#89
A set of 2 hand-painted Chinese porcelain plates depicting a resting lady. -
#102
Een verzilverde koffie-en theeset met melkkan en suikerpot.
A silver-plated coffee and tea set with milk jug and sugar bowl. -
#64
A set of two African sculptures in tropical wood. Depicting a man and a woman. -
#21
Een art-deco inktpot met pennenhouder in verzilverd metaal, made in France.
An art-deco inkwell with pen holder in silver-plated metal, made in France. -
#84
A vintage handbag by Berma, Paris in crocodile leather with an added wallet and protective cover. -
#96
#195
Een art-deco schouwklok in een houten gesculpteerde kast.
An art-deco mantel clock in a wooden carved case. -
#296
Een bronzen vijzel met stamper, gedateerd 1825, een paar neo-gotische bellen van gegoten brons en een grotere bel met een vegetaal decor, eveneens van brons. XIXde eeuw.
Een lot van een Chinees aardewerken Nanking dekselvaas en open vaas met meerkleurig krijgstafereel in het decor. 1 onderaan gemerkt en 1 fo-hondje manco,
#179
Een lot van 7 beeldjes, bestaande uit bronzen Boeddha, hout gesculpteerd koppeltje en 4 vergulde reis Boeddha’s.
#37
Een meerkleurig glazen mandjes vaas in stretch art.
A multicolored glass basket vase in stretch art. -
#38Jacky Roland
Een vintage aardewerken vaasje. Onderaan gemerkt.
A vintage earthenware vase. Marked at the bottom.