#670NATANEen daim handtasje met 2 schouderriemen en bijhorende stofhoes, gemerkt NATAN.
A daim handbag with 2 shoulder straps and matching dust cover, marked NATAN.No longer availableDim. 16 x 25cmEstimate: € 80 / 120 -
#398Een Chinese replica van een 16e eeuwse Ming Dynasty terracotta beeld van de god van de weelde Tu Di Kuong.
#233Michel LeducqPeriod: 1879-1955“Vliegende meeuw”. Een gepatineerd zamakken beeld op marmeren voetstuk. Gesigneerd.
"Flying seagull." A patinated zamak sculpture on a marble base. Signed.No longer availableDim. 87 x 30 x 22 cmEstimate: € 120 / 160 -
#461Een lot van 4 bronzen beeldjes van een Komainu wakende leeuw, een olifantje, een Lokeshvara en een Bodhisattva te paard.
#197Een grote art deco pendule van gelakt metaal en verguld brons. Versiering met gelakt leliemotief. Aan weerskanten ramskoppen met ringen. Voetstuk oop vier voluutpootjes en versierd met een lauwerkrans. Bovenaan een baldakijn en een kegel. Wijzerplaat met een gelakt engeltje. Einde XIXde eeuw.
#204Een paar spiegels met gedreven koperen omlijsting van bewogen vorm in Lodewijk XV-stijl. XIXde eeuw.
#81Robert van de VeldePeriod: 1895-1978“5 kinderen”. Een terracotta beeld, onderaan gesigneerd. Kleine herstelde schade aan de voet.
"5 children". A terracotta sculpture, signed at the bottom. Small repaired damage to the foot.No longer availableDim. 23 x 37 cmEstimate: € 120 / 180 -
#83Een lamp in Tiffany-stijl met bronskleurige voet en glas in lood kap met vlinders in het decor.
A lamp in Tiffany style with bronze-colored base and stained glass shade featuring butterflies in the decor.No longer availableDim. h 65 cm x Ø 42 cmEstimate: € 120 / 150 -
#294Daelman“Stille zee bij maanlicht.” Pastel op papier. Gesigneerd.
"Quiet sea by moonlight." Pastel on paper. Signed.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 60 / 80 -
#249“Napoleon en Josephine”. Een paar miniatuurtjes op paneel.
"Napoleon and Josephine." A pair of miniatures on panel.No longer availableDim. 8 x 6,5 cmEstimate: € 80 / 120