Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een xxl kandelaar in gesmeed staal met 3 niveaus voor kaarsen. Roterend kaarsendeel.

Een xxl kandelaar in gesmeed staal met 3 niveaus voor kaarsen. Roterend kaarsendeel.

An XXL candle holder in forged steel with 3 levels for candles. Rotating candle part.
Dim. h 190 x Ø 66 cm
SKU: 2105240533.
Categories: ijzer, Meubel, Verlichting, XXe eeuw.
Auction day: 22 May 2024 19:00
Catalogue #533
Estimate: € 120 / 180
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #692
    Delfts Polychrome

    Een meerkleurig, polychroom aardewerken knobbelvaas met floraal decor. Onderaan gemerkt.

    A multi-colored, polychrome earthenware knobble vase with floral decoration. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 59 x 50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #713

    Een moderne badkamervitrine met 3 glazen schabben en verlichting. Zwart gelakt houten onderstel met 4 laden en 2 deurtjes.

    A modern bathroom display cabinet with 3 glass shelves and lighting. Black lacquered wooden base with 4 drawers and 2 doors.
    No longer available
    Dim. 186 x 37 x 80 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #712

    Een grote design eet-vergadertafel.

    A large design dining-conference table.
    No longer available
    Dim. 74 x 240 x 100 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #696

    Een paar Franse Empire-stijl armstoelen met vergulde delen, bekleed in een groene stof met goudkleurige Chinoiserie motieven.

    A set of French Empire-style armchairs with gilded parts, upholstered in green fabric with gold Chinoiserie motifs.
    No longer available
    Dim. 106 x 70 x 75 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #707

    Een art-deco commode met spiegel in massief eik en een oranje-rood marmeren blad.

    An art-deco chest of drawers with mirror in solid oak and an orange-red marble top.
    No longer available
    Dim. h 164 x b 110 x d 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #546
    Mercator

    Een vintage design archiefkast uit gefineerd teakhout met binnenin metalen frame en schuiven. Serie “Alpha” door Mercator.

    A vintage design archive cabinet made of teak veneer with a metal frame and drawers inside. From the "Alpha" series by Mercator.
    No longer available
    Dim. 191 x 41 x 120 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #676
    Wiskemann

    Een verzilverd metalen koffie- en theeset op dienblad. Alle 5 stuks dragen hetzelfde monogram. De koffie- en theepot alsook het melk- en suikerpotje zijn gemerkt Wiskemann.

    A silver-plated coffee and tea set on tray. All 5 pieces bear the same monogram. The coffee and teapot, as well as the creamer and sugar bowl, are marked Wiskemann.
    No longer available
    Dim. h 19 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #466

    Een vintage Mid-Century design hanglamp met gechromeerde stang, 6 lichtpunten in melkglazen kappen met cirkelvormig decor. Gemerkt Napako, stijl Expo Brussel ‘58.

    A vintage Mid-Century design pendant lamp with chrome rod, 6 light points in milk glass shades with circular decor. Marked Napako, Expo Brussels '58 style.
    No longer available
    Dim. 76 x 54 x 54 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #276

    Een koffie- en theestel in verzilverd metaal bestaande uit een dienblad, een koffiepot, een theepot, een melkkannetje, een suikerpot en een suikertang.

    A coffee and tea set in silver-plated metal consisting of a tray, a coffee pot, a tea pot, a milk jug, a sugar bowl, and a sugar tongs.
    No longer available
    Dim. h 25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #711
    VTWonen

    “Bank Cube”. Een paar Charcoal gestoffeerde fauteuils met koudschuim, waarop een dekbedlaag gevuld met siliconen en polyether-sticks, op metalen poten. Gemerkt VTWonen.

    "Bank Cube". A pair of Charcoal upholstered armchairs with cold foam, topped with a duvet layer filled with silicone and polyether sticks, on metal legs. Marked VTWonen.
    No longer available
    Dim. 70 x 100 x 100 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #701
    Bruder

    Een groot wollen tapijt, verso gemerkt.

    A large wool carpet, marked on the reverse.
    No longer available
    Dim. 330 x 340 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #706

    Een geëboniseerde vitrine met glas-in-lood, twee basreliëf tegels en een jonkheer- en dame op koperen plaatjes.

    An ebonized display case with stained glass, two bas-relief tiles, and a young gentleman and lady on copper plates.
    No longer available
    Dim. 168 x 105 x 42 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #675

    Een lot van 22 verzilverd metalen items bestaande uit dienbladen, schaaltjes, vaasjes en een kandelaar.

    A lot of 22 silver-plated metal items including trays, bowls, vases, and a candlestick.
    No longer available
    Dim. h 36 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #646

    Een koffie- en theestel in verzilverd metaal bestaande uit een koffiepot, een theepot, een suikerpot, een melkkannetje en een dienblad.

    A coffee and tea set in silver-plated metal consisting of a coffee pot, a teapot, a sugar bowl, a creamer, and a tray.
    No longer available
    Dim. h 26 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #326

    Een tafellamp op basis van een kunststoffen beeld naar voorbeeld van Moreau en met twee lichtpunten.

    A table lamp based on a plastic sculpture inspired by Moreau, featuring two light points.
    No longer available
    Dim. h 78 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #558

    Een Chinese lachende Boeddha in steen gehouwen, in zittende positie.

    A Chinese laughing Buddha carved in stone, seated position.
    No longer available
    Dim. h 50 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #702

    Een set van twee gesculpteerde armstoelen met een Gobelinstof bekleed.

    A set of two carved armchairs upholstered in Gobelin fabric.
    No longer available
    Dim. 118 x 68 x 80 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #635

    Een kerkelijke hanglamp/olielamp in geel koper. Bovenaan versierd met een kruis.

    A church hanging lamp/oil lamp in yellow copper. Decorated with a cross at the top.
    No longer available
    Dim. h 200 x Ø 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #536
    Mercator

    Een vintage design bureau met 5 archief-en 2 materiaalladen. Gefineerd teakhout gedragen op metalen frame. Serie “Alpha” door Mercator.

    A vintage design desk with 5 filing drawers and 2 material drawers. Veneered teak wood supported by a metal frame. "Alpha" series by Mercator.
    No longer available
    Dim. 78 x 156 x 78 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #596

    Een paar gesculpteerd houten armstoelen met dubbele klauwpoten. En gestoffeerde zitting met figuratief gobelin decor. Lodewijk XIII-stijl. Onderaan kruisverbinding in H.

    A pair of sculpted wooden armchairs with double claw feet. Upholstered seat with figurative tapestry decor. Louis XIII style. Cross connection at the bottom.
    No longer available
    Dim. 115 x 63 x 65 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #556

    Een groot bas-reliëf in terracotta met als voorstelling de heilige familie in de Kerststal. Aangekocht als gemaakt door Jan Antheunis. Gerestaureerd.

    A large terracotta bas-relief depicting the Holy Family in the Nativity scene. Acquired as made by Jan Antheunis. Restored.
    No longer available
    Dim. h 65 x l 79 x d 16 cm
    Estimate: € 240 / 320
  • #496

    Een marqueterie vitrinekast van gefineerd wortelhout, Louis-Philippe stijl.

    A marquetry display cabinet in veneered burr wood, Louis Philippe style.
    No longer available
    Dim. 190 x 55,5 x 96 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #710
    Villeroy & Boch

    Een porseleinen jardinière, groen en wit met guirlandes in het decor, gemerkt Villeroy & Boch. Onderaan een grote barst in de voet.

    A porcelain jardinière, green and white with garlands in the decoration, marked Villeroy & Boch. Large crack in the base.
    No longer available
    Dim. h 108 x Ø 30 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #526

    Een massief eikenhouten kast met gesculpteerde details, leeuwenkoppen en

    bolpoten. 2-deurs en 2 laden met onderstel, omgebouwd tot TV kast.

    A solid oak cabinet with sculpted details, lion heads, and ball feet. 2 doors and 2 drawers with a base, converted into a TV cabinet.
    No longer available
    Dim. 176 x 151 x 59 cm
    Estimate: € 200 / 300

Other lots in this auction

  • #199
    R. Mulders

    “Straatgezicht”. Een schilderij, olieverf op board. Onderaan gesigneerd.

    "Street view" - A painting, oil on board. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 55 x 47cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #98

    “L'Ancêtre”. Een gegoten bronzen beeldje op marmeren voet, naar Auguste Moreau.

    "L'Ancetre". A bronze cast statue on a marble base, after Auguste Moreau.
    No longer available
    Dim. 54 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #44
    G Nagels

    “Jongen met viool”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Young Boy with Violin". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 49 x 38 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #455

    Een 18 kt geelgouden ring bezet twee briljantjes en opaal.

    An 18 kt yellow gold ring set with two brilliants and opal.
    No longer available
    Dim. 4,47 g m: 56.
    Estimate: € 500 / 600
  • #704

    Een bronzen vlaggenmastbekroning van brons. Met heraldische leeuw en “l’union fait la force”.

    A bronze flagpole finial featuring a heraldic lion and the motto "l'union fait la force".
    No longer available
    Dim. L. 31 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #14
    Leo Jordaens
    Period: 1944-2000

    “Winterzicht met knotwilg aan het water”. Olieverf op paneel, gesigneerd L. Jordaens.

    "Winter view with pollard willow by the water". Oil on panel, signed L. Jordaens.
    No longer available
    Dim. 38 x 43 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #372

    Een zandstenen tuinvaas.

    A sandstone garden vase.
    No longer available
    Dim. H: 42 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #469
    Edgard Farasyn

    “Moeder met kind”. Olieverf op doek, onderaan gesigneerd.

    "Mother with child". Oil on canvas, signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 44,5 x 54 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #60

    Een paar 18 kt wit-en geelgouden bloemvormige oorbellen bezet met email.

    A pair of 18 kt white and yellow gold flower-shaped earrings set with enamel.
    No longer available
    Dim. 9,87 g
    Estimate: € 350 / 450
  • #332

    Een grote 19e eeuwse Delfts blauwe porseleinen kom met florale motieven. Tekenen van restauratie aan de bovenrand.

    A large 19th-century Delft blue porcelain bowl with floral motifs. Signs of restoration on the top edge.
    No longer available
    Dim. h 15 x Ø 28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #668

    Een lot porselein in paasthema bestaande uit een bruids-pot in de vorm van een groot ei met in biscuit twee tortelduifjes, twee Putti die een ei dragen en een meisje met mandje naast een ei.

    A lot of porcelain in an Easter theme consisting of a bridal pot in the shape of a large egg with two biscuit doves, two Putti carrying an egg, and a girl with a basket next to an egg.
    No longer available
    Dim. h 29 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #283
    Warmink

    Een vintage tafelklok met eikenhouten omkasting en gesculpteerd bronzen details. Gemerkt, 2e helft 20e eeuw.

    A vintage table clock with an oak casing and sculpted bronze details. Marked, second half of the 20th century.
    No longer available
    Dim. 27 x 13 x 17 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling 21 & 22 Mei 2024

Veiling volledig - 715 loten. Tentoonstelling: vr. 17 &  zat. 18 mei.

21 May 2024 19:00
22 May 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 22 May 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More