Similar lots by type
-
#684P.J. Neukens
Een pendant voorstellende een boerenpaar. Olieverf op paneel. gesigneerd.
Un couple de fermiers. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. H: 27 x 22 cmEstimate: € 150 / 200 -
#678Raffaele Lannello
Design bureauset met zes balpennen. Gemerkt.
Une garniture de bureau et six stylos à billes.No longer availableDim. H: 28 cmEstimate: € 60 / 65
Other lots in this auction
-
#10
Een slavenarmband en twee hoofden als hanger van ivoor.
Un bracelet d’esclave en ivoire et deux pendentifs en forme de tête.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#610
Een 18 karaats wit en roze kleurige gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en een centrale amethist van ± 3,37 ct.
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct et d’une améthyste centrale de ± 3,37 ct.No longer availableDim. 6,55 gEstimate: € 1700 / 1800 -
#741
Twee metalen doosjes, het ene met een olifant.
Deux boîtes en métal, dont une avec un décor d’éléphant.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#653
Een paar borden van Chinees porselein met een meerkleurig decor van een bloeiende struik.
Deux assiettes en porcelaine de Chine avec un décor polychrome d’un buisson florissant.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 60 / 120 -
#43
Twee glaspasta vaasjes gemerkt Gallé en Tip Gallé, gemaakt in licentie.
Deux vases en pâte de verre, marques Gallé et Tip Gallé. Oeuvres en licence.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#47
Een bejaard koppel op een bankje. Polychrome Italiaanse biscuit groep.
Un groupe en biscuit italien polychrome représentant un couple age sur un banc.No longer availableDim. H.28 cmEstimate: € 20 / 30 -
#248
Een verlengbare ronde tafel van mahoniehout met een gebeeldhouwde centrale poot, eindigend in vier voluten.
Table ronde à allonges en acajou au pied central sculpté se terminant en quatre volutes.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#577
“Japanse krijger te paard”. Een bronzen groep. Wapen manco.
”Guerrier japonais à cheval”. Un groupe en bronze. L’arme est manquante.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 300 / 400 -
#87Royal Dux
“Leeuwinnen”. Een groep van meerkleurige zachte pasta. Onderaan gemerkt. Schilfer aan een oortje.
“Lionnes”. Un groupe en pâte . Marque sous la base. Petit éclat à l”oreille.No longer availableDim. l: 43 cmEstimate: € 200 / 240 -
#345
Een lot van vier verschillende zilveren pillendoosjes. We voegen er twee poederdoosjes aan toe.
Un lot comprenant quatre boîtes à médicaments en argent. Nous ajoutons deux poudriers.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#141Pierre-Jules Mène
“De eendenjacht”. Een bronzen groep. Postume geut.
”La chasse aux canards”. Un groupe en bronze. Fonte posthume.No longer availableDim. h: 23,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#64Christ Michiels
“Terugkeer van het veld”. Pastel en houtskool op papier. Gesigneerd.
”Retour du champ”. Pastel et fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 44 x 55 cmEstimate: € 55 / 65