Other lots in this auction
-
#46
Poppenwagen van metaal en leder, naar fin de siècle-voorbeeld.
Voiture de poupée en métal et cuir. D’après un exemple de la fin du siècle.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 50/80 -
#752Hummel
Twee beeldjes en een wijwatervat, achteraan gemerkt. Eén kleine beschadiging aan een mandje.
Deux statuettes et un bénitier. Marque au verso. Un petit éclat au panier.No longer availableDim. H. 14 cmEstimate: € 50/80 -
#99
“Kempense hoeve met dennenboom”. Ets. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat.
“Ferme et sapin dans un paysage de Campine”. Eau-forte signée et numérotée hors planche.No longer availableDim. 20 x 14,5 cmEstimate: € 80/120 -
#780
Een brede houten tuinbank.
Un banc de jardin en bois. Large.No longer availableDim. 87 x 197 cmEstimate: € 200/220 -
#330
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een briljant van ± 0,20 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie d’un brillant de ± 0,20 ct et de rubis ayant un poids total de ± 1,50 ct.No longer availableDim. 6,70 gEstimate: € 1200/1300 -
#419
“Aanbidding der Wijzen”. Potloodschets deels gehoogd met aquarel. Draagt een handtekening: Jakob Smits.
“Adoration des Mages”. Croquis en crayon partiellement rehaussé d’aquarelle. Porte une signature: Jakob Smits.No longer availableDim. 12 x 17,5 cmEstimate: € 80/120 -
#309
“Het laatste avondmaal.” Ingekaderd reliëf.
“La dernière cène”. Relief encadré.No longer availableDim. 34 x 62 cmEstimate: € 100/120 -
#407
Een z.g. Mingdekselpotje met zilveren (?) dekselknopje. Beschadiging aan de rand.
Petit pot couvert dite Ming avec fretel en argent (?). Dégât au bord.No longer availableDim. h: 6,5 cmEstimate: € 20/25 -
#556
“Dansend koppel”. Een gegoten beeld. Betonrot.
“Couple dansant”. Sculpture moulée. Usures au ciment.No longer availableDim. h: 120 x 40 cmEstimate: € 300/500 -
#674
Twee Japanse tekeningen met personages op zijde. In één frame.
Deux dessins japonais sur soie représentant des personnages. Dans un cadre.No longer availableDim. 32 x 12 & 36 x 14 cmEstimate: € 100/120 -
#145
Een 18 karaats wit gouden armband bezet met briljanten en diamant baguetten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,80 ct.
Bracelet en or blanc 18 ct serti de brillants et de baguettes de diamant ayant un poids total de ± 1,80 ct.No longer availableDim. 8 gEstimate: € 1500/1700 -
#677Cibils
Album met chromo’s. Cibils en Liebig. Slijtage.
Album aux chromos de Cibils et de Liebig. Usures.No longer availableEstimate: € 40/60