#92Een lot van 2 Japans porseleinen Imari sierborden en 1 schotel.
#235Een Boheems kristallen vaas met blauw in de massa.
#57Een vintage wanddeco design plaaster beeldje met bloempot.
#212Een Chinees porseleinen theepot met figuratief decor.
#39Een meerkleurig glazen vaasje.
A multicolored glass vase.No longer availableOnline onlyDim. 12 cmEstimate: € 40 / 60 -
#90ColibriEen vintage onyx set met asbak en aansteker. Onderaan gemerkt.
A vintage onyx set with ashtray and lighter. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#123Een lot van 2 biscuit wijwatervaatjes met engel en cherubijn sculptuur.
A lot of 2 biscuit holy water fonts featuring angel and cherub sculptures.No longer availableOnline onlyDim. 18 & 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#9Een 19e eeuws porseleinen beeldje/solifleur voorstellend een meisje met hond.
A 19th-century porcelain figurine/solifleur depicting a girl with a dog.No longer availableOnline onlyDim. h 14.5 cmEstimate: € 10 / 20 -
#162Een tafellampje gemonteerd op een afgeslepen oud Chinees vaasje.
A table lamp mounted on a cut old Chinese vase.No longer availableOnline onlyDim. h 31 cmEstimate: € 20 / 30 -
#209Een paar gesculpteerd Afrikaanse, zwart gelakt, houten bustes.
#155Een meerkleurig polychroom houten gesculpteerd bruiloft paard. Indië, begin 20e eeuw.
A multicolored polychrome wooden sculpted wedding horse. India, early 20th century.No longer availableOnline onlyDim. 31 cmEstimate: € 80 / 120 -
#244Een lampenvoet van porselein en koper.
A lamp base in porcelain and copper.No longer availableOnline onlyDim. h 47 cmEstimate: € 10 / 20