#159ImariEen Japans porseleinen Ko-Imari bord. Onderaan gemerkt.
#270Een messing luchter met melkglazen kapjes en 6 lichtpunten.
No longer availableOnline onlyDim. 42 x 59 cmEstimate: € 40 / 60 -
#247Een set van 2 Japanse Satsuma vazen.
#71Een vintage Boheems kristallen vaas met geslepen geometrisch decor.
A vintage Bohemian crystal vase with cut geometric design.No longer availableOnline onlyDim. 18 x Ø 17 cmEstimate: € 20 / 40 -
#293Een antiek koperen kruithoorn met gegraveerd detail.
No longer availableOnline onlyDim. 28 cmEstimate: € 30 / 60 -
#95Een gebeeldhouwd zachthouten handspiegeltje in rococostijl. Kleine letsels aan de rand.
A carved softwood hand mirror in rococo style. Minor damage to the edge.No longer availableOnline onlyDim. L. 37 cmEstimate: € 20 / 30 -
#17Een beeldje van een rondborstige dame, Samson porselein, ca 1900.
#271Een vintage luster in hout en messing met 8 lichtpunten. Kapjes manco.
No longer availableOnline onlyDim. 90 x 68 cmEstimate: € 40 / 60 -
#230Een set van twee armstoelen in Louis-XV stijl, wit geschilderd houten frame en bekleed met een blauwe stof met lauwerkransen.
A set of two armchairs in Louis XV style, white painted wooden frame and upholstered in blue fabric with laurel wreaths.No longer availableOnline onlyDim. 76 x 63 x 57 cmEstimate: € 60 / 80 -
#59Een vintage polychroom houten beeldje van een cherubijn met vergulde drapering. Verso gemerkt, made in Italy.
A vintage polychrome wooden statue of a cherub with gilded drapery. Marked on the back, made in Italy.No longer availableOnline onlyDim. 34 cmEstimate: € 40 / 60