#156OrussEen lot van 2 polshorloges, gemerkt Oruss.
#276Een tinnen groenteschaal in Lodewijk XV stijl. Handvat met bajonetfitting, zodat het deksel ook als schaal kan gebruikt worden.
No longer availableOnline onlyDim. L. 35 cmEstimate: € 20 / 40 -
#283CheadleshireEen modern wandklokje met holografisch ruitertafereel.
No longer availableOnline onlyDim. 53 x 24 cmEstimate: € 10 / 20 -
#5Een paar tinnen vijzeltjes met stampers. Onderaan gemerkt.
#105Een stel art-deco fotohouders in marmer en glas.
A pair of art deco photo holders in marble and glass.No longer availableOnline onlyDim. h 26 x 26 x 6 cmEstimate: € 20 / 30 -
#151Een vintage beeldje van een giraf in messing. Restant merklabel aan de buik.
A vintage brass statue of a giraffe. Remnant brand label on the belly.No longer availableOnline onlyDim. 56,5 cmEstimate: € 60 / 90 -
#51Gerardus van Majella, een geschilderd vintage plaaster beeldje.
Gerard Majella, a painted vintage plaster figurine.No longer availableOnline onlyDim. 42 cmEstimate: € 50 / 75 -
#231Een vintage kristallen asbak.
A vintage crystal ashtray.No longer availableOnline onlyDim. Ø 12 cmEstimate: € 20 / 40 -
#180Een paar bronzen olielampen, 19e eeuw. Verschillende bolglazen en 1 vulglaasje binnenin manco.
#25Een bloemvormige gesculpteerd zilveren broche.
A flower-shaped sculpted silver brooch.No longer availableOnline onlyDim. 7,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
A recent vase of Chinese porcelain with a multi-colored decor of birds in cartouches.No longer availableOnline onlyDim. h 61 cmEstimate: € 15 / 25