#116
“Christus aan het kruis”, een linosnede op papier, onleesbaar gesigneerd en genummerd 6/50, draagt achteraan de naam A. Proesmans.
#33Hergé
Een lot van 5 Franstalige Kuifje strips, hardcover.
#161
Een koperen beslagen kan met enkele deuken.
A copper jug with some dents. -
#13
Een lot van 3 porseleinen sierborden. Diverse taferelen.
#274
#47Pour Vous
“POUR VOUS”. Een lot van 32 vintage weekbladen, anno 1939.
#243
#240
Een lot van 3 kristallen asbakken waarvan 2 gemerkt Val Saint Lambert. Alledrie met kleine schilferschade.
#147Steuben Art Glass
“Embraced couple”, een beeldje in kunstglas van ‘Steuben’. Onderaan kleine schilferschade.
#121
#48Tintin
#68
Een lot bestaande uit een Royal Copenhagen porseleinen bord en twee vierkante keramische schalen, met voorstellingen van de Kleine Zeemeermin in blauwe en grijze tinten, in de Langelinie stijl, allen gemerkt en uit de 20e eeuw, geproduceerd in Denemarken.