#45Een lot van vier zilveren servetringen en een zilveren pollepel.
A lot of four silver napkin rings and a silver ladle.No longer availableDim. 325gEstimate: € 150 / 200 -
#370Een lot van 3 zilveren zakhorloge kettingen, 34,60 - 37,88 en 46,78 gram.
#291DelheidEen zilveren schaaltje, aan de rand gemerkt 800‰, Delheid, 155g.
A silver dish, marked 800‰ on the edge, Delheid, 155g.No longer availableDim. 5 x 17,5 cm - 800‰ - 155gEstimate: € 80 / 120 -
#71William Hutton & SonsEen set zilveren kandelaars met de keuren van Sheffield, William Hutton & Sons Ltd., 1911. Met verzwaarde voet.
A set of silver candlesticks with Sheffield hallmarks, William Hutton & Sons Ltd., 1911. With weighted base.No longer availableDim. h 13 cmEstimate: € 100 / 200 -
#58Wolfers FréresEen zilveren beker met florale decoratie, draagt een naamopschrift ‘Marthe’ en onderaan gemerkt met 3 sterren in een driehoek (Wolfers), 800‰.
A silver cup with floral decoration, engraved with the name 'Marthe' and marked at the bottom with 3 stars in a triangle (Wolfers), 800‰.No longer availableDim. h 8.5 cm 115 gramEstimate: € 80 / 120 -
#77Een zilveren schaaltje met een oor in de vorm van een slang, gemerkt AP boven een leeuw, een hamer met staf en nog een onleesbaar poincon.
#147Een set van 6 zilveren kommen gemerkt 916/000 en een onduidelijk keurmerk. Twee kommen hebben een deukje onderaan.
A set of 6 silver bowls marked 916/000 and an unclear hallmark. Two bowls have a dent at the bottom.No longer availableDim. Ø11.5 cm 575 gramEstimate: € 250 / 350 -
#141Een lot zilveren bestek, bestaande uit diverse messen, vorken, lepels en opdienlepels. Gemerkt DB (Henri De Bist - Mechelen) 800‰ en DB A. Bijgevoegd lepel en vorkje gemerkt A835 W.
A lot of silver cutlery, including various knives, forks, spoons, and serving spoons. Marked DB (Henri De Bist - Mechelen) 800‰ and DB A. Also included a spoon and fork marked A835 W.No longer availableDim. 3215g - 800‰Estimate: € 1400 / 1600 -
#53Wolfers FréresEen set van 12 zilveren koffielepeltjes in hun originele foudraal. Gemerkt met 3 sterren in een driehoek (Wolfers), 800‰.
A set of 12 silver coffee spoons in their original case. Marked with 3 stars in a triangle (Wolfers), 800‰.No longer availableDim. l 10.5 cm 135 gramEstimate: € 80 / 120
#22“Boslandschap”. Een schilderij, aquarel op papier. Vermoedelijk gesigneerd “Ch.Bernard”.
#85Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met witte en zwarte briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,36 ct.
An 18 kt white gold necklace with pendant set with white and black diamonds with a total weight of approximately 1.36 ct.No longer availableDim. 6,25 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#241“Engeltje”, een bronzen beeld met vergulde delen op zwart marmeren sokkel, verso gesigneerd.
"Engeltje", a bronze statue with gilded parts on a black marble base, not signed.No longer availableDim. h 41 cmEstimate: € 80 / 120 -
#368Royal Typewriter Co.Een ‘Royal Portable’ AZERTY schrijfmachine, in originele etui.
A 'Royal Portable' AZERTY typewriter, in original case.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#36Een massief houtgesculpteerd salontafeltje met glazen blad. Indonesisch tafereel met boogschutster.
A solid wood sculpted coffee table with glass top. Indonesian scene with a female archer.No longer availableDim. 43 x 51 x 51 cmEstimate: € 50 / 80 -
#230Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 3,49 ct.
An 18 kt white gold ring set with diamonds weighing approximately 3.49 ct in total.No longer availableDim. 15,63 gEstimate: € 2300 / 2500 -
#92“Don Quichote de la Mancha”. Een ets op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 23/200.
"Don Quixote de la Mancha". An etching on paper, signed and numbered 23/200 at the bottom outside the plate.No longer availableDim. 62 x 77 cmEstimate: € 120 / 180 -
#271Een Chinees aardewerken bord, in de geest van Wan-Li.
A Chinese earthenware plate, in the style of Wan-Li.No longer availableDim. Ø 39 cmEstimate: € 60 / 80 -
#120Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,92 ct. D/E VVS1.
An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 1.92 ct. D/E VVS1.No longer availableDim. 10,54 gEstimate: € 2000 / 2200