#662Een Aziatisch houten gesculpteerd masker van Naga Raksha met 3 Cobra’s.
An Asian wooden sculpted mask of Naga Raksha with 3 Cobras.No longer availableDim. 83 cmEstimate: € 60 / 80 -
#165Een Georgian sideboard van mahoniehout, ingelegd met een fruithouten fries. Tapse poten, laden in de gordel.
A Georgian mahogany sideboard, inlaid with a fruitwood frieze. Tapered legs, drawers in the apron.No longer availableDim. 57 x 181 x 58 cmEstimate: € 300 / 400 -
#337Twee diverse tabakspotten van Vlaams aardewerk. Eén met opschrift JNP en “Laat ze maar rooken”.
Two diverse tobacco jars made of Flemish earthenware. One with the inscription JNP and "Let them smoke."No longer availableDim. H. 23 & 17 cmEstimate: € 25 / 30 -
#705Een elegante bonheur du jour van notenhout met messingen details. Een lade in de gordel, de opbouw met vier kleine laden en een spiegel en met messingen galerij. Tapse gerainureerde poten.
An elegant walnut bonheur du jour with brass details. One drawer in the belt, the superstructure with four small drawers and a mirror and with brass gallery. Tapered fluted legs.No longer availableDim. 117 x 80 x 50 cmEstimate: € 100 / 150 -
#362Een modernistisch werk, vermoedelijk ca. 1963, herkomst onbekend.
A modernist work, presumably circa 1963, origin unknown.No longer availableDim. 18.5 x 13.5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#717KayserEen paar Jugendstil vazen met twee oren en een vegetale fries op de buik. Verzilverd tin. Onderaan gemerkt.
A pair of Art Nouveau vases with two handles and a vegetal frieze on the body. Silver-plated pewter. Marked on the bottom.No longer availableDim. H. 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#424Thankawiel, een schilderij, gemengde techniek op gemaroufleerd doek.
#152Jan van BeersPeriod: 1852-1927“Dame met bloemenmand”. Een schilderij, olieverf op doek, gemaroufleerd. Onderaan gesigneerd.
#577Een gesculpteerde houten kariatidekruk, vermoedelijk Luba, DRC.
A carved wooden caryatid stool, possibly Luba, DRC.No longer availableDim. 49,5 x 33 cmEstimate: € 180 / 220