Other lots in this auction
-
#193Een oude aarden vaas met 4 oren. Zware restauratie aan de hals. Vermoedelijk Mediterraans.
An old earthenware vase with 4 handles. Heavy restoration on the neck. Presumably Mediterranean.No longer availableOnline onlyDim. h 40 cmEstimate: € 25 / 35 -
#231Een vintage kristallen asbak.
A vintage crystal ashtray.No longer availableOnline onlyDim. Ø 12 cmEstimate: € 20 / 40 -
#262Een hoge houten kandelaar, zilverkleurig.
A tall wooden candlestick, silver-colored.No longer availableOnline onlyDim. h 136 cmEstimate: € 20 / 30 -
#95Een gebeeldhouwd zachthouten handspiegeltje in rococostijl. Kleine letsels aan de rand.
A carved softwood hand mirror in rococo style. Minor damage to the edge.No longer availableOnline onlyDim. L. 37 cmEstimate: € 20 / 30 -
#155Een meerkleurig polychroom houten gesculpteerd bruiloft paard. Indië, begin 20e eeuw.
A multicolored polychrome wooden sculpted wedding horse. India, early 20th century.No longer availableOnline onlyDim. 31 cmEstimate: € 80 / 120 -
#2Een religieus kadertje met een geschilderd miniatuurtje omringd door bomen en dieren. 19e eeuws huisvlijt.
A religious frame with a painted miniature surrounded by trees and animals. 19th-century handicraft.No longer availableOnline onlyDim. 25 x 28.5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#257Een lampenvoet in geglazuurd aardewerk, Chinese stijl met een beschildering van een vliegende kraanvogel. Frans werk.
A glazed ceramic lamp base in Chinese style with a painting of a flying crane. French work.No longer availableOnline onlyDim. h 52 cmEstimate: € 20 / 30 -
#169Een lot van 3 oude grés schenkkannen waarvan de grootste beschadigd/gelijmd.
A lot of 3 old stoneware pitchers, with the largest one being damaged/repaired.No longer availableOnline onlyDim. h 42 cmEstimate: € 40 / 60 -
#292Limoges France AuthentiqueEen lot van 2 porseleinen sierborden met vergulde details.
No longer availableOnline onlyDim. Ø 24,5 & Ø 26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#296Een bronzen vijzel met stamper, gedateerd 1825, een paar neo-gotische bellen van gegoten brons en een grotere bel met een vegetaal decor, eveneens van brons. XIXde eeuw.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 40 -
#181Boch LuxembourgEen aardewerken tabakspot met opschrift ‘Tabac de St. Omer’ en onderaan gestempeld ‘Boch Luxembourg.
An earthenware tobacco jar with the inscription 'Tabac de St. Omer' and stamped 'Boch Luxembourg' at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. h 32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#273Een ronde plaquette van veelkleurig porselein meet voorstelling van een Spaanse soldaat. In een ruime omlijsting van gedreven koper.
No longer availableOnline onlyDim. Ø 30 cmEstimate: € 20 / 40

