Other lots in this auction
-
#267Een oude zinken paardenkop.
Une tête de cheval en zinc.No longer availableDim. l: 40 cmEstimate: € 160 / 180 -
#170Een 14 karaats geel gouden schakelarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 3 ct.
Un bracelet à maillons en or jaune 14 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 3 ct.No longer availableDim. 22,08 gEstimate: € 2000 / 2200 -
#214Louis Van HoordePeriod: 1886 - 1935“De waarzegster”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”La diseuse de bonnes aventures”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 50 x 64 cmEstimate: € 200 / 280 -
#815Matchbox Series 41; 42; 44; 47 & 49Vijf speelgoedautootjes in originele doosjes:- Ford GT Racer.- Studebaker Station Wagon.- GMC Koelwagen.- DAF kiepwagen.- Unimog.
Cinq voitures jouets, emballages d’origine:- Ford GT Racer.- Studebaker Station Wagon.- GMC Wagon frigidaire.- DAF benne.- Unimog.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#180Een 14 karaats wit en geel gouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,10 ct.
Un bracelet en or blanc et jaune 14 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 1,10 ct.No longer availableDim. 24,38 gEstimate: € 1400 / 1600 -
#848Val St. LambertEen art deco karafje van geslepen kristal met bruin decor en met zes bijpassende borreltjes. Gemerkt.
Une carafe Art Déco en cristal taillé, décor brun et six petits verres assortis. Marques.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#243Pierre-Emmanuel I DielmanPeriod: 1800 - 1858“Schapen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Moutons”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 21 x 29 cmEstimate: € 250 / 400 -
#752Serge Van de Cam“Compositie”. Aquarel. Gesigneerd.
”Composition”. Une aquarelle. Signée.No longer availableDim. 29 x 21 cmEstimate: € 100 / 120 -
#164“Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd ‘ N (?) van Dyk’
’Vue portuaire”. Huile sur toile. Signée ‘N (?) van Dyk’.No longer availableDim. 60 x 102 cmEstimate: € 120 / 200 -
#335Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,24 ct. en aquamarijn van ± 5 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,24 ct et d’une aigue-marine de ± 5 ct.No longer availableDim. 5,32 gEstimate: € 750 / 850 -
#403Red EagleEen oude tennisracket. Met houder.
Une ancienne raquette de tennis avec support.No longer availableDim. 24 x 67 cmEstimate: € 35 / 45 -
#111GuerinEen grote vaas van Vlaams aardewerk met een decor van een vredesduif, de Ijzertoren en een Vlaamse leeuw. Onderaan gemerkt.
Un grand vase en faïence flamande, décor de pigeons de paix, la tour de l’Yser et lion de Flandre. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 120 / 140


