Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een zamakken schouwpendule in barokke stijl, getooid met een ruiter. Achterpootjes manco. Met sleutel, zonder slinger.
Een zamakken schouwpendule in barokke stijl, getooid met een ruiter. Achterpootjes manco. Met sleutel, zonder slinger.
Een zamakken schouwpendule in barokke stijl, getooid met een ruiter. Achterpootjes manco. Met sleutel, zonder slinger.
Een zamakken schouwpendule in barokke stijl, getooid met een ruiter. Achterpootjes manco. Met sleutel, zonder slinger.
Een zamakken schouwpendule in barokke stijl, getooid met een ruiter. Achterpootjes manco. Met sleutel, zonder slinger.

Een zamakken schouwpendule in barokke stijl, getooid met een ruiter. Achterpootjes manco. Met sleutel, zonder slinger.

Une pendule de cheminée en régule de style baroque, ornée d'un cavalier. Pattes arrière manquantes. Avec clé, sans balancier.
Dim. h: 52 cm
SKU: 9903210081.
Category: Klok.
Auction day: 9 March 2021 19:00
Catalogue #81
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #213

    Een bronzen schouwpendule, gedragen door een olifant en getooid met een man met parasol. Parijs.

    Une pendule de cheminée en bronze, portée par un éléphant et ornée d'un homme avec un parasol. Paris.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 2200 / 2400
  • #138

    Een goudgepatineerde zamakken schouwpendule, getooide met een allegorische voorstelling op de oogst. Onder stolp. Met slinger en sleutel.

    Pendule en régule doré surmontée d’une allégorie du moisson. Sous globe. Avec balancier et clé.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #209

    Een ronde wandklok met achterglasdecor en -wijzerplaat.

    Une horloge ronde avec décor et cadran sous verre.
    No longer available
    Dim. Ø: 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #234

    Een gefineerde kolompendule met verguld bronzen monturen. Met slinger, zonder sleutel.

    Une pendule à colonne en bois de placage avec des montures en bronze doré. Avec balancier, sans clé.
    No longer available
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #407
    Kundo

    Een tafelklokje in kast van messing en glas.

    Une horloge de table dans un boîtier en laiton et verre.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #397
    Kundo

    Een tafelklokje in kast van messing en glas.

    Pendule de table en laiton et verre.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #88

    Een wit marmeren schouwpendule. Slingertje en sleutel manco.

    Une pendule de cheminée en marbre blanc. Balancier et clé manquantes.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #143
    Cormann & co., Bruxelles

    Een schouwpendule van vuurverguld brons, getooid met twee vissersjongetjes. Het uurwerk gemerkt.

    Une pendule de cheminée en bronze doré au feu, ornée de deux garçons de pêcheur. Le mouvement est marqué.
    No longer available
    Dim. H. 35 x B. 45 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #436
    Enregistreurs Lambert, Saint Nicolas d'Aliermont

    Een oude stempelklok met zware eikenhouten kast. Gemerkt in de wijzerplaat.

    Ancienne horloge de pointillage dans une caisse en chêne. Marque sur l’écran.
    No longer available
    Dim. l: 114 cm
    Estimate: € 150 / 200

Other lots in this auction

  • #358
    Alessi

    Twee verschillende broodmandjes en twaalf cocktailschaaltjes van wit metaal. Allen gemerkt.

    Deux paniers à pain différents et douze bols à cocktail en métal blanc. Tous marqués.
    No longer available
    Dim. Ø: 10 & 25 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #52
    Frank-Ivo Van Damme

    “Meisje met pop”; “De jongeling van Naïm”; “De wonderbare visvangst” & “Jezus weent over Jeruzalem”. Vier linosnedes. Allen gesigneerd buiten de plaat.

    “Meisje met pop”; “De jongeling van Naïm”; “De wonderbare visvangst” & “Jezus weent over Jeruzalem” . Quatre linogravures. Tous signées hors planche.
    No longer available
    Dim. 15 x 30 & 23 x 20 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #53

    Een geel en rood koperen replica van een oude duikershelm.

    Une réplique en cuivre jaune et rouge d'un vieux casque de plongée.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #389
    André Goezu
    Period: °1939

    Twee kleurenlitho’s, beide gesigneerd en genummerd 50/60 buiten de plaat.

    Deux lithographies en couleurs, signées et numérotées 50/60 hors planche.
    No longer available
    Dim. 29,5 x 19,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #681

    Een geglazuurd aardewerken kreeft. Chinees werk. Gerestaureerd.

    Un homard en faïence émaillée. Travail chinois. Restauré.
    No longer available
    Dim. l: 30 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #215

    Een 18 K wit gouden ring bezet met roze saffieren en met een gezamenlijk gewicht van +- 2,50 ct. en roze maansteen van +- 12 ct.

    Une bague en or blanc 18 K sertie de saphirs roses et d'un poids combiné de + - 2,50 ct. et une pierre de lune rose de + - 12 ct.
    No longer available
    Dim. 15,40 g
    Estimate: € 1600 / 1800
  • #599

    Geknielde Luba vrouw met twee kleine kinderen aan de borst. DRC.

    Femme Luba agenouillée avec deux petits enfants aux seins. RDC.
    No longer available
    Dim. H.43 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #493

    Twee ceremoniële Afrikaanse houten beelden in de vorm van een dier. Hoorns van de grootste hersteld.

    Deux statues de cérémonie africaines en bois en forme d'animal. Cornes des plus grandes restaurées.
    No longer available
    Dim. (h: 66 & 116 cm)
    Estimate: € 100 / 150
  • #618

    Een paar meerkleurig geglazuurde tuinstoeltjes in de vorm van olifanten.

    Une paire de chaises de jardin multicolores en forme d'éléphants.
    No longer available
    Dim. H. 43 cm - B. 55 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #54
    Alice Colin
    Period: 1878 - 1962

    “Zicht op de Schuttershofstraat te Diest”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1934.

    “Vue de la Schuttershofstraat à Diest” . Huile sur toile. Signée et datée 1934.
    No longer available
    Dim. 60 x 45 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #224
    Herman Selleslags
    Period: °1938

    “Jane Birkin en Gainsbourg 1970”. Een zwart-witfoto. Gesigneerd.

    Jane Birkin et Gainsbourg 1970 . Une photographie en noir et blanc. Signée.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #277

    Een Hollandse broodtrommel van aardewerk en hout.

    Une corbeille à pain hollandaise en faïence et bois.
    No longer available
    Dim. b: 45 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling van 9 & 10 Maart 2021

Veiling compleet - 700 loten Kijkdagen Enkel op afspraak - Vr. & Zat. Gelieve te mailen als u stukken wil bekijken. Catalogus in .pdf

9 March 2021 19:00
10 March 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 9 March 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More