolk. Jemen.
A lot consisting of a decorated copper powder bottle and dagger. Yemen.No longer availableDim. 40 cmEstimate: € 75 / 125 -
#524Een ronde lantaarn in Victoriaanse stijl.
A round lantern in Victorian style.No longer availableDim. 63 x 40 cmEstimate: € 475 / 525 -
#600Een 18 kt witgouden broche bezet met twee kleine briljantjes.
#47Een pendule van verguld metaal.
#15MuranoEen Murano gekleurde glazen clown.
A Murano coloured glass clown.No longer availableDim. h 39 cmEstimate: € 50 / 75 -
#494Rigobert Haeck“Abstracte personages.” Gemengde techniek met pastel en potlood.
#484Sanja CamilovicPeriod: 1951 -“Café tafereel”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘91.
"Café scene". A painting, mixed media on paper. Signed and dated '91 at the bottom.No longer availableDim. 59 x 59 cmEstimate: € 200 / 400 -
#58Een aardewerken cassolette met los deksel, decor in imitatie brons en marmer. XIXde eeuw.
#444Enk De Kramer“Abstracte compositie”. Een litho op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd, E/A VI/X.
"Abstract composition." A lithograph on paper, signed outside the plate at the bottom, E/A VI/X.No longer availableDim. 63 x 48 cmEstimate: € 120 / 180 -
A modern, black lacquered desk table with wooden top, on a matte black metal frame and legs.No longer availableDim. 73 x 158 x 79 cmEstimate: € 150 / 250