#166Antieke 19e eeuwse koperen confituurpan in geel en rood koper.
Antique 19th-century copper jam pan in yellow and red copper.No longer availableOnline onlyDim. h 9 x Ø 36 cmEstimate: € 30 / 40 -
#274ØEen schotel van blauw en wit aardewerk versierd met een bloementuil. Gemerkt onderaan: Oud Delft, Nijmegen.
No longer availableOnline onlyDim. Ø 36 cmEstimate: € 20 / 40 -
#183Een replica van een Meso-Amerikaans beeldje. Afkomstig van het Atelier D’Louvre in Parijs.
A replica of a Meso-American figurine. Originating from the D’Louvre Studio in Paris.No longer availableOnline onlyDim. h 22 cmEstimate: € 60 / 80 -
#134Capo di MonteEen geglazuurd aardewerken klok, Italiaans werk, onderaan gemerkt Capodimonte.
A glazed earthenware clock, Italian work, marked Capo Di Monte at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. h 47 cmEstimate: € 40 / 60 -
#174Een lot van twee presenteerschalen van verzilverd metaal. Eén op voet, de andere op een draaischijf met glazen binnenschaal.
A lot of two silver-plated presentation trays. One on a base, the other on a turntable with a glass inner tray.No longer availableOnline onlyDim. h 13, Ø 25 cm & Ø 37 cmEstimate: € 40 / 60 -
#4Een lot van geglazuurd barbotine aardewerk bestaande uit een schaal gemerkt Sarreguemines en twee ongemerkte vazen. Eén van de vazen is bovenaan gerestaureerd/gelijmd. Ca 1900.
A lot of glazed barbotine earthenware consisting of a dish marked Sarreguemines and two unmarked vases. One of the vases has been restored/mended at the top. Circa 1900.No longer availableOnline onlyDim. h 56 cmEstimate: € 40 / 60 -
#143Een vintage Murano glaspasta schaal in groen en amber.
A vintage Murano glass paste bowl in green and amber.No longer availableOnline onlyDim. 7 x 24 x 20 cmEstimate: € 10 / 20 -
#236Een paar kandelaars van verguld messing.
#98Een lot van zes blauw glazen onderzetborden.
A set of six blue glass coasters.No longer availableOnline onlyDim. Ø 34 cmEstimate: € 30 / 50