#731Een houten gesculpteerd ceremoniële scepter met hoofd en slang versierd. Vermoedelijk Chokwe, Angola, begin 20e eeuw.
A wooden carved ceremonial scepter decorated with a head and snake. Presumably Chokwe, Angola, early 20th century.No longer availableDim. 53 cmEstimate: € 80 / 120 -
#117Een Franse pendule, messing met handgeschilderd romantisch decor in de wijzerplaat en voorkant. Onderaan gemonogrammeerd.
A French pendulum clock, brass with hand-painted romantic decor on the dial and front. Monogrammed at the bottom.No longer availableDim. h 46 cmEstimate: € 100 / 180 -
#414Han KrugPeriod: 1890-1977“Berk aan de stroom.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd 1954.
#406J-LineEen lot van 6 zwartgelakte metalen bijzetmeubeltjes, waarvan 5 lage en 1 hogere, gemerkt.
A lot of 6 black-painted metal side tables, consisting of 5 low and 1 taller table, marked.No longer availableDim. 65 cm & 85 cmEstimate: € 40 / 60 -
#628Een lot van 12 autominiaturen, diverse oldtimer modellen.
A lot of 12 car miniatures, various vintage car models.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#578Louis DrimmerEen set van twee design lampen, Regency stijl, gesigneerd Louis Drimmer, Frankrijk ca 1980.
A set of two Regency style design lamps, signed Louis Drimmer, France circa 1980.No longer availableDim. h 50 cm (voet grootste lamp)Estimate: € 120 / 180