Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Zaïrese Kuba drum.

Een Zaïrese Kuba drum.

Une batterie Kuba, Zaïre.
Dim. h 34 cm
SKU: 2011180748.
Categories: Afrikaans, Hout, Muziekinstrument.
Auction day: 21 November 2018 19:00
Catalogue #748
Estimate: € 60 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #794

    Een paar metalen Afrikaanse speren, de handgrepen bekleed met vacht van Bongo-antiloop.

    Deux lances africaines en métal, les manches recouvertes de peau de bongo.
    No longer available
    Dim. l: 126 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #307

    Een antieke vogelkooi.

    Une cage à oiseaux ancienne.
    No longer available
    Dim. H: 57 cm, B 38 cm, D: 28 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #708

    Een gesculpteerde Afrikaanse slagtand in de vorm van een rij dieren. (Neushoorns, olifanten, een nijlpaard en een leeuw). Eén diertje ontbreekt. Op houten sokkel. Eerste helft XXe eeuw.

    Une défense africaine en forme d’une rangée d’animaux ( rhinocéros, éléphants, un hippopotame et un lion). Un animal manquant. Première partie du XXème siècle;
    No longer available
    Dim. l: 70 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #634

    Een houten tafelklok, versierd met inlegwerk van meerdere houtsoorten en koper. Met slinger en sleutel.

    Une pendule de table en bois, décoration d’incrustations de différentes sortes de bois et cuivre. Avec balançoire et clé.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #533

    Een lot van vier maskers uit Kameroen.

    Un lot de quatre masques du Cameroun.
    No longer available
    Dim. L : 36 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #712

    Een lachende Boeddha met kinderen in hout. Symbool van gezinsgeluk.

    Un Bouddha riant et enfants en bois. Symbole du bonheur familial.
    No longer available
    Dim. H: 21 cm
    Estimate: € 85 / 90
  • #353

    Een antiek poppenbed.

    Un lit pour poupées antique.
    No longer available
    Dim. 40 x 66 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #501

    Een houten piramide en octahedron.

    Une pyramide en bois et un octaèdre.
    No longer available
    Dim. h: 18 & 26 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #723

    Een Masaïkruik, gemaakt van een kalebas. Op staander.

    Une cruche Masaï, fait d’une gourde. Sur un socle.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #321

    Een lot houtsnijwerk, bestaande uit een pleurante naar voorbeeld van het graf van Isabella van Bourbon, een kruisbeeld met lindenhouten corpus en een engel.

    Un lot de sculptures en bois, comprenant une pleurante d’après un exemple de la tombe de Isabelle de Bourbon, un crucifix au corpus en tilleul et un ange.
    No longer available
    Dim. h: 59 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #751

    Een lot van vijf Kameroenese en Zaïrese maskers.

    Un lot de cinq masques, Cameroun et Zaïre.
    No longer available
    Dim. 27 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #673

    Een Nigeriaans Yorubamasker.

    Un masque Yoruba, Niger.
    No longer available
    Dim. h 56 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #603

    Een zittende mediterende Boeddha van gepolychromeerd hout.

    Un Bouddha méditant assis en bois polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 74 x 35 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #297

    Een oude speculoosplank.

    Une ancienne planche à spéculoos.
    No longer available
    Dim. L:91cm, B: 27 cm
    Estimate: € 75 / 85
  • #291

    Een houten speculaasvorm met vier figuren.

    Un moule à spéculoos en bois à quatre figures.
    No longer available
    Dim. L: 49 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #683

    Een Zaïrees Pende masker.

    Un masque Pende, Zaïre.
    No longer available
    Dim. l 48 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #303

    Een Art - Nouveau dienblad in hout en porselein met bloemmotief.

    Un plateau Art-Nouveau en bois et porcelaine, motif de fleurs.
    No longer available
    Dim. L 39 cm; B: 29 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #6

    Een zwartgepatineerde houten scribaan.

    Un scriban en bois à patine noire.
    No longer available
    Dim. 20 x 50 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #790

    Een houten haardkist, bekleed met gedreven messingen voorstellingen.

    Un grand coffre en bois, montures en laiton repoussé.
    No longer available
    Dim. 45 x 60 x 34 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #721

    Een lot etnisch brons en smeedijzer, bestaande uit een Indische armband, een Afrikaans maskertje, een Afrikaanse plaquette in hoogreliëf en een montuur met versieringen.

    Un lot de bronze ethnique et fer forgé, comprenant un bracelet indien, un masque africain, une plaquette africaine en haut-relief et une monture avec décorations.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #671

    Een houten Birmaans reliëf. Enkele letsels.

    Un relief en bois, Birmanie. Quelques dégâts.
    No longer available
    Dim. 61 x 19 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #298

    Een Bretoens houten miniatuurkastje.

    Une petite armoire miniature bretonne.
    No longer available
    Dim. H: 46 cm; B: 28 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #798

    “Oude vissers”. Een gesculpteerd houten beeld. Net beschadigd.

    “Vieux pêcheurs”. Sculpture en bois. Dégât au filet.
    No longer available
    Dim. h: 104 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #548

    Twee Chinese juwelenkastjes, versierd met koperbeslag en opengewerkte plaquettes van jade.

    Deux coffrets chinois, décoration en cuivre et plaquettes ajourées en jade.
    No longer available
    Dim. 31 x 20 cm
    Estimate: € 140 / 150

Other lots in this auction

  • #711

    Een paar balustervazen van Cantonporselein met een meerkleurig en verguld decor van bloemen en personages van de Keizerlijke hofhouding. Onderaan gemerkt.

    Une paire de vases balustre en porcelaine du Canton, décor polychrome et doré de fleurs et de personnages de la Cour Impériale. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #198

    Een schaalmodel van een Douglas DC-3 ‘Dakota’ op staander.

    Modèle d’un avion Douglas DC-3 sur support.
    No longer available
    Dim. b: 98 cm
    Estimate: € 550 / 600
  • #643

    Twee vazen van Japans en een vaas van Chinees porselein.

    Deux vases en porcelaine du Japon et un vase en porcelaine de Chine.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #552

    “Stilleven met kruik.” Aquarel op papier. Draagt een handtekening: “Kees Verwij ‘72”.

    ”Nature morte, cruche”. Aquarelle sur papier. porte une signature: ‘Kees Verwij ‘72’.
    No longer available
    Dim. 29 x 39 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #410
    Val St. Lambert.

    Een reeks van drie kandelaars van geslepen kleurloos kristal. Model Heidelberg.

    Une série de trois candélabres en cristal incolore taillé. Modèle Heidelberg.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #71

    Een paar twee-armige appliques.

    Une paire d’appliques à deux bras.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #447

    Twee Afrikaanse hoofden in ivoor.

    Deux têtes africaines en ivoire.
    No longer available
    Dim. h ± 17 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #626

    Een buffet met opzet in Louis-Philippestijl. Onderaan twee deuren en twee laden en bovenaan een opzet in twee niveaus met gebeeldhouwde versieringen.

    Un buffet à deux corps, style Louis Philippe. La partie du bas à deux portes et deux tiroirs, la partie du haut en deux niveaux et décorations sculptées.
    No longer available
    Dim. 215 x 135 cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #126

    Een afgebeitste bureautafel in Régence-stijl.

    Une table de bureau vernie, style Régence.
    No longer available
    Dim. h 78
    Estimate: € 80 / 100
  • #372

    “Herders met geitenkudde”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd ‘C.W.’.

    ”Bergers et troupeau de chèvres”. Huile sur panneau. Monogramme: ‘C.W.’
    No longer available
    Dim. 17 x 20 cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #219
    Step

    “Stilleven met bloemen en Chinese vaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1901.

    ”Nature morte, fleurs et vase chinois”. Huile sur toile. Signée et datée 1901.
    No longer available
    Dim. 58 x 89 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #662
    Jan Van Campenhout
    Period: 1907-1972

    “De rede van Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”La rade d’Anvers”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 59 x 69 cm
    Estimate: € 240 / 320
View all auction items ›

Veiling van 20 & 21 november 2018

De veiling is volledig - 800 loten in de catalogus. Downloads in .xls en .pdf zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

20 November 2018 19:00
21 November 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 21 November 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More