#398Max VerboeketEen set van 2 vintage glaspasta vazen gesigneerd Max Verboeket, Maastricht en beide genummerd.
#78Lladro‘Primer Baile, Now and Forever’, een Lladro beeld, modelnr 07642 in originele verpakking.
"Primer Baile, Now and Forever", a Lladro figurine, model number 07642 in original packaging.No longer availableDim. H: 27cmEstimate: € 80 / 120 -
#58Een lot van 4 vintage keramische vazen in rood/oranje tinten.
#261Een polychroom porseleinen vaas met handgeschilderd bloemdecor en vergulde accenten, in drie delen.
A polychrome porcelain vase with hand-painted floral decoration and gilded accents, in three parts.No longer availableDim. h 39 cmEstimate: € 50 / 70 -
#504Harry Buyck“Familietafereel”. Een schilderij, olieverf op board. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘79.
#642“Filmstrip”. Gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
"Filmstrip". Mixed media on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 75 x 100cmEstimate: € 40 / 60 -
#150Een paar oorbellen van 18 kt wit goud in de vorm van takken bezet met briljanten. Met een gezamenlijk gewicht van 1,26 ct.
#448NankingEen Chinees aardewerken Nanking vaas met meerkleurig krijgstafereel in het decor. Onderaan gemerkt.
#112Oswald PoreauPeriod: 1877 - 1955“Bloemenstilleven met waaier en handschoenen.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Flower still life with fan and gloves." Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 60 x 45 cmEstimate: € 150 / 200