#505Een massieve eikenhouten secretaire met ingelegde ster op het frontpaneel. Onderaan 2 grote laden en binnenin 8 kleine, waarvan 2 manco.
#199-Een grote vergulde spiegel.
#653“Lezend meisje met kat.” Een beeldje, galvanoplastie.
#280Een lange parelhalssnoer met 18 kt geelgouden slot bezet met kleine briljantjes en een saffier van +- 1,10 ct.
#603Een lot Chinees porseleinen kommetjes en schaaltjes.
#396Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
A Persian hand-knotted carpet.No longer availableDim. 138 x 230cmEstimate: € 100 / 150 -
#413Een terracotta beeld van een Boeddha hoofd.
#426Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
A Persian hand-knotted carpet.No longer availableDim. 133 x 193cmEstimate: € 80 / 120 -
#171Richard MacdonaldPeriod: 1978“Piper” (1978). Een gepatineerd bronzen beeld van een fluitspelende vrouw. Op zwart marmeren sokkel en met bijhorende box. Genummerd 13/90.
"Piper" (1978). A patinated bronze sculpture of a woman playing the flute. Mounted on a black marble pedestal with accompanying box. Numbered 13/90.No longer availableDim. 76cmEstimate: € 2000 / 3000