Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een zakhorloge met zilveren kast, Tavannes Watch Co. Gemerkt 0.800. In beschermkistje.
Een zakhorloge met zilveren kast, Tavannes Watch Co. Gemerkt 0.800. In beschermkistje.
Een zakhorloge met zilveren kast, Tavannes Watch Co. Gemerkt 0.800. In beschermkistje.
Een zakhorloge met zilveren kast, Tavannes Watch Co. Gemerkt 0.800. In beschermkistje.
Een zakhorloge met zilveren kast, Tavannes Watch Co. Gemerkt 0.800. In beschermkistje.
Tavannes watch & Co

Een zakhorloge met zilveren kast, Tavannes Watch Co. Gemerkt 0.800. In beschermkistje.

A pocket watch with silver case, Tavannes Watch Co. Marked 0.800. In protective case.
Dim. 800‰ Ø 5.2 cm
SKU: 1911240380.
Categories: Uurwerk, Zilver.
Auction day: 19 November 2024 19:00
Catalogue #380
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #360
    Cartier Paris

    Een verguld zilveren polshorloge, Must De Cartier met achteraan de vermelding Cartier Paris 925 tank quartz argent plaque or g 20 m Swiss made.

    A gilded silver wristwatch, Must De Cartier with the inscription "Cartier Paris 925 tank quartz argent plaque or g 20 m Swiss made" on the back.
    No longer available
    Dim. 3 x 2.3 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #45

    Een lot van vier zilveren servetringen en een zilveren pollepel.

    A lot of four silver napkin rings and a silver ladle.
    No longer available
    Dim. 325g
    Estimate: € 150 / 200
  • #370

    Een lot van 3 zilveren zakhorloge kettingen, 34,60 - 37,88 en 46,78 gram.

    A lot of 3 silver pocket watch chains, weighing 34.60 - 37.88 and 46.78 grams.
    No longer available
    Dim. l 38 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #291
    Delheid

    Een zilveren schaaltje, aan de rand gemerkt 800‰, Delheid, 155g.

    A silver dish, marked 800‰ on the edge, Delheid, 155g.
    No longer available
    Dim. 5 x 17,5 cm - 800‰ - 155g
    Estimate: € 80 / 120
  • #390
    Roskopf

    Een zakhorloge, Roskopf & Co, syndicale & regie, grand prix Paris 1904.

    A pocket watch, Roskopf & Co, syndicate & management, grand prize Paris 1904.
    No longer available
    Dim. Ø 5.5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #71
    William Hutton & Sons

    Een set zilveren kandelaars met de keuren van Sheffield, William Hutton & Sons Ltd., 1911. Met verzwaarde voet.

    A set of silver candlesticks with Sheffield hallmarks, William Hutton & Sons Ltd., 1911. With weighted base.
    No longer available
    Dim. h 13 cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #400

    Een zilveren beeldje van een clown, gemerkt 925. 80 gram.

    A silver statuette of a clown, marked 925. 80 grams.
    No longer available
    Dim. h 11.5 cm 925‰ 80 gr
    Estimate: € 40 / 60
  • #58
    Wolfers Fréres

    Een zilveren beker met florale decoratie, draagt een naamopschrift ‘Marthe’ en onderaan gemerkt met 3 sterren in een driehoek (Wolfers), 800‰.

    A silver cup with floral decoration, engraved with the name 'Marthe' and marked at the bottom with 3 stars in a triangle (Wolfers), 800‰.
    No longer available
    Dim. h 8.5 cm 115 gram
    Estimate: € 80 / 120
  • #77

    Een zilveren schaaltje met een oor in de vorm van een slang, gemerkt AP boven een leeuw, een hamer met staf en nog een onleesbaar poincon.

    A silver bowl with a handle shaped like a snake, marked AP above a lion, a hammer with staff, and another unreadable hallmark.
    No longer available
    Dim. Ø 12.5 cm 215 gram
    Estimate: € 100 / 150
  • #147

    Een set van 6 zilveren kommen gemerkt 916/000 en een onduidelijk keurmerk. Twee kommen hebben een deukje onderaan.

    A set of 6 silver bowls marked 916/000 and an unclear hallmark. Two bowls have a dent at the bottom.
    No longer available
    Dim. Ø11.5 cm 575 gram
    Estimate: € 250 / 350
  • #141

    Een lot zilveren bestek, bestaande uit diverse messen, vorken, lepels en opdienlepels. Gemerkt DB (Henri De Bist - Mechelen) 800‰ en DB A. Bijgevoegd lepel en vorkje gemerkt A835 W.

    A lot of silver cutlery, including various knives, forks, spoons, and serving spoons. Marked DB (Henri De Bist - Mechelen) 800‰ and DB A. Also included a spoon and fork marked A835 W.
    No longer available
    Dim. 3215g - 800‰
    Estimate: € 1400 / 1600
  • #53
    Wolfers Fréres

    Een set van 12 zilveren koffielepeltjes in hun originele foudraal. Gemerkt met 3 sterren in een driehoek (Wolfers), 800‰.

    A set of 12 silver coffee spoons in their original case. Marked with 3 stars in a triangle (Wolfers), 800‰.
    No longer available
    Dim. l 10.5 cm 135 gram
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #22

    “Boslandschap”. Een schilderij, aquarel op papier. Vermoedelijk gesigneerd “Ch.Bernard”.

    "Woodland landscape". A painting, watercolor on paper. Presumably signed "Ch. Bernard".
    No longer available
    Dim. 31 x 45,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #85

    Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met witte en zwarte briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,36 ct.

    An 18 kt white gold necklace with pendant set with white and black diamonds with a total weight of approximately 1.36 ct.
    No longer available
    Dim. 6,25 g
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #241

    “Engeltje”, een bronzen beeld met vergulde delen op zwart marmeren sokkel, verso gesigneerd.

    "Engeltje", a bronze statue with gilded parts on a black marble base, not signed.
    No longer available
    Dim. h 41 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #368
    Royal Typewriter Co.

    Een ‘Royal Portable’ AZERTY schrijfmachine, in originele etui.

    A 'Royal Portable' AZERTY typewriter, in original case.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #36

    Een massief houtgesculpteerd salontafeltje met glazen blad. Indonesisch tafereel met boogschutster.

    A solid wood sculpted coffee table with glass top. Indonesian scene with a female archer.
    No longer available
    Dim. 43 x 51 x 51 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #230

    Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 3,49 ct.

    An 18 kt white gold ring set with diamonds weighing approximately 3.49 ct in total.
    No longer available
    Dim. 15,63 g
    Estimate: € 2300 / 2500
  • #140

    Een 18 kt roze gouden ring bezet met een centrale rookkwarts van +- 12 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,26 ct.

    An 18 kt rose gold ring set with a central smoky quartz of approximately 12 ct. and diamonds weighing approximately 0.26 ct.
    No longer available
    Dim. 9,95 g
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #92

    “Don Quichote de la Mancha”. Een ets op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 23/200.

    "Don Quixote de la Mancha". An etching on paper, signed and numbered 23/200 at the bottom outside the plate.
    No longer available
    Dim. 62 x 77 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #279
    Henry Kokken
    Period: 1860 - 1941

    “Stilleven met gedekte tafel”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd H. Kokken.

    "Still life with set table", a painting, oil on panel, signed H. Kokken.
    No longer available
    Dim. 24 x 32 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #271

    Een Chinees aardewerken bord, in de geest van Wan-Li.

    A Chinese earthenware plate, in the style of Wan-Li.
    No longer available
    Dim. Ø 39 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #259

    “Stadszicht bij nacht”, een schilderij, olieverf op doek, onleesbaar gesigneerd.

    "City view at night," a painting, oil on canvas, signed illegibly.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #120

    Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,92 ct. D/E VVS1.

    An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 1.92 ct. D/E VVS1.
    No longer available
    Dim. 10,54 g
    Estimate: € 2000 / 2200
View all auction items ›

Antiekveiling van 19 November 2024

Veiling volledig - 400 loten Tentoonstelling: Vr. 15 & Zat. 16 november van 10.00 tot 17.00.

19 November 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 November 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More