#508-Een paar Chinese porseleinen dekselvazen met blauw en witte versiering van draken.
A pair of Chinese porcelain lidded vases with blue and white dragon decoration.No longer availableDim. H. 46 cmEstimate: € 180 / 240 -
#418Een paar geometrisch gevormd, kunstbronzen kandelaars.
#483-Een paar bronzen boekensteunen in de vorm van olifanten met blauw-groen patina.
A pair of bronze bookends in the shape of elephants with a blue-green patina.No longer availableDim. H. 28 cmEstimate: € 450 / 500 -
#645Een ladenkast met 2 laden in marqueterie.
#470DelvauxEen halssnoer van zoutwaterparel in roze kleuren met zilveren slot.
#604Hubert Minnebo“Abstract figuur”. Een ets op papier, buiten de plaat gesigneerd en genummerd 2/7.
#600Een goudkleurige schakelarmband. Gemerkt. YSL.
#154Georges Teugels“Trésor du vieillard des pyramides”. Een schilderij, olieverf op doek. Verso gedateerd 1994, betiteld en gesigneerd.
"Treasure of the old man of the pyramids." A painting, oil on canvas. Dated 1994 on the back, titled and signed.No longer availableDim. 48 x 38 cmEstimate: € 275 / 325 -
#300Een 18 kt witgouden stervormige hanger met ketting bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 1,08 ct.
#283Luc Orient Eddy Paape-GregEen lot van 17 Luc Orient strips, diverse titels en uitgaven, waaronder “Het dal van de drie zonnen” nr 1 1969, 1e druk en “De bevroren zombies” nr 2 1970, 1e druk.
A lot of 17 Luc Orient comic strips, various titles and editions, including "The Valley of the Three Suns" no. 1 1969, first edition, and "The Frozen Zombies" no. 2 1970, first edition.No longer availableEstimate: € 75 / 125 -
#119Maurice SchelckPeriod: 1906-1978“Winters rivierzicht.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
A wooden table clock with metal and copper interior. Marked on the dial and inside.No longer availableDim. 27 x 16,5 x 15cmEstimate: € 60 / 90