#435ShirazEen handgeknoopte Oosterse loper van wol.
#601Een paar goudkleurig gepatineerde hanglantaarns met 6 hoeken.
A pair of gold-colored patinated hanging lanterns with 6 corners.No longer availableDim. 62cmEstimate: € 75 / 100 -
#514Anton Rooskens‘De hond’, gouache op papier, getekend Rooskens, 1958.
'The Dog', gouache on paper, signed Rooskens, 1958.No longer availableDim. h 35 x b 42 cmEstimate: € 1500 / 1800 -
#669Een ovaal houten salontafel met onderschap.
#52Karel BiddelooEen lot van 3 striptekeningen op papier met Rode Ridder thema, waarvan de grootste 39 x 27cm. Gesigneerd.
A lot of 3 comic drawings on paper with Reode Ridder theme, the largest being 39 x 27cm. Signed.No longer availableEstimate: € 75 / 125 -
#456ShirvanEen handgeknoopt Perzisch tapijt.
A hand-knotted Persian carpet.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#482JW“Romantisch portret met fruit”. Een schilderij, olieverf op paneel. Gemonogrammeerd JW.
"Romantic portrait with fruit." A painting, oil on panel. Monogrammed JW.No longer availableDim. 40 x 30cmEstimate: € 100 / 120 -
#494Jules van AelPeriod: 1912-1997“Geboortebezoek”. Een gewassen pentekening op papier, gemengde techniek. Onderaan gesigneerd.
#602“La IIe Fête Flamande”. Gravure door J.-Ph. Le Bas naar David Teniers II. XIXde eeuw.
#358SIMLAEen ijsemmer en schaal, verzilverd en gemerkt SIMLA, collectie “The House of Roses”.
An ice bucket and a bowl, silver-plated and marked SIMLA, part of "The House of Roses" collection.No longer availableDim. Ø31cmEstimate: € 50 / 100 -
#266Een eikenhouten secretaire met 3 laden binnenin.
An oak secretaire with three drawers inside.No longer availableDim. 100 x 65 x 44cmEstimate: € 40 / 60