#383Een lot van drie vintage bureau/nachtlampjes in oranje metaal en chrome.
A lot of three vintage desk/night lamps in orange metal and chrome.No longer availableDim. h 34 cmEstimate: € 60 / 80 -
#674Een vaasje in craquelé aardewerk versierd met apen.
A small vase in crackled faience decorated with monkeys.No longer availableDim. H:17 cmEstimate: € 40 / 50 -
#338Drie diverse vazen en een kaarsenhouder van Belgisch aardewerk.
Three various vases and a candle holder made of Belgian earthenware.No longer availableDim. H. 38,5 à 22,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#629Een Indische betelnootkwispedoor in gegraveerd koper.
An Indonesian betel nut spittoon in engraved copper.No longer availableDim. 18 x Ø 23 cmEstimate: € 60 / 80 -
#444Frans Vantongerloo“Winters Heidezicht” & “Lente in bloei”. 2 schilderijen, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Winter Heath View" & "Spring in Bloom." 2 paintings, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 24,5 x 34 cmEstimate: € 120 / 180 -
#743Een schemerlamp in de vorm van een moderne zuil in tweekleurig metaal.
A table lamp in the shape of a modern column in two-tone metal.No longer availableDim. H. 65 cmEstimate: € 40 / 60 -
#446Een paar zwart metalen bijzettafeltjes.
#66Een zwaar geaderde marmeren piëdestal met bronzen decoratie op één kant.
#153Scheibe-Alsbach“Het Diner”. Een grote groep van veelkleurig, polychroom porselein met talrijke personages. Gemerkt achteraan.
"The Dinner." A large group of multicolored, polychrome porcelain with numerous characters. Marked on the back.No longer availableDim. 26 x 40 cmEstimate: € 600 / 800 -
#720Een Art-Deco staande klok met loodglas in een eikenhouten kast.
#252Jules De CortPeriod: 1918-1999“De Pastorij van Wilrijk”. 2 schilderijen, 1 olieverf op doek en 1 gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
"The Parsonage of Wilrijk." 2 paintings, 1 oil on canvas and 1 mixed media on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 40 x 50 cm & 19 x 29 cmEstimate: € 120 / 180