#649Commerman‘Rustend damspel’, aquarel op papier, getekend Commerman G.
#120Een 18 karaats geelgouden ring bezet met één solitair van 0,19 ct.
#173“Mercurius”. Een bronzen beeld op sokkel van rood marmer met bronzen fries. Naar een werk van Jean Bologne. Fijne geut.
"Mercury." A patinated bronze sculpture on a marble pedestal. After Jean Bologne. Fine cast.No longer availableDim. 90cmEstimate: € 400 / 500 -
#293Een houten crucifix met corpus.
#546HamadanEen handgeknoopt Oosters dozar karpet van wol.
#678Een geslepen kleurloze kristallen vaas.
#52Karel BiddelooEen lot van 3 striptekeningen op papier met Rode Ridder thema, waarvan de grootste 39 x 27cm. Gesigneerd.
A lot of 3 comic drawings on paper with Reode Ridder theme, the largest being 39 x 27cm. Signed.No longer availableEstimate: € 75 / 125 -
#50Twee 19de eeuwse zilveren en aan de achterkant 18 karaats geelgouden broches met klein Vlaamse harten bezet met diamanten oude slijp.
#378Een licht beige gelobde glaspasta vaas.
A light beige lobed glass paste vase.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 35 / 45 -
#626Een eikenhouten commode met 3 laden.
An oak chest of drawers with 3 drawers.No longer availableDim. 91 x 113 x 50cmEstimate: € 60 / 80