#578Louis DrimmerEen set van twee design lampen, Regency stijl, gesigneerd Louis Drimmer, Frankrijk ca 1980.
A set of two Regency style design lamps, signed Louis Drimmer, France circa 1980.No longer availableDim. h 50 cm (voet grootste lamp)Estimate: € 120 / 180 -
#253De Porceleyne Claeuw Defts BlauwEen Delfts blauw-wit aardewerken tabakspot met messing deksel. Decor met rokende Indiaan en opschrift “TONCA”. Onderaan gemerkt “De Porceleyne Claeuw”.
A Delft blue and white earthenware tobacco jar with brass lid. Decorated with smoking Native American and inscription "TONCA". Marked "De Porceleyne Claeuw" at the bottom.No longer availableDim. 25 x Ø 17 cmEstimate: € 100 / 150 -
#394“Indonesische Krijgster”. Een schilderij op fluweel doek in gesculpteerd kader.
"Indonesian Warrior". A painting on velvet cloth in a sculpted frame.No longer availableDim. 48 x 38 cmEstimate: € 80 / 120 -
#448Een Brunei ketel, Sarawak Maleisïe, 19e eeuws.
#238Een polychroom houten Friese stoeltjesklok met nautisch tafereel en diverse ornamenten. Eind 19e eeuw.
#737Een drievoudig vaasje van polychroom aardewerk versierd met personages en met opschrift St. Brevin-les-Pins. Quimper, genummerd 871-7.
A triple vase of polychrome earthenware decorated with characters and inscribed St. Brevin-les-Pins. Quimper, numbered 871-7.No longer availableDim. H. 14 cmEstimate: € 25 / 35 -
#191Een geboetseerd beeld van een paardenkop, met herstelwerk aan een oor.
A sculpted statue of a horse head, with restoration work on one ear.No longer availableDim. h 65 cmEstimate: € 150 / 250 -
#351Een Japanse bronzen vaas, vermoedelijk Meiji periode.
A Japanese bronze vase, presumably from the Meiji period.No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#538Een gesculpteerd eikenhouten kast met centrale spiegel, 4-deurs en 2 laden.
A marquetry display cabinet in veneered burr wood, Louis Philippe style.No longer availableDim. 190 x 55,5 x 96 cmEstimate: € 600 / 800