#31Een art-nouveau tafellamp mer verchroomd metalen voet. Dient opnieuw bedraad te worden.
An Art Nouveau table lamp with chromed metal base. Needs to be rewired.No longer availableDim. h 32 cm (lampvoet)Estimate: € 60 / 80 -
#699Vier miniatuurwagens, schaal 1/18: Mercedes 1955 (Maisto), VW Kever (Majorette), Ford T-Bird 1955 (Road Tough), BMW 850i (Maisto)
Four miniature cars, scale 1/18: Mercedes 1955 (Maisto), VW Beetle (Majorette), Ford T-Bird 1955 (Road Tough), BMW 850i (Maisto)No longer availableDim. H: 8 cmEstimate: € 40 / 60 -
#360Een zilveren handtasje met maliën, floraal gedecoreerde beugels en dennenappel sluiting, begin 20e eeuw. Bijgevoegd zilveren sigarettendoosje.
A silver purse with chainmail, floral decorated handles, and pine cone closure, early 20th century. Includes a silver cigarette case.No longer availableDim. 800‰Estimate: € 120 / 180 -
#165Een lot van 3 kazuifels en stola, diverse modellen en borduursel.
A lot of 3 copes and a stole, various designs and embroideries.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#391Een olijfgroene Murano vaas.
An olive green Murano vase.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#116František Mezulánik UP ZávodyEen gefineerd houten, mid-century design commode-secretaire met 3-laden en klapblad. Ontwerp door František Mezulánik voor UP Závody. Verso label.
A veneered wooden, mid-century design chest with secret drawers, 3 drawers, and a fold-out leaf. Designed by František Mezulánik for UP Závody. Label verso.No longer availableDim. 130 x 79 x 46 cmEstimate: € 200 / 300 -
#275Le Tigre, BruxellesEen houten pennenvitrine display. Met goudkleurig opschrift “Le Tigre”. Verso gemerkt met plaquette.
#206ChesterfieldEen set van 2 bruin lederen Chesterfield zetels, 3-en 2 zit.
#426Een drankenvitrine met geslepen ster in de centrale deur. Afneembaar dienblad. Eerste helft 20ste eeuw.
A drinks cabinet with a cut star on the central door. Removable tray. First half of the 20th century.No longer availableDim. 77 x 81 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#561CarmenEen lot verzilverd bestek in laden. 207-delig, gemerkt Carmen.
A lot of silver-plated cutlery in drawers. 207 pieces, marked Carmen.No longer availableEstimate: € 200 / 300