#412Frans Vantongerloo“Graanschoven” & “Hoevezicht”. Een lot van 2 schilderijen, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Harvest Sheaves" & "Farmstead View". A lot of 2 paintings, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 10 x 17,5 & 21 x 34,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#260ParkerEen gelakeerde Parker vulpen met 18kt 750.
#238Een polychroom houten Friese stoeltjesklok met nautisch tafereel en diverse ornamenten. Eind 19e eeuw.
#162‘Heuvellandschap met boerin en koeien’, olieverf op doek, onduidelijk getekend en gedateerd 1884. Herdoekt.
#303Val Saint-LambertEen meerkleurig vintage glazen coupe. Onderaan gemerkt.
A multicolored vintage glass coupe. Marked at the bottom.No longer availableDim. 17 cmEstimate: € 60 / 80 -
#148Twaalf zilveren vorken en lepels 800‰. Gemerkt. En één vork en één lepel gemerkt Delheid.
Twelve silver forks and spoons 800‰. Marked. And one fork and one spoon marked Delheid.No longer availableDim. 1710 g en 104,50 gEstimate: € 800 / 1000 -
#221Luc Lanel ChristofleEen verzilverd metalen presenteerschaal gedragen op voet met vier metalen ballen. Model ontworpen in 1931 voor het lijnschip ‘Le Normandie’.
A silver-plated metal presentation tray carried on a foot with four metal balls. Model designed in 1931 for the liner 'Le Normandie'.No longer availableDim. Ø 35 cm, h 10 cmEstimate: € 200 / 300 -
#720Een Art-Deco staande klok met loodglas in een eikenhouten kast.
#268Biondan“Knielend meisje met rozen.” Gelakt metaal. Italiaans werk.
#292Piet Van EngelenPeriod: 1863-1924“Opgeschrikte eenden”. Olieverf op schilderspaneel. Gesigneerd Piet Van Engelen. In vergulde lijst.
"Startled ducks." Oil on painter's panel. Signed by Piet Van Engelen. In a gilded frame.No longer availableDim. 18 x 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
A lot of three polychrome wooden statues with an African theme.No longer availableDim. h 177 cmEstimate: € 60 / 80