#156Een Franse vitrinekast in Boulle-stijl met koper ingelegd en verguld koperen beslag.
#543Een Chinese lachende Boeddha in steen gehouwen, in zittende positie.
#4222 Aziatisch houten lakpanelen met pietra dura elementen en voorstelling met parelmoer, speksteen, figuren en bloemendecor in reliëf.
2 Asian wooden lacquer panels with pietra dura elements depicting mother-of-pearl, soapstone, figures, and floral relief decoration.No longer availableDim. 91,5 x 30,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#465CapodimonteEen kleine groep van twee elegante personages aan een schaakbord. Begin XXste eeuw, gemerkt met de gekroonde N in blauw onder glazuur.
A small group of two elegant figures at a chessboard. Early 20th century, marked with a crowned N in blue underneath glaze.No longer availableDim. H. 19 cmEstimate: € 80 / 120 -
#606Een ronde art deco-stijl salontafel met opgeplakt geparketteerd decor.
A round Art Deco-style coffee table with inlaid parquet decoration.No longer availableDim. h 43, Ø 74,5 cmEstimate: € 200 / 260 -
#339Gilbert Hugon‘Bos met rustende man’, olieverf op doek, getekend. Nam deel aan de 15de tentoonstelling Cercle Artistique de Tournai, 1899.
'Forest with resting man’, oil on canvas, signed. Took part in the 15th exposition of the Cercle Artistique de Tournai in 1899.No longer availableDim. 38 x 56 cmEstimate: € 40 / 60 -
#332Paul BoonaertPeriod: °1946“Vlaamse Ardennen”. Een kleurdruk op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd, gedateerd 1981 en genummerd 26/150.
"Flemish Ardennes." A color print on paper, signed at the bottom outside the plate, dated 1981, and numbered 26/150.No longer availableDim. 44 x 55 cmEstimate: € 40 / 60 -
#488Een paar meerkleurig Satsuma porseleinen Komainu beelden.
A pair of multicolored Satsuma porcelain Komainu statues.No longer availableDim. 43 x 40 x 30 cmEstimate: € 150 / 250 -
#629Een Indische betelnootkwispedoor in gegraveerd koper.
An Indonesian betel nut spittoon in engraved copper.No longer availableDim. 18 x Ø 23 cmEstimate: € 60 / 80