Similar lots by type
-
#598B. Van MieghemEen lot hoofden: twee aardewerken, één brons en één terracotta (met kleine schade achteraan). Gemonogrammeerd.
Lots de têtes : deux poteries, une en bronze et une en terre cuite (avec de légers accidents au dos). Monogrammé.No longer availableDim. H:20-50cmEstimate: € 100 / 150 -
#447Een paar schotels van Japans porselein met een koraalrood decor van een bloemenvaas.
Paire de plats en porcelaine du Japon à décor rouge corail d'un vase fleuri.No longer availableDim. Ø 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#240Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,57 ct. en centrale diamant van +- 0,44 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants taille brillant d'un poids combiné de +- 0,57 ct et d'un diamant central de +- 0,44 ct.No longer availableDim. 5,82 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#310Een 18 wit gouden ring bezet met diamantjes en roze saffiertjes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en zes parels.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants et de saphirs rose ayant un poids total de ± 0,30 ct et de six perles.No longer availableDim. 8,70 gEstimate: € 700 / 800 -
#208Twee aardewerken sierschotels met een blauw op wit decor. Omstreeks 1800.
Deux plats décoratifs en faïence à décor bleu sur blanc. Vers 1800.No longer availableDim. Ø:35cmEstimate: € 80 / 100 -
#397Een staande Guanyin van monochroom wit porselein naar het “blanc de Chine”.
Un Guanyin debout en porcelaine blanche monochrome d'après le "blanc de Chine".No longer availableDim. h 43 cmEstimate: € 40 / 50
Other lots in this auction
-
#196Een gefineerd mahoniehouten kofferbank in Louis-Philippestijl.
Bac-coffre en placage d'acajou de style Louis-Philippe.No longer availableDim. 124 x 119 cmEstimate: € 80 / 100 -
#183L. BernierEen studieviool met strijkstok en in koffer.
Un violon de étude avec archet et en étui.No longer availableDim. L:60cmEstimate: € 60 / 100 -
#678Een klaroen en een autoklaxon van geel koper.
Un clairon et un klaxon de voiture en laiton.No longer availableDim. H:27&33cmEstimate: € 50 / 80 -
#485Een lot zilver waaronder, een taartscheppen met Duitse en Franse keuren, een mes en vork van Delheid en een suikertang en strooier en lepeltje met Belgische en Franse keuren.
Lot d'argenterie comprenant, une pelle à tarte aux poinçons allemands et français, un couteau et une fourchette de Delheid et une pince à sucre et spatule et cuillère aux poinçons belges et français.No longer availableDim. 299,75 gEstimate: € 130 / 160 -
#573Een dekselpot van Chinees wit en blauw porselein met vogels en bloemen in het decor.
Pot à couvercle en porcelaine de Chine blanche et bleue à décor d'oiseaux et de fleurs.No longer availableDim. h: 17 cm Ø 16,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#686Een kleine gefineerde commode met drie laden.
Petite commode en placage à trois tiroirs.No longer availableDim. H:65cmEstimate: € 50 / 70 -
#609“Sixties”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd XV/XXXV buiten de plaat. Artiestenproef.
"Sixties". Une lithographie. Signée et numérotée XV/XXXV à l'extérieur de la planche. Epreuve d'artiste.No longer availableDim. 47 x 76 cmEstimate: € 40 / 50 -
#180Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,45 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,45 ct.No longer availableDim. 3,67 gEstimate: € 500 / 600 -
#155Een paar rijkelijk versierde bronzen vazen.
Une paire de vases en bronze richement décorés.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 2500 / 2700 -
#435Een bronzen Boeddha.
Bouddha en bronze.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 80 / 100 -
#501Een paar grote balustervazen van Chinees porselein met een famille-rosedecor van bloemenvazen e.a. Onderaan gemerkt.
Une paire de grands vases balustres en porcelaine de Chine à décor famille rose de vases fleuris et autres Marqués en bas.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 200 / 250 -
#378Een dekselpotje van Chinees porselein met een meerkleurig decor van reigers en lotussen. Onderaan gemerkt.
Pot à couvercle en porcelaine de Chine à décor multicolore de hérons et de lotus. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 40 / 60


