#498“Thaise Singha’s”. Een paar fijn gegoten, brons gepatineerd Boeddhistische tempelleeuwen.
"Thai Singha". A pair of finely cast, bronze patinated Buddhist temple lion statues.No longer availableDim. 60 x 30 cmEstimate: € 200 / 300 -
#411Een polychroom houten Boeddha beeld, Thailand, tweede helft van de 20ste eeuw.
A polychrome wooden Buddha statue, Thailand, second half of the 20th century.No longer availableDim. hEstimate: € 80 / 120 -
#544BruderEen groot wollen tapijt, verso gemerkt.
#112Maurice De Vries“Surrealistische Bloemen”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
“Surrealistic Flowers”. A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 52 x 28 cmEstimate: € 180 / 220 -
#314Joris De BruynePeriod: 1896-1965‘Winterlandschap’, olieverf op paneel, getekend J. De Bruyne.
'Winter landscape', oil on panel, signed J. De Bruyne.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#160Een lange parelhalssnoer zonder slot.
#338Drie diverse vazen en een kaarsenhouder van Belgisch aardewerk.
Three various vases and a candle holder made of Belgian earthenware.No longer availableDim. H. 38,5 à 22,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#246Een zwartgelakt, houten buikcommode in Lodewijk XV stijl met 2 laden en zwart marmeren blad.
#687Een vintage polychroom houten beeld van een bakker.
A vintage polychrome wooden statue of a baker.No longer availableDim. 93 cmEstimate: € 60 / 90