Similar lots by type
-
#298
Een bronzen tafellampje met kapje van glas in lood.
Une lampe de table en bronze avec un abat-jour en vitrail.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 40/50 -
#328
Een verguld bronzen lampje in art nouveau inspiratie met gesatineerd glazen kapje.
Lampe en bronze doré d'inspiration art nouveau avec abat-jour en verre satiné.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40/50 -
#319Le Dauphin, France
Een lampenvoet van robijnrood en verguld aardewerk. Gemerkt.
Un pied de lampe en faïence rouge rubis et doré. Marqué.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 65/85 -
#485
Een smeedijzeren staanlamp met glazen coupe.
Lampadaire en fer forgé avec coupe en verre.No longer availableDim. h: 181 cmEstimate: € 200/300 -
#88
Een paar bronzen wandkandelaars in Lodewijk XV-stijl met vijf lichtarmen.
Paire d'appliques en bronze de style Louis XV à cinq bras de lumière.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 300/320 -
#330
Een lot messing, bestaande uit een grote en een kleine kerkkandelaar en een tafeltje.
Lot de laiton, composé d'un grand et d'un petit chandelier d'église et d'une table.No longer availableDim. h: 60, 81 & 110 cmEstimate: € 60/100 -
#208
Een opmerkelijke en rijkelijk uitgevoerde porseleinen lampenvoet met een scène van een harpspeelster met musicerende engeltjes op een balkon onder een baldakijn. Groen en wit porselein met vergulde versieringen.
Un pied de lampe en porcelaine remarquable et richement exécuté avec une scène d'un joueur de harpe avec des anges musiciens sur un balcon sous un auvent. Porcelaine verte et blanche à décors dorés.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 150/200 -
#91
Een paar bronzen girandoles met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.
Paire de girandoles en bronze à six points lumineux et ornées de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 200/220 -
#495
Een metalen staanlamp met glazen coupe.
Un lampadaire en métal avec une coupe en verre.No longer availableDim. 176 cmEstimate: € 200/300 -
#600
Een art-nouveau luchtertje met drie lichtpunten.
Lustre Art Nouveau à trois points lumineux.No longer availableDim. H: 65cmEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#531Val Saint Lambert
Een vaas van groen glas met een geëtst decor van distels. Gemerkt.
Vase en verre vert à décor de chardons. Avec marque.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 60/80 -
#475
Een barmeubel in Chinese stijl met gesculpteerde paneeltjes met personages in landschappen. Onder het openklapbaar blad bovenaan een flessenrek, glazenhouders en neerklapbare spiegel. Onderaan flessenleggers achter deurtjes, glazenhouders in de hoeken en kastjes met legplanken op de flanken.
Un meuble de bar de style chinois avec des panneaux sculptés représentant des personnages dans des paysages. Sous le plateau rabattable en haut, un porte-bouteilles, des porte-verres et un miroir rabattable. Porte-bouteilles en bas derrière les portes, porte-verres dans les angles et placards avec étagères sur les côtés.No longer availableDim. 106 x 112 x 46 cmEstimate: € 200/240 -
#644Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“Rozengoed - Zaffelare”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 31/30 buiten de plaat.
“Roseware - Zaffelare”. Une gravure. Signée et numéroté 31/30 hors planche.No longer availableDim. 24,5 x 36,5 cmEstimate: € 40/60 -
#661Daum, Nancy
Een schaaltje van meerkleurig glaspasta. Gemerkt en met het kruis van Lotharingen.
Un bol en pâte de verre multicolore. Marqué et avec la croix de Lorraine.No longer availableDim. 8 x 16 x 16 cmEstimate: € 60/100 -
#492
“Symbolische damesprofielen”. Olieverf op doek.
« Profils de femmes symboliques ». Huile sur toile.No longer availableDim. (70x50cm)x2Estimate: € 100/120 -
#522Felix De BoeckPeriod: 1898 - 1995
“Zelfportret”. Olieverf op paneel. Op de verso gesigneerd en gedateerd 1980.
"Autoportrait". Peinture à l'huile sur panneau. Signé et daté 1980 au verso.No longer availableDim. 78 x 30 cmEstimate: € 1100/1300 -
#152Louis ClessePeriod: 1889-1961
“Stilleven met spreeuwen in trompe-l’oeil”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Nature morte aux étourneaux en trompe-l'oeil". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 400/600 -
#686
Een reeks van zes stoomgebogen en zwartgelakte stoelen met gecanneerde zit en rug. Pools fabricaat.
Suite de six chaises pliées à la vapeur et laquées noires avec assise et dossier cannés. Fabrication polonaise.No longer availableDim. h: 84 cmEstimate: € 50/80 -
#656
Een zeshoekige Chinese lantaarn van hout en glas met vogels op bloeiende takken in het decor en versierd met kwispels.
Une lanterne chinoise hexagonale en bois et verre à décor d'oiseaux sur branches fleuries et à décor de tresses.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 35/45 -
#373Maria Innocentia Hummel
“Bandoneonspieler & Hinaus in die Ferne”. Twee beeldjes van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 185 & 79. Letzte Ausgabe 1991.
Bandoneonspieler & Hinaus in die Ferne. Deux figurines de biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marquée en bas, numérotée 185 & 79. Letzte Ausgabe 1991.No longer availableDim. H. 13 cmEstimate: € 40/60 -
#233
“De landverhuisster”. Een gepatineerd bronzen beeld op natuurstenen sokkel. Gedateerd 1993 en genummerd 87/3999.
"L'émigrée". Une statue en bronze patiné sur un socle en pierre naturelle. Daté de 1993 et numéroté 87/3999.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 200/300 -
#591
Een Chinees juwelenkastje met vijf schuifjes, versierd met jade plaquettes en met messingen beslag.
Une boîte à bijoux chinoise à cinq coulisses ornée de plaques de jade et de ferrures en laiton.No longer availableDim. 16,5 x 27 x 14 cmEstimate: € 140/180