Similar lots by type
-
#267
Verguld/verzilverd metalen figuur van een bloemenmeisje met gezicht in ivoor op een zwart marmeren voet.
Une figure en métal argenté et doré d'une jeune fille avec des fleurs, le visage en ivoire et un socle en marbre noir.No longer availableDim. H: 20 cmEstimate: € 120/200 -
#804
“Personages”. Een potloodstudie op papier. XVIIe - XVIIIe eeuw.
“Personnages”. Etude en crayon sur papier. XVIIe-XVIIIe siècle.No longer availableDim. 15 x 18 cmEstimate: € 80/120 -
#298
Een paar groepen van meerkleurig porselein in de vorm van een vrouw met respectievelijk een jongen en een meisje op een trap. Eéntje met stukje van de sjaal. Begin XXe eeuw. Niet gemerkt.
Paire de groupes en porcelaine polychrome en forme d’une femme avec respectivement un garçon et une fille sur un escalier. Petit éclat à un châle. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 80/120 -
#208Joseph d’AstePeriod: 1881 - 1945
“Terugkeer van de oogst”. Een bronzen groep. Gesigneerd.
“Retour de moisson”. Un groupe en bronze. Signé.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 800/1000 -
#563Michel Hereman
“Post-apocalyptisch wezen”. Een aardewerken beeld met glazen ogen. Gemonogrammeerd.
“Etre post-apocalyptique”. Une statue en faïence aux yeux en verre. Monogrammée.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 120/140 -
#199Edouard LanteriPeriod: 1848 - 1917
“Duo”. Een groep van monochroom wit biscuit. Gesigneerd.
“Duo”. Un groupe en biscuit monochrome blanc. Signé.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 750/800 -
#71J. Joseph Hancet, Jodoigne
Een staande klok met eikenhouten kast en het werk met wijzerplaat van tin en messing. Compleet met slinger en gewichten. Brabant, XVIIIe eeuw.
Horloge de vestibule en chêne. Cadran en laiton et étain. Avec balancier et poids. Brabant, XVIIIe siècle.No longer availableDim. h: 247 cmEstimate: € 300/400 -
#128
“De slangenbezweerder”. Een bronzen beeldje naar een werk van Charles Arthur Bourgeois.
“Le charmeur de serpents”. Sculpture en bronze d’après un oeuvre de Charles Arthur Bourgeois.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 170/200 -
#197Luc Verschueren
“Gekleed in dit ego”. Een beeld van bruingepatineerd brons op een zwart marmeren sokkel. Gesigneerd en gedateerd ‘89. Uniek exemplaar. Met certificaat.
“Revêtu de cet ego”. Une statue en bronze patiné brun sur un socle en marbre noir. Signée et datée ‘89. Exemplaire unique. Avec certificat.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 800/1000 -
#554
“Compositie”. Olieverf op linnen. Draagt een handtekening ‘Malard’.
“Composition”. Huile sur lin. Porte une signature ‘Malard’.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 120/140 -
#460
Een kleine vide-poche van grijs marmer, versierd met een voorstelling van een jongetje op een gans van bruingepatineerd brons. Enkele schilfers.
Petit vide-poche en marbre gris surmonté d’un petit garçon assis sur une oie en bronze à patine brune. Quelques éclats.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 50/80 -
#63
Een beeldje van zamak met voorstelling van een jongentje.
Statuette en régule représentant un petit garçon.No longer availableDim. H: 43 cmEstimate: € 40/60 -
#212
Een tafel op XIXe eeuwse voet in barokke stijl met een van oorsprong XVIIIe eeuwse supraporta als blad, versierd met motieven in Lodewijk XV-stijl, versierd met XXe eeuwse studieschilderingen.
Table d’artiste de style Louis XV, la tablette formée par un supra-porta d’époque Louis XV. Sur la tablette des études par différents artistes.No longer availableDim. 182 x 90 cmEstimate: € 400/600 -
#657
Een lot van drie Nigeriaanse vruchtbaarheidspopjes.
Un lot d’une série de trois poupées de fertilité du Niger.No longer availableDim. h: 27 - 37 cmEstimate: € 80/120 -
#583De Potter
“Gezin”. Een aardewerken beeld met druipglazuur. Gesigneerd.
“Famille”. Statuette en faïence à glaçure coulée. Signée.No longer availableDim. h: 117 cmEstimate: € 200/240 -
#602
Een knielende terracotta krijger met los hoofd. Restauraties.
Guerrier agenouillé en terre cuite. Tête amovible. Restaurations.No longer availableDim. h: 181 cmEstimate: € 100/180 -
#597
Een bronzen voorstelling van de God Ganesha.
Une représentation en bronze du Dieu Ganesh.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 700/800 -
#198Jean MoisyPeriod: 1714 - 1782
Een pendule van hout en verguld brons in rococostijl. De wijzerplaat met geëmailleerde cijfers op verguld messing. Later bekleed met blauw kunstleder. Bovenkant manco. Met slinger en sleutel.
Une pendule en bois et bronze doré, sryle Rococo. Le cadran est en laiton doré, les chiffres en émail. Le revêtement a été ajouté ultérieurement, du cuir simili bleu. La partie supérieure est manquante. Avec balancier et clé.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 1000/1200 -
#233
“De schilder” en “De schrijver”. Twee beelden van donkergepatineerd brons.
“Le peintre” et “L’écrivain”. Deux sculptures en bronze à patine foncée.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 240/360 -
#143The Franklin Mint
“Poised for Glory”. Een beeld van bruingepatineerd brons naar ontwerp van Dr. Robert Taylor. 1992.
”Poised for Glory”. Une statue en bronze patiné brun d’après une idée de Dr Robert Taylor. 1992.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 80/120 -
#799
Een gebeeldhouwd notenhouten voetbankje. Tijdperk Régence.
Repose-pied en noyer sculpté. Epoque Régence.No longer availableDim. 40 x 65 x 40 cmEstimate: € 40/50 -
#213
“Jonge vrouw bij een tempelleeuw”. Een beeld van roodgeaderd marmer met hoofd en armen van wit marmer, armbanden van onyx en halsketting van malachiet.
”Jeune femme auprès d’un lion gardien du temple”. Une statue en marbre veiné rouge, la tête et les bras en marbre blanc, bracelets en onyx et collier en malachite.No longer availableDim. h: 135 cmEstimate: € 4800/5200 -
#178
“Dame in uniform” et “Dame met parasol”. Een paar bronzen beeldjes met ivoren hoofdjes en handjes en op onyxen voetstukken.
“Femme en uniforme” et “Femme à l’ombrelle”. Paire de statuettes en bronze aux têtes et mains en ivoire et sur bases en onyx.No longer availableDim. h: 22,5 cmEstimate: € 1500/1700 -
#219
Een staande klok in eikenhout kast met een wijzerplaat van tin en koper en gedateerd 1761.
Horloge de vestibule en chêne. Cadran en étain et cuivre daté 1761.No longer availableDim. H. 223 cmEstimate: € 200/300
Other lots in this auction
-
#148
“Madonna met kind”. Een gepolychromeerde houten groep. XIXe eeuw.
”Vierge à l’Enfant”. Un groupe en bois polychrome. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 300/500 -
#214
Een eikenhouten tweedeurskast versierd met zwartgelakte details. Laat XVIIe eeuw.
Meuble à deux portes en chêne. Détails laqués noirs. Fin du XVIIe siècle.No longer availableDim. 178 x 145 cmEstimate: € 200/300 -
#786
Een eikenhouten stoel met lederen bekleding.
Chaise renaissance en chêne. Siège et dossier recouverts de cuir brun.No longer availableEstimate: € 20/40 -
#327
Een toverlantaarn met een set lichtbeelden. We voegen er het boek ‘ camera obscura’ van Hidebrand aan toe.
Une lanterne magique et des images. Nous ajoutons le livre: “Camera Obscura” par Hidebrand.No longer availableDim. H. 28 cmEstimate: € 40/50 -
#697
“Grande encyclopédie des Sciensces Occultes”. Ed. Argentor, Saint-Germain - Paris. 1952. Twee delen.
“Grande encyclopédie des Sciensces Occultes”. Ed. Argentor, Saint-Germain - Paris. 1952. Deux volumes.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#606
Een notenhouten toilettafel met vier laden en twee gedraaide handdoekrekjes aan de zijkanten. Slijtage.
Coiffeuse en noyer ouvrant à quatre tiroirs et aux côtés munies de deux portes serviettes tournés. Usures.No longer availableDim. b: 115 cmEstimate: € 200/220 -
#421
Gietijzeren wandfonteintje. Barokke stijl.
Une petite fontaine murale en fonte.No longer availableDim. H. 50 cmEstimate: € 40/50 -
#57
Een paar karaffen op voet van geslepen rood glas.
Paire de carafes sur pied en verre taillé rouge.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 40/60 -
#412
Een lot van acht olielampen. Vijf koperen , twee glazen en één in porselein. Allen met bijbehorende glazen blakers.
Un lot de huit lampes à huile dont cinq en cuivre, deux en verre et une en porcelaine. Avec les verres de lampes assortis.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#274Jules VerstrekenPeriod: 1882 - 1961
“Straatzicht”. Olieverf op doek. Achter glas. Gesigneerd.
“Scène de rue”. Huile sur toile. Sous verre. Signée.No longer availableDim. 39 x 44 cmEstimate: € 80/120 -
#748Val St. Lambert
Een vaas en een pijpvormige asbak van kleurloos kristal. Beide gemerkt.
Un vase et un cendrier en forme de pipe en cristal incolore. Tout deux marqués.No longer availableDim. h: 16 & 6 cmEstimate: € 40/60 -
#683
Drie Chinese glazen snuffbottles met verschillende decors. Allen gesigneerd.
Trois flacons tabatières en verre avec décors divers. Signées.No longer availableDim. h: 7 & 8 cmEstimate: € 80/120