Other lots in this auction
-
#290
Paar hoekstoeltjes van eikenhout.
Paire de chaises d'angle en chêne.No longer availableDim. H:72cmEstimate: € 25 / 35 -
#499Lode Verhoeven
“Zicht op Parijs”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1956.
Vue de Paris. Huile sur panneau. Signée et datée 1956.No longer availableDim. 31 x 39 cmEstimate: € 50 / 80 -
#279
Twee diverse kristallen karaffen.
Deux carafes en cristal assorties.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 35 / 45 -
#302Paul Claes
“Zandvliet”. Potloodtekening. Gesigneerd en gedateerd.
Zandvliet. Dessin au crayon. Signé et daté.No longer availableDim. 17 x 24 cmEstimate: € 35 / 45 -
#449Guillaume CorneillePeriod: 1922 - 2010
“Une belle journée”. Een lithografie. Gesigneerd, genummerd 152/200 en gedateerd ‘99 buiten de plaat.
Une belle journée. Une lithographie. Signée, numérotée 152/200 et datée '99 hors de la planche.No longer availableDim. 40 x 53 cmEstimate: € 240 / 280 -
#28
Een lot van vier Russische messingen reisicoontjes, alsook een geëmailleerde beeltenis van een Russisch kerkvader en een klein icoontje op hout.
Un lot de quatre icônes de voyage russes en laiton, ainsi qu'une image émaillée d'un père d'église russe et une petite icône sur bois.No longer availableDim. h: 11 - 19 cmEstimate: € 100 / 150 -
#27Emile Lascaris
“Moeder en kind”. Een groep van zwartgepatineerd teracotta. Gemonogrammeerd.
Mère et enfant. Un groupe de terre cuite patinée noire. Monogrammé.No longer availableDim. 44 x 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#333
Een lot meerkleurig Chinees porselein, bestaande uit een groepje van vijf kinderen met een perzik, een man met vis en twee liggende kindjes.
Un lot de porcelaine chinoise multicolore, composé d'un groupe de cinq enfants avec une pêche, un homme avec des poissons et deux enfants couchés.No longer availableDim. h: 10, 17 & 20 cmEstimate: € 80 / 120 -
#50
Een 18 K geelgouden schakelarmband.
Un bracelet à maillons en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 15,25 gEstimate: € 450 / 550 -
#479Leonardo TorfsPeriod: 1927- 2020
“Fluitspeler in de sneeuw”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Joueur de flûte dans la neige. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 50 / 70 -
#514Brosens
“Zicht op de St. Pauluskerk te Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1926.
Vue de l'église Saint-Paul à Anvers. Huile sur toile. Signée et datée 1926.No longer availableDim. 46 x 35 cmEstimate: € 60 / 100 -
#4
Een lot van zes oude litho’s:- “Town Hall, Bruges”.- “The Great Tower, Bruges”- “The Clyde, with Dunbarton Castle in the distance”. - “Falkland Palace & Town”- “Bloomsbury Square”- Kaart van Europa.
Un lot de six lithographies anciennes : - 'Mairie, Bruges'. - 'La Grande Tour, Bruges' - 'La Clyde, avec le château de Dunbarton au loin'. - 'Falkland Palace & Ville' - 'Bloomsbury Square' - Carte de l'Europe.No longer availableDim. 10x16cm12x18cm25x30cmEstimate: € 60 / 100