#40Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale briljant van 0,33 ct. G SI1.
#119Georges SteelPeriod: 1923-2010“Jonge Gitano met druiven”. Een schilderij, olieverf op doek, Onderaan gesigneerd en gedateerd 1962.
#597Een Afrikaans houten, donker gepatineerde buste van een Mangbetu vrouw.
An African wooden, dark patinated bust of a Mangbetu woman.No longer availableDim. 36 cmEstimate: € 60 / 80 -
#441Een paar Chinees porseleinen cilindervazen met Guanyin in het decor.
A pair of Chinese porcelain cylindrical vases with Guanyin in the decoration.No longer availableDim. 28 x Ø 12 cmEstimate: € 120 / 180 -
#453Een sang de boeuf rode Chinese porseleinen vaas.
#344BochEen kleurrijke vaas met vergulde afrondingen. Gemerkt Keraluc.
A colorful vase with gilded finishes. Marked Keraluc.No longer availableDim. H: 37 cmEstimate: € 30 / 40 -
#283Een paar art-nouveau keramische vazen, gemerkt mer de letters DB en een anker, genummerd 1346.
A pair of Art Nouveau ceramic vases, marked with the letters DB and an anchor, numbered 1346.No longer availableDim. h 28.5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#462Niang“Sous-verre”. 2 Senegalese karikaturale schilderijen in glas. Onderaan gesigneerd.
"Sous-verre". 2 Senegalese caricatural paintings on glass. Signed at the bottom.No longer availableDim. 31 x 46,5cmEstimate: € 200 / 250 -