#75Een Imari bord met gelobde rand.
#215Een set van twee porseleinen beelden in de stijl van Capodimonte, vrouw met maïs en rokende man met appelmand. Made in Japan.
A set of two porcelain figures in the style of Capodimonte, woman with corn and smoking man with apple basket. Made in Japan.No longer availableOnline onlyDim. h 36 cmEstimate: € 40 / 80 -
#125Limoges FranceEen porseleinen tafellampje met toegevoegd een bonbonnière, beide gemerkt Limoges en gedecoreerd met roze bloemen.
A porcelain table lamp with an added bonbonnière, both marked Limoges and decorated with pink flowers.No longer availableOnline onlyDim. h 31 cmEstimate: € 20 / 30 -
#247Een set van 2 Japanse Satsuma vazen.
#27Stainless Steel JapanEen lot van 6 vergulde koffielepeltjes.
#38Jacky RolandEen vintage aardewerken vaasje. Onderaan gemerkt.
#67WMF ZinnEen set van vier tinnen muurplaketten, ‘De vier jaargetijden’.
A set of four tin wall plaques, 'The Four Seasons'.No longer availableOnline onlyDim. Ø 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#191“La Pietà”. Een beeldje in zamak op een zwart marmeren voetstuk.
#39Een meerkleurig glazen vaasje.
A multicolored glass vase.No longer availableOnline onlyDim. 12 cmEstimate: € 40 / 60 -
#66Krautheim, Selb BavariaEen polychroom porseleinen vaas met handgeschilderd bloemendecor, onderaan gemerkt. Duits.
A polychrome porcelain vase with hand-painted floral decoration, marked at the bottom. German.No longer availableOnline onlyDim. h 56 cmEstimate: € 40 / 60 -
#115Een set van 2 19e eeuwse kandelaars in messing.
A set of 2 19th-century brass candlesticks.No longer availableOnline onlyDim. h 22 cmEstimate: € 10 / 20