#286WedgewoodEen lot van 12 borden gemerkt ‘Stratford’, Wedgewood.
No longer availableOnline onlyDim. Ø 23 cmEstimate: € 10 / 20 -
#204Een bronsgepatineerde zamakken kandelaar met leeuwenpoten.
#176“Madonna Della Rose”. Een Mariabeeldje uit kunststof.
#91Val Saint LambertEen geslepen kristallen vaas, rood in de massa. Getekend onderaan.
A cut crystal vase, red in color. Signed at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. h 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#111Een Westerwald Bartmann kruik.
#45Een vintage meerkleurig Murano glazen beeldje van een abstracte vis.
A vintage multicolored Murano glass sculpture of an abstract fish.No longer availableOnline onlyDim. 17 cmEstimate: € 30 / 60 -
#3Een set van 2 Delftse molenvazen.
#134Capo di MonteEen geglazuurd aardewerken klok, Italiaans werk, onderaan gemerkt Capodimonte.
A glazed earthenware clock, Italian work, marked Capo Di Monte at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. h 47 cmEstimate: € 40 / 60 -
#275Een driedelig verzilverd metalen theeservies. Theepot, suiker-en melkpot. Gemerkt Garrand & C°, London.
No longer availableOnline onlyDim. H. 16,5 cmEstimate: € 20 / 40 -
#196Een Zuid-Amerikaans gesculpteerd houten beeld van een drager.
A South American carved wooden sculpture of a carrier.No longer availableOnline onlyDim. h 42 cmEstimate: € 15 / 25