#116Een groen porseleinen mandje met bloemendecor.
#54Vichy Porcelaine de CouleuvreEen vintage Frans porseleinen vaas, groen met floraal decor. Onderaan gemerkt.
A vintage French porcelain vase, green with floral decoration. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 16,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#175Een 19e eeuwse suikerpot in Brussels aardewerk, het originele deksel ontbreekt. Het bijgevoegde deksel draagt sporen van restauratie.
#162Een tafellampje gemonteerd op een afgeslepen oud Chinees vaasje.
A table lamp mounted on a cut old Chinese vase.No longer availableOnline onlyDim. h 31 cmEstimate: € 20 / 30 -
#44Een blauw en wit porseleinen bonbonnière met romantisch tafereel.
A blue and white porcelain bonbonnière with a romantic scene.No longer availableOnline onlyDim. 9 x 10 cmEstimate: € 40 / 60 -
#274ØEen schotel van blauw en wit aardewerk versierd met een bloementuil. Gemerkt onderaan: Oud Delft, Nijmegen.
No longer availableOnline onlyDim. Ø 36 cmEstimate: € 20 / 40 -
#21Een art-deco inktpot met pennenhouder in verzilverd metaal, made in France.
An art-deco inkwell with pen holder in silver-plated metal, made in France.No longer availableOnline onlyDim. l 23 cmEstimate: € 15 / 25 -
#37Een meerkleurig glazen mandjes vaas in stretch art.
#72Kaiser W. Germany‘Luxor’ & ‘Theben’. Een lot van twee porseleinen vazen, één met oren, met decor naar de Egyptische oudheid.
'Luxor' & 'Thebes'. A lot of two porcelain vases, one with handles, decorated in the style of ancient Egypt.No longer availableOnline onlyDim. h 30 cm & h 15,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#17Een beeldje van een rondborstige dame, Samson porselein, ca 1900.
#295Een lot van 12 porseleinen borden, made in China.
No longer availableOnline onlyDim. Ø 20.5 cmEstimate: € 5 / 10 -
#75Een Imari bord met gelobde rand.
An Imari plate with scalloped edge.No longer availableOnline onlyDim. Ø 31 cmEstimate: € 20 / 30