Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een zamakken zeeleeuw tegen glazen ijsschots als schemerlampje. Glas beschadigd.
Een zamakken zeeleeuw tegen glazen ijsschots als schemerlampje. Glas beschadigd.

Een zamakken zeeleeuw tegen glazen ijsschots als schemerlampje. Glas beschadigd.

Une otarie en régule contre une banquise de verre en guise de lampe. Verre endommagé.
Dim. h: 28 cm
SKU: 2405220333.
Categories: Verlichting, Zamak.
Auction day: 24 May 2022 19:00
Catalogue #333
Estimate: € 35 / 45
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #328

    Een verguld bronzen lampje in art nouveau inspiratie met gesatineerd glazen kapje.

    Lampe en bronze doré d'inspiration art nouveau avec abat-jour en verre satiné.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #298

    Een bronzen tafellampje met kapje van glas in lood.

    Une lampe de table en bronze avec un abat-jour en vitrail.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #485

    Een smeedijzeren staanlamp met glazen coupe.

    Lampadaire en fer forgé avec coupe en verre.
    No longer available
    Dim. h: 181 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #91

    Een paar bronzen girandoles met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.

    Paire de girandoles en bronze à six points lumineux et ornées de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 67 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #208

    Een opmerkelijke en rijkelijk uitgevoerde porseleinen lampenvoet met een scène van een harpspeelster met musicerende engeltjes op een balkon onder een baldakijn. Groen en wit porselein met vergulde versieringen.

    Un pied de lampe en porcelaine remarquable et richement exécuté avec une scène d'un joueur de harpe avec des anges musiciens sur un balcon sous un auvent. Porcelaine verte et blanche à décors dorés.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #600

    Een art-nouveau luchtertje met drie lichtpunten.

    Lustre Art Nouveau à trois points lumineux.
    No longer available
    Dim. H: 65cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #330

    Een lot messing, bestaande uit een grote en een kleine kerkkandelaar en een tafeltje.

    Lot de laiton, composé d'un grand et d'un petit chandelier d'église et d'une table.
    No longer available
    Dim. h: 60, 81 & 110 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #319
    Le Dauphin, France

    Een lampenvoet van robijnrood en verguld aardewerk. Gemerkt.

    Un pied de lampe en faïence rouge rubis et doré. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 65 / 85
  • #88

    Een paar bronzen wandkandelaars in Lodewijk XV-stijl met vijf lichtarmen.

    Paire d'appliques en bronze de style Louis XV à cinq bras de lumière.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 300 / 320
  • #495

    Een metalen staanlamp met glazen coupe.

    Un lampadaire en métal avec une coupe en verre.
    No longer available
    Dim. 176 cm
    Estimate: € 200 / 300

Other lots in this auction

  • #259
    Marc Soens

    “Vrouwelijk naakt”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 1989.

    "Nu féminin". Technique mixte sur papier. Signé et daté 1989.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #228
    Paolo Marioni

    Een paar vintage schemerlampen van porselein met bijpassende kappen. Gemerkt. Hoogte: vaas.

    Une paire de lampes de table en porcelaine vintage avec des abat-jour assortis. Marqué. Hauteur : vase.
    No longer available
    Dim. H. 48 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #606

    Een handgeknoopt Perzisch wollen kleedje met een bloeiende struik met vogels in het decor.

    Un tapis en laine persane noué à la main avec un arbuste à fleurs avec des oiseaux dans le décor.
    No longer available
    Dim. 164 x 110 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #700

    Engelse eikenhouten linnenkoffer. Fronton versierd met gebeeldhouwde schubben. Smeedijzeren hengsels en scharnieren. Einde XVIIIde eeuw.

    Coffre à linge en chêne anglais. Fronton décoré d'écailles sculptées. Poignées et charnières en fer forgé. Fin du XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. 59 x 74 x 53 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #173

    Grote neobarokke schaal van gedreven zilver. Centraal en rondom bloemen op de rand, diverse dieren op de vleugel, afgewisseld met schelpen. Naar Portugees barok voorbeeld. Meesterkeur FMJ, evenals Braziliaanse keur met L en ster, in gebruik tijdens de tweede helft van de XIXde eeuw.

    Grand plat néo-baroque en argent repoussé. Au centre et tout autour des fleurs en bordure, divers animaux en vol, entrecoupés de coquillages. D'après un exemple baroque portugais. Poinçon de maître FMJ, ainsi que poinçon brésilien avec L et étoile, en usage dans la seconde moitié du XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. Ø 46,5 cm - 1690 g
    Estimate: € 1000 / 1500
  • #511

    “Steigerende paarden”. Twee groen gepatineerde bronzen beelden.

    "Chevaux cabrés". Deux statues en bronze à patine verte.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 550 / 600
  • #405

    Een verzilverd metalen bestek met Lodewijk XV-motieven. In ménagère.

    Couverts en métal argenté aux motifs Louis XV. En ménagere.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #638
    Capodimonte

    Een jonge man en een jonge vrouw van meerkleurig italiaans biscuit. Beide gemerkt.

    Un jeune homme et une jeune femme en biscuit italien multicolore. Les deux marqués.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #473
    Maria Innocentia Hummel

    “Schwieriges Problem”. Beeldje van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt en genummerd 170/I.

    "Problème de Schwieriges". Figurine de biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marquée et numérotée 170/I en bas.
    No longer available
    Dim. H. 19 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #306

    Een intarsia bijzetmeubeltje met twee lades.

    Un meuble d'appoint en marqueterie à deux tiroirs.
    No longer available
    Dim. 66 x 36 x 86 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #621

    Een designvaas van meerkleurig Italiaans glas.

    Un vase design en verre italien multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm Ø: 18 cm
    Estimate: € 65 / 80
  • #38

    Diverse stripverhalen in de Franse taal. 4 x Buck Danny, 3 x Gil Jourdan, Blondin et Cirage (1956), Jean Valhardi, Michel Vaillant, Timour, Astérix, Billy Boule, Archie l’homme d’acier, Néron Les 9 boules de poivre, La Patrouille des Castors en enkele kinderboeken. Vaak in zeer gelezen staat.

    Diverses bandes dessinées en langue française. 4 x Buck Danny, 3 x Gil Jourdan, Blondin et Cirage (1956), Jean Valhardi, Michel Vaillant, Timour, Astérix, Billy Boule, Archie l'homme d'acier, Néron Les 9 boules de poivre, La Patrouille des Castors et quelques livres pour enfants. Souvent très usés.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling 24 & 25 Mei 2022

Veiling volledig. 700 Loten. Kijkdagen Vrijdag 20 & Zaterdag 21 Mei - 10.00 tot 17.00

24 May 2022 19:00
25 May 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 May 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More