#687Een vintage polychroom houten beeld van een bakker.
#561Limoges FranceEen porseleinen servies versierd met groene takken en roze roosjes. Gemerkt Limoges France. De Backer Van Camp.
#179Swarovski OptikEen vintage veldkijker, Swarovski Optik Habicht 23 x 70 met originele verpakking en garantiebewijs. Aangekocht in 1985.
A vintage field binoculars, Swarovski Optik Habicht 23 x 70 with original packaging and warranty certificate. Purchased in 1985.No longer availableDim. l 32.5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#142Gustave HelinckPeriod: 1884 -1954“Vissersboten op zee”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#209Een midcentury tafellamp met voet in messing en chroom in de stijl van Willy Rizzo met bijbehorende ecru stoffen kap.
A midcentury table lamp with base in brass and chrome in the style of Willy Rizzo, with matching ecru fabric shade.No longer availableDim. h 53 cm (voet)Estimate: € 200 / 300 -
#320Louis Vuiton ParisEen bruin lederen geruite vintage handtas met lange riem. Gebruikssporen.
A brown leather vintage handbag with a checkered pattern and long strap. Signs of wear.No longer availableDim. 24 x 30 cmEstimate: € 200 / 300 -
#101Een tijger van albast met een slang op marmeren voetstuk. De tijger alsook de slang zijn hersteld.
A tiger in alabaster with a snake on a marble base. The tiger as well as the snake are repaired.No longer availableDim. h 31 x l 71 cmEstimate: € 150 / 250 -
#743Een schemerlamp in de vorm van een moderne zuil in tweekleurig metaal.
A table lamp in the shape of a modern column in two-tone metal.No longer availableDim. H. 65 cmEstimate: € 40 / 60 -
#104E. Hirtz‘Stilleven met haas, fazant en asperges’, olieverf op paneel, gesigneerd en gedateerd 1884.
#395“Push-up”. Een sculptuur uit één stuk hout gesneden met een sleutelgat. Draagt een monogram onderaan.
"Push-up". A sculpture carved from a single piece of wood with a keyhole. Bears a monogram at the bottom.No longer availableDim. h 49 cmEstimate: € 60 / 80 -
#676Een theetafeltje met vier vitrinedeurtjes, aan twee poten gerestaureerd. Laat 19e-, vroeg 20ste eeuws.
A tea table with four glazed doors, restored at two legs. Late 19th, early 20th century.No longer availableDim. h 75 x Ø 61 cmEstimate: € 80 / 120 -
A set of two Chinese-style pied-de-terre tables, black painted wood with a marble top.No longer availableDim. h 93 cmEstimate: € 80 / 120