#187A. Gennai“Dame met kap”. Een uit marmer en albast gesculpteerde buste. Achteraan gesigneerd, medio 1900.
#520Een 18 kt geel en witgouden ring met centrale saffier van +- 0,40 ct.
An 18 kt yellow and white gold ring with a central sapphire of approximately 0.40 ct.No longer availableEstimate: € 260 / 320 -
#145Een bronzen luchter, versierd met kristallen pendeloques.
#625Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
A hand-knotted Persian carpet.No longer availableDim. 198 x 127cmEstimate: € 40 / 60 -
#619J. H. Schaareman“Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1948.
"Village view". Oil on canvas. Signed and dated 1948 on the back.No longer availableDim. 40 x 30cmEstimate: € 80 / 120 -
#5Een Murano glazen beeld van een haan, met groen in de massa.
#416Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#639SarreguéminesEen lot Sarreguémines porseleinen servies, bestaande uit theepot, koffiepot, melkkan, 21 kopjes, 21 schoteltjes en 12 borden. Schade aan één dekselknop.
A set of Sarreguémines porcelain tableware, including teapot, coffee pot, milk jug, 21 cups, 21 saucers, and 12 plates. Damage to one of the lid knobs.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#502Harry BuyckPeriod: 1928-2017“Zittend naakt”. Een schilderij, olieverf op board. Onderaan gesigneerd, gedateerd ‘66.
"Sitting Nude". A painting, oil on board. Signed and dated '66 at the bottom.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 400 / 600 -
#209Een Griekse icoon, bestaande uit twee panelen met een mannelijke en een vrouwelijke heilige. XIXde eeuw.
A Greek icon consisting of two panels depicting a male and a female saint. 19th century.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 120 / 200