#51Een rond bronzen plaquette met portret van Napoleon. Opschrift “Le General Bonaparte”.
A round bronze plaque depicting Napoleon. Inscription: "Le General Bonaparte."No longer availableDim. Ø15cmEstimate: € 75 / 100 -
#310Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale briljant van 0,26 ct. F VS1.
An 18 kt white gold ring set with a central brilliant-cut diamond 0.26 ct. F VS1.No longer availableDim. 4,60 gEstimate: € 650 / 750 -
#246Een eikenhouten tafel, verlengstukken manco. Fraai gesculpteerde voet versierd met 2 honden, vos en hert.
#552Een paar verzilverd metalen kandelaars met drie lichtpunten in lijn. Gemerkt.
A pair of silver-plated metal candlesticks with three aligned light points. Marked.No longer availableDim. H. 13 cmEstimate: € 120 / 200 -
#693Sellmann, WeidenEen gedeelte servies van wit porselein met een zilverkleurig randje. Bestaande uit 12 tassen, 12 ondertassen, 12 platte borden, 12 soepborden, terrine, sauskom, 12 dessertborden, koffiepot, melk en suikerpot. Gemerkt onderaan. Medio XXste eeuw.
A set of white porcelain tableware with a silver-colored rim. Marked on the bottom. Mid-20th century.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#38Een paar verzilverde candy boxen met dennenappel ornament bovenaan.
A pair of silver-plated candy boxes with pinecone ornament on top.No longer availableDim. 14 x Ø18cmEstimate: € 35 / 40 -
#514Harry BuyckPeriod: °1928-2017“Tafereel op zebrapad”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Scene on Zebra Crossing". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 70 x 60cmEstimate: € 400 / 500 -
#180Een 18 kt witgouden ring bezet centrale parel en met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,36 ct.
An 18 kt white gold ring set with a central pearl and brilliant cut diamonds with a total weight of 0.36 ct.No longer availableDim. 6,50 g Ø 1 cmEstimate: € 850 / 950 -
#1Lladro‘Birds Resting’, een Lladro beeld, modelnr 1298 in originele verpakking.
'Birds Resting', a Lladro figurine, model number 1298 in original packaging.No longer availableDim. h 18.5 cmEstimate: € 30 / 50