#684P.J. Neukens
#678Raffaele Lannello
Design bureauset met zes balpennen. Gemerkt.
Une garniture de bureau et six stylos à billes.No longer availableDim. H: 28 cmEstimate: € 60/65
#92Marinus Van Eys
“Winters hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue hivernale fermière.” Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 80/100 -
#179Francois LamorinièrePeriod: 1828 - 1911
“Het naderende onweer in de omgeving van Oudenaarde”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd.
“L’approche de l’orage dans les environs d’Oudenaarde”. Huile sur panneau. Monogrammé.No longer availableDim. 15 x 30 cmEstimate: € 250/350 -
#359J. de Bock
“Begijnhof”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Béguinage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 80/120 -
#817
Een lot van drie verschillende schelpen.
Lot de trois coquilles différentes.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#194Cornelis LiestePeriod: 1817 - 1861
”Paysage animé romantique”. Huile sur toile. Signée dans le coin droit en bas. Retoilé.No longer availableDim. 36 x 48 cmEstimate: € 800/1200 -
#362J. Desmet
“Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#373
#364Bervoets
Vue sur le village, ciel orageux”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. H: 42 L: 32 cmEstimate: € 80/100 -
#634
#291Royal Dux
#592Vlaamse School XIXde eeuw
“Twee personages in een interieur”. Olieverf op paneel.
#415
Twee verschillende karpetten.
Deux carpettes différentes.No longer availableDim. 34 x 28 cmEstimate: € 40/60