#298
Bestekkoffer met bestek. Duits werk. Compleet voor 12 personen. Als nieuw.
#61
Een paar lampenvoeten met glazen kralen.
#425
Een eikenhouten schrijfmeubeltje met een lade onderaan. Omstreeks 1800.
#197
Twee borstels met zilveren rocailles (slijtage).
Deux brosses en argent (usures).No longer availableDim. bruto: 224,80 gEstimate: € 250/300 -
#102
“Personages op het strand”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Personnages sur la plage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 32 x 42 cmEstimate: € 180/220 -
#51
Een vrouwenbuste van wit composiet.
#310
Een 18 karaats geel gouden sleutelhanger met drie schapulieren.
#352Leopold BoschéPeriod: 1865 - 1936
Een lot van vijf olieverfschilderijen en een aquarel. Allen gesigneerd.
Un lot de cinq peintures à l’huile et une aquarelle.No longer availableDim. 35 x 43 cmEstimate: € 100/120 -
#55
Twee zegelringen van 18 karaats geel en wit goud met initialen.
#188
Een suikerpotje van zilver 800‰ met een verzilverd lepeltje.
#23
Een lot van acht verschillende vroeg XXde eeuwse medailles. In houten kistje.
Un lot de huit médailles différentes, début XXème siècle. Dans un coffret en bois.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#408Torpedo
Une ancienne lanterne électrique. Nous ajoutons deux plats de développement et quelques statifs en bois.No longer availableEstimate: € 120/200