Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een zakhorloge remontoir dubbele kast. Exposition Universelle 1900. genummerd en gedateerd.
Een zakhorloge remontoir dubbele kast. Exposition Universelle 1900. genummerd en gedateerd.
Een zakhorloge remontoir dubbele kast. Exposition Universelle 1900. genummerd en gedateerd.
Roskopf Genève

Een zakhorloge remontoir dubbele kast. Exposition Universelle 1900. genummerd en gedateerd.

Remontoir à double boîtier. Exposition Universelle 1900, numéroté et daté.
SKU: 1904160555.
Category: Uncategorized.
Auction day: 20 April 2016 19:00
Catalogue #555
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #145

    Een 18 karaats wit gouden ketting met twee ijsschaatsen als hangers.

    Chaîne en or blanc 18 ct avec deux pendentifs en forme de patins.
    No longer available
    Dim. 10,85 g
    Estimate: € 250 / 350
  • #20

    Vier van verschillende merken dameshorloges met lederen polsband. Gedragen.

    Quatre montres de dames de différentes marques et aux bracelets en cuir. Portées.
    No longer available
    Dim. 10,85 g
    Estimate: € 40 / 80
  • #550

    Een zilveren horlogeschakelketting met hanger bezet met een citrine.

    Gourmet en argent au pendentif serti d’une citrine.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 250
  • #25

    Een 18 karaats geel gouden hanger, ring en één oorbel bezet met saffier.

    Pendentif, bague et une boucle d’oreille sertie de saphir en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 2,74 g
    Estimate: € 80 / 150
  • #10

    Een 18 karaats geel gouden armband en een driekleurige ring van 18 karaat.

    Bracelet en or jaune 18 ct et bague tricolore 18 ct.
    No longer available
    Dim. 5,02 g
    Estimate: € 120 / 150
  • #784

    Een ovale bijzettafel van eikenhout, versierd met sober inlegwerk.

    Table d’appoint ovale en chêne, sobrement incrustée.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #208
    Frans Van Immerseel

    “Advocaten en wielen dienen goed gesmeerd”. Een glas-in-loodraam. Gesigneerd en gedateerd 1972.

    “Advocaten en wielen dienen goed gesmeerd”. Vitrail. Signé et daté 1972.
    No longer available
    Dim. 165 x 194 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #756

    Een Victoriaanse secretaire van mahoniehoutfineer met drie laden achter een klapblad en bovenaan drie laden, binnenin te ontgrendelen.

    Secrétaire en placage d’acajou ouvrant à un abattant cachant trois tiroirs et à trois tiroirs vers le haut, avec fermoir à l’intérieur.
    No longer available
    Dim. b: 99 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #490

    Vier korte verschillende horlogekettingen, twee met hangers.

    Quatre gourmets courts différents, dont deux avec pendentifs.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #5

    Twee schakelkettingen en vier slavenarmbanden van zilver.

    Deux chaînes à maillons et quatre bracelets d’esclave en argent.
    No longer available
    Dim. 65,50 g
    Estimate: € 50 / 100
  • #375

    Een lange moderne wandconsole.

    Longue console moderne en bois noirci.
    No longer available
    Dim. b: 250 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #14

    Een wandkapstok van gesculpteerd eikenhout in barokke stijl.

    Porte-manteau en chêne sculpté de style baroque.
    No longer available
    Dim. b: 120 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #600

    Vijf verschillende zilveren horlogekettingen, twee met hangers in de vorm van een hoefijzer.

    Cinq différents gourmets en argent, deux avec pendentifs en forme de fer à cheval.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #30

    Een lot van negen gebruikte sigarettenaanstekers waarvan één Dupont en twee Saromes.

    Lot de neuf allumeurs dont un par Dupont et deux par Sarome.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #402

    Een opgezette jachttroffee van een reebok.

    Tête de cerf. Trophée de chasse empaillé.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #768

    Een mahoniehouten bijzettafeltje met klapblad. Tijdperk Victoria.

    Guéridon en acajou à abattant. Epoque Victoria.
    No longer available
    Dim. B 80 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #60
    Les must de Cartier

    Een vergulde aansteker in originele doos.

    Allumeur doré dans sa boîte d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #440

    Twee verschillende landkaartmeters, pennemessen, een klokje. Enz.

    Deux différents curvimètres, des couteaux de poche, une pendulette etc.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #480

    Een lot van verschillende zakhorloge sleutels van zilver en koper.

    Lot de différentes clés à montres en argent et en cuivre.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 80
  • #45

    Een lot 14 karaats geel goud waaronder ringen en hangers.

    Lot d’or jaune 14 ct dont bagues et pendentifs.
    No longer available
    Dim. 15,63 g
    Estimate: € 200 / 250
  • #90
    S.T. Dupont Paris

    Een vergulde aansteker in originele doos.

    Allumeur doré dans sa boîte d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #15

    Twee verschillende 18 karaats geel gouden trouwringen.

    Deux alliances en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 5,64 g
    Estimate: € 120 / 150
  • #525

    Vijf verschillende horloge schakelkettingen met hangers in de vorm van een kompas, fotohouder en half edelstenen.

    Cinq gourmets différentes aux pendentifs en forme d’une boussole, d’une porte-photo et des pierres semi-précieuses.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 150
  • #135

    Een 18 karaats wit gouden hanger in de vorm van een dubbele adelaar.

    Pendentif en or blanc 18 ct en forme d’un aigle double.
    No longer available
    Dim. 26,77 g
    Estimate: € 550 / 650

Other lots in this auction

  • #422

    Twee Chinese aquarellen op linnen met voorstellingen van een vogel op een tak.

    Deux aquarelles chinoises sur toile représentant des oiseaux sur une branche.
    No longer available
    Dim. 23 x 11 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #153

    Een zilveren miskelk met binnen vermeil.

    Calice d’église en argent. Intérieur en vermeil.
    No longer available
    Dim. 406,27 g
    Estimate: € 40 / 60
  • #640
    Roskopf De Sterre

    Een zakhorloge remontoir dubbele kast. Genummerd.

    Remontoir à double boîtier. Numéroté.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #241
    Daum, France

    Een designcoupe van kleurloos kristal. Gemerkt onderaan.

    Coupe design en cristal incolore. Marque au verso.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #624
    Fred Bervoets
    Period: °1942

    Zonder titel. Lithografie. Gesigneerd en genummerd 67/70 buiten de plaat.

    Sans titre. Lithographie. Signée et numérotée 67/70 hors planche.
    No longer available
    Dim. 47,5 x 38,5 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #743

    “Muse de bois”. Een beeld van donkergepatineerd zamak op houten voetstuk. Naar een werk van L. & F. Moreau.

    “Muse de bois”. Sculpture en régule à patine foncée sur socle en bois. D’après un oeuvre par L. & F. Moreau.
    No longer available
    Dim. h: 49 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #92

    “Blinde verhalenverteller en drie luisterende meisjes”. Olieverf op paneel. Naar een werk van Joseph Van Lerius.

    “Le raconteur d’histoires aveugle et trois filles l’écoutant”. Huile sur panneau. D’après un oeuvre par Joseph van Lerius.
    No longer available
    Dim. 40 x 55 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #453

    Twee presenteervitrines met kevers.

    Deux vitrines de présentation aux scarabées.
    No longer available
    Dim. 42 x 42 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #762
    Herman Diels
    Period: 1903 - 1986

    “Jongetje als één van de drie koningen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Petit garçon habillé comme un des trois mages”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 40 x 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #150

    Een 18 karaats roze gouden bloemenvormige ring bezet met witte en zwarte diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,55 ct.

    Bague en forme de fleur en or rose 18 ct sertie de diamants blancs et noirs ayant un poids total de ± 1,55 ct.
    No longer available
    Dim. 11 g
    Estimate: € 2500 / 3000
  • #428

    Een grote art deco luchter van brons, met acht lichtpunten, een centrale coupe van albast en cinq glazen kapjes.

    Grand lustre art déco en bronze. Huit lumières avec coupe centrale en albâtre et cinq abat-jour en verre.
    No longer available
    Dim. Ø: 95 cm
    Estimate: € 450 / 550
  • #538

    Bronzen beeld. Bali, eerste helft XXe eeuw.

    Sculpture en bronze. Bali, première moitié du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. H. 60,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling van 19 & 20 April 2016

De veiling is volledig. 800 loten - .pdf en .xls download verkrijgbaar.

19 April 2016 19:00
20 April 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 20 April 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More