#595Vijf recente borden van meerkleurig Chinees porselein.
#830Een wandrekje van gebeeldhouwd hout.
Une étagère en bois sculpté.No longer availableDim. 40 x 85 cmEstimate: € 40 / 50 -
#132Simonin Gerard“Aan het spinnenwiel.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Auprès du rouet”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 36 x 24 cmEstimate: € 50 / 80 -
#394“Vlaaikensgang”. Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd en gedateerd ‘93.
”Vlaaikensgang à Anvers”. Huile sur panneau. signature illisible, daté ‘93.No longer availableDim. 55 x 40 cmEstimate: € 50 / 80 -
#43Een XVIIIe eeuwse zeef en een koffiekan van Vlaams messing.
Une passoire du XVIIIème siècle et une cafetière en laiton de Flandre.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 50 / 80 -
#774Karel Jan Van den Heuvel“Interieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Intérieur”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 35 x 46 cmEstimate: € 100 / 120 -
#812Märklin 4600; 4602; 4610 & 4657Vier goederenwagons voor spoortype HO in originele doosjes:- Gesloten goederenwagon.- Open metalen goederenwagon.- Hopperwagon.- Wagon met zuurcontainers.
Quatre wagons de marchandise pour rails type HO, emballages d’origine:- Wagon de marchandise fermé..- Wagon de marchandise en métal ouvert.- Wagon ‘Hopper’..- Wagon à conteneur acide.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#738Afrikaans Masker. Fuboli, Congo.
#507Een bronzen Thaise Bodhisattva.
#206Een zwartgelakt ladenkastje met marmeren blad.
#467Lot Chinees en Japans porselein: een schotel, een Canton bordje, een theekopje en schoteltje en een bowl met dubbele wand.
Un lot de porcelaine chinoise et japonaise: un plat, une assiette Canton, une tasse à thé et sous-tasse, un petit plat et un bol a double paroie.No longer availableDim. Ø 30,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#51Een lot van drie tinnen maatkannen, resp. van 0,5, 1 en 1,5 liter. XIXe eeuw.
Un lot de trois verseuses en étain, resp. 0,5, 1 et 1,5 l. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 27,5 cmEstimate: € 50 / 80