#274ØEen schotel van blauw en wit aardewerk versierd met een bloementuil. Gemerkt onderaan: Oud Delft, Nijmegen.
No longer availableOnline onlyDim. Ø 36 cmEstimate: € 20 / 40 -
#70Een inktstel met beeldje van een kwajongen in zamak, één inktpot heeft zijn originele deksel en glazen inktpotje niet meer.
An inkwell with a figurine of a mischief-maker in zamak, one inkwell is missing its original lid and glass ink pot.No longer availableOnline onlyDim. h 21 cmEstimate: € 20 / 30 -
#43Delft BochEen blauw-wit porseleinen sierbord met rivier en molenlandschap. Verso gemerkt.
#217Een beeld van een engel met wijwatervat in polychroom kunststof.
A statue of an angel with a holy water font in polychrome plastic.No longer availableOnline onlyDim. h 51 cmEstimate: € 30 / 40 -
#236Een paar kandelaars van verguld messing.
#145Een Boheems kristallen vaas, kleurloos en blauw in de massa.
A Bohemian crystal vase, colorless and blue in the mass.No longer availableOnline onlyDim. h 16 x Ø 20 cmEstimate: € 30 / 40 -
#102Een verzilverde koffie-en theeset met melkkan en suikerpot.
#26VazoliniEen Italiaans majolica klokje, gemerkt.
#200Lanetti ManchesterEen notenhouten barometer. Onderaan gemerkt.
#204Een bronsgepatineerde zamakken kandelaar met leeuwenpoten.
#73SatsumaEen Chinees Satsuma vaasje met figuren in het tafereel. Onderaan gemerkt “Made in China”.
#198Een goudkleurig plaasteren beeld van een edeldame. Naar de oudheid.
A gold-colored plaster sculpture of a noblewoman. Inspired by antiquity.No longer availableOnline onlyDim. h 62Estimate: € 30 / 50