#169Een lot van 3 oude grés schenkkannen waarvan de grootste beschadigd/gelijmd.
A lot of 3 old stoneware pitchers, with the largest one being damaged/repaired.No longer availableOnline onlyDim. h 42 cmEstimate: € 40 / 60 -
#275Een driedelig verzilverd metalen theeservies. Theepot, suiker-en melkpot. Gemerkt Garrand & C°, London.
No longer availableOnline onlyDim. H. 16,5 cmEstimate: € 20 / 40 -
#126Een houten gesculpteerde, Thaise zittende Boeddha.
#133Een keramische vaas, Deruta, Italy.
A ceramic vase, Deruta, Italy.No longer availableOnline onlyDim. h 33 cmEstimate: € 15 / 25 -
#39Een meerkleurig glazen vaasje.
A multicolored glass vase.No longer availableOnline onlyDim. 12 cmEstimate: € 40 / 60 -
#153Giuseppe Armani CapodimonteEen vintage kunststoffen beeldje van 2 duiven op bloementak. Gemerkt.
A vintage plastic sculpture of 2 doves on a flower branch. Marked.No longer availableOnline onlyDim. 36,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#293Een antiek koperen kruithoorn met gegraveerd detail.
No longer availableOnline onlyDim. 28 cmEstimate: € 30 / 60 -
#77SatsumaEen paar Japans porseleinen Satsuma vazen met fo hondjes versierd en meerkleurig, figuratief decor. Onderaan gemerkt.
A pair of Japanese porcelain Satsuma vases decorated with foo dogs in multicolored, figurative design. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 25 x Ø 14 cmEstimate: € 40 / 60 -
#220Een uitgewerkte koperen kandelaar met religieuze kaars.
#149Een lot, bestaande uit een bronzen wierookbrandertje en een beeldje van een vliegende bok.
A lot consisting of a bronze incense burner and a figurine of a flying buck.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#186Bell & HowellEen vintage 8 mm camera, model 134, gemerkt Bell & Howell. In lederen tas met extra lens.
#119Val Saint LambertEen kristallen vaas, rose in de massa gekleurd, onderaan gemerkt Val Saint Lambert.
A crystal vase, colored pink in the mass, marked Val Saint Lambert at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. h 20 cmEstimate: € 20 / 30