#27Een bronzen beeldje met twee putti op een rood marmeren sokkeltje.
A bronze statue of two putti on a red marble base.No longer availableDim. h 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#668Een koperen Griekse bruiloft gesp met gesculpteerde details.
A copper Greek wedding buckle with sculpted details.No longer availableDim. 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#181Koos Van der KaaijPeriod: 1900 - 1976Voltaire”, een gesculpteerde buste in carrara marmer, gesigneerd Koos Van Der Kaaij en gedateerd 1942.
#700Louis VuittonEen vintage lederen Louis Vuitton kaarthouder met monogram design.
A vintage leather Louis Vuitton card holder with monogram design.No longer availableDim. 11 x 8 cmEstimate: € 30 / 40 -
#332Paul BoonaertPeriod: °1946“Vlaamse Ardennen”. Een kleurdruk op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd, gedateerd 1981 en genummerd 26/150.
"Flemish Ardennes." A color print on paper, signed at the bottom outside the plate, dated 1981, and numbered 26/150.No longer availableDim. 44 x 55 cmEstimate: € 40 / 60 -
#654Een design vaas van blauw wit glas met rode spiraal.
A design vase of blue and white glass with a red spiral.No longer availableDim. H: 20 cmEstimate: € 70 / 80 -
#431Een uit natuursteen gesculpteerd beeldje van 2 gestileerde figuren.
A sculpture carved from natural stone of 2 stylized figures.No longer availableDim. 31 cmEstimate: € 120 / 180 -
#618Bamileke BambaraEen lot van 2 terracotta gesculpteerde pijpenkoppen, waarvan 1 Bambara en 1 recente versie, vermoedelijk Bamileke.
#352“De Pijproker”. Olieverf op paneel. Naar de XVIIde eeuw.
"The Pipe Smoker". Oil painting on panel. After the 17th century.No longer availableDim. 22 x 17 cmEstimate: € 120 / 200 -
#412Frans Vantongerloo“Graanschoven” & “Hoevezicht”. Een lot van 2 schilderijen, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Harvest Sheaves" & "Farmstead View". A lot of 2 paintings, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 10 x 17,5 & 21 x 34,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#320Louis Vuiton ParisEen bruin lederen geruite vintage handtas met lange riem. Gebruikssporen.
A brown leather vintage handbag with a checkered pattern and long strap. Signs of wear.No longer availableDim. 24 x 30 cmEstimate: € 200 / 300 -
#56LandeEen lot van 4 vintage armstoelen met gechromeerd metalen frame, lederen zitting en houten armleuning. Onderaan gemerkt.
A lot of 4 vintage armchairs with chrome metal frames, leather seats, and wooden armrests. Marked at the bottom.No longer availableDim. 84 cm & 94 cmEstimate: € 80 / 120