#690Paul & JoeEen kalfslederen avondtas in zilverkleur, gemerkt “Paul & Joe”.
A silver-coloured calfskin evening bag, marked “Paul & Joe”.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#503Een paar gefumeerde glazen vazen, koud beschilderd met een bloemenmotief. Omstreeks 1900. Onderaan genummerd.
A pair of smoked glass vases, hand-painted with a floral motif. Circa 1900. Numbered at the bottom.No longer availableDim. H. 38 cmEstimate: € 100 / 150 -
#688Een gesculpteerde houten maniok vijzel en stamper.
A wooden carved cassava mortar and pestle.No longer availableDim. 61 & 33 x Ø 23 cmEstimate: € 100 / 200 -
#293Sonia by Cortese Capodimonte“De Cellospeelster”. Een meerkleurig porseleinen beeldje. Gelabeld Sonia by Cortese voor Capodimonte, onderaan gesigneerd.
#647Twee Chinese gemberpotten, bij één ontbreekt zijn deksel, beide op een houten sokkeltje.
#156Een Franse vitrinekast in Boulle-stijl met koper ingelegd en verguld koperen beslag.
#518Een paar blauw en witte Chinees porseleinen ‘Long Life’ vazen.
A pair of blue and white Chinese porcelain 'Long Life' vases.No longer availableDim. h 36,5 cmEstimate: € 160 / 180 -
#457Een paar terracotta Bamoen pijpenkoppen, Kameroen.
#132Frans Vantongerloo“Vennezicht Kalmthoutse Heide”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1930.
"Vennezicht Kalmthoutse Heide". A painting, oil on canvas. Signed and dated 1930 at the bottom.No longer availableDim. 63,5 x 87 cmEstimate: € 250 / 350