#720Een Art-Deco staande klok met loodglas in een eikenhouten kast.
#200Een 18 kt geelgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,08 ct.
An 18 kt yellow gold bracelet set with diamonds totaling approximately 1.08 ct.No longer availableDim. 17,30 gEstimate: € 2300 / 2500 -
#384H. Brande“Stilleven met fruit”. Een schilderij, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1989.
#614Een Balinees houten gesculpteerd beeld van Vishnu rijdend op Garuda, met meerkleurige beschildering.
A Balinese wooden carved statue of Vishnu riding on Garuda, with multi-colored painting.No longer availableDim. 70 cmEstimate: € 80 / 120 -
#315,Een vintage lampenvoet van glas, groen gekleurd in de massa.
#335Een bonbonnière van aardewerk gedragen door apen.
#681Vijf vintage koperen kookpotten.
Five vintage copper cooking pots.No longer availableDim. Ø 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#656Een set van twee gesculpteerde armstoelen met een Gobelinstof bekleed.
#394“Indonesische Krijgster”. Een schilderij op fluweel doek in gesculpteerd kader.
"Indonesian Warrior". A painting on velvet cloth in a sculpted frame.No longer availableDim. 48 x 38 cmEstimate: € 80 / 120 -
#370Roskopf PatentEen zakhorloge. Kleine schade aan de wijzerplaat.
#323Een vintage bureaulamp, rood, zwart en chrome. Gemerkt NF.
A vintage desk lamp, red, black, and chrome. Marked NF.No longer availableDim. h 45 cmEstimate: € 30 / 40