#470Drie verschillende munten waaronder één gouden van 10 gr. 250 dollar. Eén zilveren van 100 dollar 155,5 gr. 999,5‰ en één zilveren van 28,28 gr. 925‰. John F. Kennedy.
Three different coins including one 10 gram gold coin, priced at $250. One silver coin priced at $100, weighing 155.5 grams and with a purity of 999.5‰. And one silver coin weighing 28.28 grams with a purity of 925‰. Featuring John F. Kennedy.No longer availableEstimate: € 600 / 700 -
#669Een ovaal houten salontafel met onderschap.
#622Een vierkante spiegel in gesculpteerd en verguld houten kader.
A rectangular sculpted mirror and gilded wooden frame.No longer availableDim. 71 x 71Estimate: € 60 / 80 -
#559“Olifant”. En groot formaat fotoprint op plexiglas.
#257Een lot van 3 presentatiedozen met daarin grote insecten, Insecte Capucin Sp-Nouvelle-Guinée, Tropidaeris-Colombie, Fulgoridae-Equateur en Mante Religieuse-Java.
A lot of 3 display boxes containing large insects: Capuchin Insect SP-New Guinea, Tropidaeris-Colombia, Fulgoridae-Ecuador, and Praying Mantis-Java.No longer availableDim. 5 x 27 x 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#331Een langwerpige en een ronde presenteerspiegel, beide gemerkt Radango evenals een spiegelplateau met bolle pootjes met een bewerkte rand (schade aan spiegelglas). Alle van verzilverd metaal.
#296Een lot van 6 Louis XVI stijl stoelen. Ecru gepatineerd met groene velour zitting en cannage rug.
A set of 6 Louis XVI style chairs. Ecru patina with green velvet seat and cane back.No longer availableDim. 92 x 48 x 45cmEstimate: € 80 / 120 -
#103Een Art Deco uit marmer gesculpteerd beeld van een roofvogel.
An Art Deco sculpture of a marble carved bird of prey.No longer availableDim. 45cmEstimate: € 200 / 300 -
#484C. Cipriano“Abstracte figuren in gekleurde vlakken.” Gesigneerd. Achteraan genummerd ‘626-250 Muio.’
"Abstract figures in colored planes." Signed. Numbered '626-250 Muio' on the back.No longer availableDim. 52 x 42 cmEstimate: € 80 / 100 -
#111ChristofleBestek van verzilverd metaal.
Silver-plated metal cutlery.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#200Een 18 karaats witgouden ring bezet met een solitaire briljant van +- 2 ct. Color H. Waarschijnlijk SI1.
An 18 carat white gold ring set with a solitaire brilliant-cut diamond of approximately +- 2 ct. Color H, probably SI1.No longer availableDim. 3,25 gEstimate: € 8000 / 12000