#45T. LanzaEen Italiaans keramieken designer lamp met een geprint motief van veelkleurige bladeren, bovenaan gemerkt T. Lanza. Ca 1990.
An Italian ceramic designer lamp with a printed pattern of multicolored leaves, marked T. Lanza at the top. Circa 1990.No longer availableDim. h 55 cm (voet)Estimate: € 60 / 80 -
#411Een polychroom houten Boeddha beeld, Thailand, tweede helft van de 20ste eeuw.
A polychrome wooden Buddha statue, Thailand, second half of the 20th century.No longer availableDim. hEstimate: € 80 / 120 -
#389SatsumaEen Japanse Satsuma vaas met floraal decor en met koi vissen binnenin het decor. Onderaan gemerkt.
A Japanese Satsuma vase depicting koi fish on the inside and with a foral decoration on the outside. Marked at the bottom.No longer availableDim. 12 x Ø 15,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#79A. De Racourt“Hoevezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1918.
#297Een tafellamp op basis van een kunststoffen beeld naar voorbeeld van Moreau en met twee lichtpunten.
#696Een consoletafel in zwart gelakt hout op twee poten met glazen blad.
#523Een Chinees porseleinen pagode in blauw en wit decor in vier niveaus.
#299Guy Van Assche‘Stilleven met olielamp en bloemen’, olieverf op doek.
#251Een polychroom houten Mariabeeldje. 19e eeuws.
A polychrome sculpted wooden figure of Mary. 19th century.No longer availableDim. 26,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
A porcelain teapot in the shape of an old mobile. Marked Kirvans and signed P.Cardew. Numbered 1089/5000.No longer availableDim. 21 x 28 cmEstimate: € 60 / 80